Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:41 05.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: СКАТ: Димитър Захариев и неговата Егологиянови [re: 3aпoзнaтa]  
Автор Paul Trueman (EastEnder)
Публикувано03.08.04 09:38



Не е гламава! Болна е!



Тема Re: СКАТ: Димитър Захариев и неговата Егологиянови [re: 3aпoзнaтa]  
Автор The Secret Lover (just secret)
Публикувано03.08.04 10:48



ще ме осъдиш ли пикло гламава? хихихи... айде давай

И най-внимателното планиране не може да замести лудия късмет.


Тема Re: СКАТ: Димитър Захариев и неговата Егологиянови [re: мaлkия]  
Авторzip (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 11:23



na zapoznata - v ustata!

A runtavia seljanin Zahariev shte mu se vgor4i jivota. suvsem skoro.



Тема Re: СКАТ: Димитър Захариев и неговата Егологиянови [re: The Secret Lover]  
Авторзaпoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 15:29



Въпрос на време!



Тема Re: СКАТ: Димитър Захариев и неговата Егологиянови [re: зaпoзнaтa]  
Автор The Secret Lover (just secret)
Публикувано03.08.04 15:32



на майка ти путката е въпрос на време

И най-внимателното планиране не може да замести лудия късмет.


Тема Re: СКАТ: Димитър Захариев и неговата Егологиянови [re: The Secret Lover]  
Автор3aпoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 18:06



Майка ми е чист човек скоро загуби съпруга си и страда. Само комплексари като тебе биха се изживявали като величия в този клуб. Че къде на друго място? Сигурно и сега ровиш и търсиш някой известен, трудил се за това човек та като се по заяждаш да ти стане гот. На това Г-н Захариев му казва СЕС. Но злобата и инерцията в избиване на комплексите ти пречат да се осъзнаеш. За щастие има процедура по която за съжаление трябва да преминем и за това е нужно време. Има институция която на база данни от интернет в случая клубния ти прякор и писанията ти те издирват, доказват деянията ти и съда решава но е процедура и изисква време. Така, че остави майка ми да си преживее мъката и се замисли какво точно правиш и защо? Ще ти е необходимо повярвай!



Тема Re: СКАТ: Димитър Захариев и неговата Егологиянови [re: zip]  
Автор3aпoзнaтaтa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 18:23



Мислех да не ти отговарям на просташките закани но ще ти кажа че всичко се връща.Като каза Г-н Захариев в едно от многото си предавания: -Който сее ветрове жъне бури! Чела съм книгата на този човек и горчилката която е преживял е толкова голяма, че твоето ПРОСТАШКО заяждане е като бучка захар. Опитай да си изпълниш заканата: toja e za trepane bre. Те и в един арапски сайт това правят. Кефи ли те. Вероятно-да! За щастие живеем в цивилизована държава. И подобни като теб имат място където да преосмислят злобата си и се върнат като нормални хора в обществото ни. За какво ти е всичко това ти дори не ме познаваш, а мразиш?



Тема Re: СКАТ: Димитър Захариев и неговата Егологиянови [re: мaлинa]  
Авторзaпoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 18:32



Не Сте наясно Захариев практикува повече от 16 години. Нима смятате, че това е незаконно и всички който го посещават са глупаци? Наивни са твърденията Ви. Убедена съм тъй като зад думите Ви прозира здрав разум, че ако се запознаете с това което прави този човек ще разберете колко е истинско и човешко всичко което прави.



Тема Re: СКАТ: Димитър Захариев и неговата Егологиянови [re: The Secret Lover]  
Авторзaпoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 18:43



Не прави пари, а нова наука. Познавам го повече от десет години. Всички средства влага само в нея ЕГОЛОГИЯТА. Кара стара кола, няма собственно жилище с две костюмчета е шеста година. Живее за ЕГОЛОГИЯТА. Не познавате човека, виждате само това което ви се иска.



Тема Re: СКАТ: Димитър Захариев и неговата Егологиянови [re: Paul Trueman]  
Авторзaпoзнaтa (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 19:14



Бях болна на Г-н Захариев, дължа много. Не Ви пожелавам, това от което този човек ме спаси. Ще съм му благодарна до край. И няма да позволя да се злословите за него. Имам и образованието и всичко необходимо за да ви спра. Особено когато се касае за този начин на отношение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.