Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:19 15.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема "gospodari"-te!нови  
Автор xiksova (usmihnata)
Публикувано06.10.04 20:32



toku-shto gospodarite izluchiha naj-grandioznia si GAF!
potresena sum!
klasichesko vlizane s vzlom!
klasicheski edva li ne poboi varhu neshtastnia chovek, koito makar i prodavasht nezakonen software edva li moje da se nareche "grabitel":)
tova beshe nai-absurdnata agresia sreshtu obekt na skritata kamera! a na vsichkoto otgore te smjatat, che sa v pravoto si! ha!
mi che te edva ne go prebiha pred pogledite na ciala Bulgaria! a posle toi bil agresiven?!?
kak s nezakonni metodi apelirat kum spazvane na zakona?!?
izobshto za kakuv zakon stava duma sled tova koeto vsichki vidiahme?
njama li nakazanie za njakoi? naprimer vednaj po izkluchenie pone - za vinovnite, ama naistina vinovnite!
basi!
............................................

Hipopotama e sme6en i goljam kato go gledash ot dale4. ot blizo e samo GOLJAM....


Тема Re: "gospodari"-te!нови [re: xiksova]  
АвторZERON (Нерегистриран)
Публикувано06.10.04 21:09



А копеленцето, дето се представи като човека на ЗЕРОН лично на мен ми е предлагал, да ми инсталира ЗЕРОН у дома за "малко парички"....



Тема Re: "gospodari"-te!нови [re: xiksova]  
Автор x3m™ (eX3Moderator)
Публикувано06.10.04 21:15



Подкрепям напълно. Първо имаше саморазправа от лицата от Зерон. Въпреки че човека беше виновен не може да има саморазправа по този начин - да го дърпат, бутат и т.н. Което се видя от цяла България. Можеше спокойно да викнат полиция още преди да нахлуят и готово. А второ ако Батето успее да осъди ББС нищо чудно и този хакер да успее . Но като цяло Господарите се издъниха много яко с този материал показващ беззаконието по незаконен начин.

Веско, дай ми телефона да тегля една майна на тия в червените екипи!
Ники Александров


Тема Re: "gospodari"-te!нови [re: xiksova]  
АвторXиkcoв (Нерегистриран)
Публикувано06.10.04 21:54



Ето и тук разискват темата:

http://web.ibgforum.com/index.php?mforum=mediaforum&act=ST&f=7&t=23



Тема Re: "gospodari"-te!нови [re: Xиkcoв]  
АвторЛeдa (Нерегистриран)
Публикувано06.10.04 22:11



Напълно съм съгласна с Вас.Безкрайно съм възмутена от това,което "Господари на ефира" си позволиха.Как може репортерът им,който определено е с психически отклонения,да затвори човека като животно в клетка и да издевателства над него,заедно с другите изверги.Дори с убийци и изнасилвачи полицията не се отнася така.Не зная тази фирма "Зенон" дали ще осъди човека,но той би трябвало да ги осъди.Ни най-малко не оправдавам хакера,но има закони.Живеем в 21 век-каква е тази варварщина.



Тема Re: "gospodari"-te!нови [re: xiksova]  
АвторEXCLUSlVE!! (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 00:14



Ау... ами да ви кажа работата стана дебела.
Тук:

е качен днешният репортаж. Дал съм "стоп кадър" на каченото филмче, 1-ва минута и 23-та секунда. Там прегледайте кадър по кадър и ще видите заснет документ на потърпевшия.

КАКВО Е ИНТЕРЕСНОТО:
Име: George Lefterov
Дата на раждане: 12 октомври 1973 год.
(Не мога да разчета, но предполагам) Служител на: AIR SCORPIO
Професия: Пилот
Документът изтича на 28 декември 2006/8 год.
"Crew Member Certificate" - документ издаден от министерство на транспорта

За мен това вече преминава всички граници... горко им на тези, които ги чака съд.



Тема Re: "gospodari"-te!нови [re: EXCLUSlVE!!]  
Авторax (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 07:27



господарите са едни голяма тъпотия
дано има реакция !!!



Тема ИМАМ ПИТАНЕ??!? [re: ax]  
Автор ZRlTEL (mnogo blag)
Публикувано07.10.04 08:52



КОГА ХАЛВАДЖИЯН ЩЕ СИ ПЛАТИ ПРАВАТА ЗА" ГОСПОДАРИ НА ЕФИРА" НА ПРОДУЦЕНТИТЕ ОТ ИТАЛИЯ ......КОЙ Е ПО ГОЛЯМ КРАДЕЦ, ТОЗИ ДЕТО Е КУПИЛ ОТ СЛАВЕЙКОВ НЯКАКЪВ ДИСК И ГО ИНСТАЛИРА ЗА НЯКЯКВИ ПАРИ ИЛИ МАГАРДИЧ!!!
.......КАТО СА ТОЛКОВА ОТВОРЕНИ ,ЗАЩО НЕ ВЛЕЗНАТ В ОФИСИТЕ НА FREE-TATA ДА НАПРАВЯТ ЕДНА СКРИТА КАМЕРА



Тема Re: ИМАМ ПИТАНЕ??!?нови [re: ZRlTEL]  
АвторДpyr 3pитeл (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 09:14



Аз не видях да се инсталира нещо от диск. Човекът само натисна няколко клавиша и получи парите. Ако имаше диск, нямаше да пропуснат да го покажат. Вероятно са го извикали да им настрои някой закупен от тях пиратски диск?



Тема Re: ИМАМ ПИТАНЕ??!? [re: Дpyr 3pитeл]  
Авторradi (Нерегистриран)
Публикувано07.10.04 11:04



Tova, na koeto stanahme svideteli vchera prosto ne znam kak da go komentiram...Nasilie i brutalnost, koito prosto me potresoha! Smiatah, che edva li ima po- nagyl i komplaksiran tip ot David, no snosti razbrah- IMA i to mnogo po- goliam PSYCHO!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.