Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 08.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Ще отрзаят ли телевизиите БОЙКОТА???нови  
АвторC-SAR (Нерегистриран)
Публикувано01.09.04 03:38



Призоваваме всички недоволни от прекомерно високите цени на услугите, предлагани от МТел и Глобул да изключат мобилните си телефони на:

СРЯДА, 1 СЕПТЕМВРИ 2004, от 10:00 до 12:00
СРЯДА, 1 СЕПТЕМВРИ 2004, от 14:00 до 16:00

Посетете:




Всички, които смятат тази борба за справедлива нека разпространят това съобщение на колкото се може повече места.

Благодарим!!!







Тема Re: Ще отрзаят ли телевизиите БОЙКОТА???нови [re: C-SAR]  
АвторXaxo (Нерегистриран)
Публикувано01.09.04 14:53



Ще отразят, ама друг път! Канал 1 и телевизия би мълчат като путки! Нали ще им резнат париците (милионите) дето ги наливат (препират) чрез невъзможните тъпанарски реклами, от които ми се повдига!!!
Хванах нещичко по Европа само...



Тема Re: Ще отрзаят ли телевизиите БОЙКОТА???нови [re: Xaxo]  
АвторBeнko (Нерегистриран)
Публикувано01.09.04 15:40



Аз участвах , заявявам го с гордост!Кога са следващите дни на бойкот?



Тема Не! Няма да го отразят.нови [re: Beнko]  
Автор extract (bull_of_service)
Публикувано01.09.04 19:02



И ще ти кажа защо, пич! Защото не сте организирани. В смисъл преносен и буквален - пълна липса на организация. Схващаш ли, какво имам предвид или да взема да пообясня малко. И без това имам малко свободно време, та ще взема да го отделя за теб.

Както ми се струва, ще има и други дни на "бойкот". Бойкотът, като такова действие, е организирано мероприятие. Е, тогава, следващият път вместо да пълните електронните пощенски кутии на медиите, вземете и си направете един инициативен комитет (не струва скъпо). После, в уречения ден, се съберете всички протестиращи пред централните офиси на мобилните оператори. И понеже казвате, че това е било в цялата страна, то направете пред офисите в цялата страна. Просто е. Но както знаем, простите неща са следствие на сложни процеси, пък били те и организационни. За да постигнеш "Ефектът на пеперудата"!
Ако си "светнат" значи нямаш нужда от повече подробности, как да продължиш натам и т.н и т.н. Ако в момента си мислиш: Абе какви ги плещи тоя? - по-добре не чети надолу.

А, и понеже днес видях някъде че над 10 000 абонати не са се "логнали" в системата, в определеното време, е, извинявай но 10 000 от 3 000 000, само за "М-Тел", това не е масов протест. А като прибавим и "Глобул", тогава става още по-нищожно.

Сори пич, но така стоят нещата. Обещавам ти, когато го направите следващия път, както се правят тези неща, аз лично ще Ви обърна внимание.
Сега просто сте анонимни, а това е проблем.

Не се засягай от написаното. Това просто е моето мнение и не ти го налагам.

Важно е да си Човек! Човек!!!


Тема Преброяване на абонатите на 3-тиянови [re: Beнko]  
Автор Ecнaф (непознат )
Публикувано01.09.04 19:08



Това е положението
Няма Комисия за защита на потребителите, няма КРС, нема никой ... какво може да се помисли друго, освен че третият стои зад акцията? И от къф зор да му помагат?

Впрочем, защо хората с ниски доходи си изключват БТК и минават на МТел? Питам: това ще отразят ли телевизиите?

Редактирано от Ecнaф на 01.09.04 19:11.



Тема Re: Преброяване на абонатите на 3-тиянови [re: Ecнaф]  
Автор extract (bull_of_service)
Публикувано01.09.04 20:13



Именно Еснаф-е, именно А и всички знаем как се генерират е-майли Едва ли днес операторите са претърпели големи загуби. Какъв е смисълът, ако си изключиш за 2х2 часа телефона и след това да се скъсаш от еСеМеСи? Отиде ти бойкота и све

Не омаловажавам идеята, но... НЕ става така!

Важно е да си Човек! Човек!!!


Тема Re: Преброяване на абонатите на 3-тиянови [re: extract]  
Автор amateur (професионалист)
Публикувано02.09.04 00:49



Добре де, а как става?
Протести пред офисите? И колко хора, които са на работа или имат други ангажименти ще се вдигнат за да протестират на място?
Не знам колко хора са си изключили телефоните по време на протеста. Аз лично исках да протестирам, но сутринта от задължения забравих, следобеда го изключих.
Мисля си, че целта на този протест едва ли е да претърпят загуби мобилните оператори, а да им се покаже нещо. То е повече символично отколкото ефективно. Поне на този етап.
Не знам дали третия оператор има пръст в тази работа, но ако има не виждам каква му е ползата. Ако така и така има намерение да смъква цените, това ще накара ефективно хората да се преместят към него, а като последствие ще паднат цените и на сега действащите оператори. Няма логика в това сега БТК да действа по този начин.

кафе, чай, офис мрежи


Тема Re: Преброяване на абонатите на 3-тиянови [re: amateur]  
Автор extract (bull_of_service)
Публикувано02.09.04 02:13



Prav si za rabotnite dni i che togava nqma koi znae kolko mnogo hora da protestirat. Vypreki, che ima hora bezrabotni, no s mobilini telefoni. Kakto i da e, ne jelaq da zasqgam ili obijdam nikogo. No, vse pak ima dni kato sybota i nedelq, nali? Zashto da ne se napravi edin hepyning s alternativni bandi v sybota sledobed? "Edin den bez mobilen telefon"!? Tъпо звучи, но импровизирам. Алтернативна банда, защото "Д2" например, не биха имали парички а следващия албум Та думата ми беше за това, е има пълно отсъствие на организция. Няма да се повтарям, можеш за целта да препрочетеш първия постинг. Организация и дисциплина му е майката!

Важно е да си Човек! Човек!!!


Тема Re: Преброяване на абонатите на 3-тиянови [re: extract]  
Автор tedche (баПка)
Публикувано02.09.04 18:15



Аз някъде прочетох, че даже им се повишили проговорените часове - с 50 часа повече от предния ден.
А пък смятам, че на този етап тактиката е ок.
като посвикнат хората че има такива бойкоти в определени дни, то ще е и по-лесно да бъдат организирани за еветуални протести пред самите офиси на фирмите.
Лошото е, че до сега не сме имали такава у нас организирано протестно движение срещу каквото и да било и за това нямаме култура на протест. А тя се създава много трудно и най-вече бавно и е резултат от определени достижения на гражданското общество....Ето защо само заплаха за подобен протест в италия би имала успех - ми там протестират за какво ли не!
Така че, трябва акциите да продължат. Вчера са били 10 000, следв. път ще са 12 и т.н.
За анонимността си прав. подозирам, че организатор е някой, изгонен от структурите на МТел, който се опитва да си го върне, но същевременно и го е шубе.



Тема Re: Преброяване на абонатите на 3-тия [re: tedche]  
Автор extract (bull_of_service)
Публикувано02.09.04 22:47



Именно! Точно за това говорим! За съжаление обаче, за така лелеяното гражданско общество, ще има да почакаме още дълго... дълго... и самотно...

Докато ги проумеем тия работи, Дунава ще вземе да пресъхне... май.

Айде! Със здраве!

Важно е да си Човек! Човек!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.