Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:31 28.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Kyde ostanaha starite bulgarski filmi???  
Авторlimo (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 11:08



Kogato sym Greece po vsichki kanali pone vednyg vseki den davat po edin star chernobial grycki film..Taka i decata nauchavat, poznavat i uvagavat starite grycki artisti. Kakva dyrgava izmislena sme nie i zasto vseki se blyska v gyrdite che e goliam patriot, a po cial den gledame kakvi li ne chugdi prostotii i gadosti, vmesto da si pripomnim niakoi strahotni stari bylgarski filmi?? Vseki se opravdava s lipsa na zakoni, sys slabi politici, Dobre Gospoda, tova moge da go pravite i bez zakoni i naredbi, stiga samo da iskate! I ne si mislete, che sym niakoia "chervena babichka", na 29 sym i ima mnogo kato men! Ste mi izmisliat kakvi li ne uchebnici, ste pobyrkvat decata s izpiti i maturi, a nai- lesnoto, da vyzpitavat mladoto pokolenie v liubov kym rodnoto izkustvo?? Koi da se seti, dokato se chudiat koi pari po- napred da usvoiat! DO KOGA??



Тема Да гледаме преди да пишемнови [re: limo]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано19.05.04 11:16



Ако чакаш гръцка ТВ да ти пусне стар български филм, има да чакаш... Предлагам ти да потърсиш българска ТВ - България ТВ или ВВТ и тогва може да си изкажеш мнението...



Тема Re: Да гледаме преди да пишемнови [re: мaлkия]  
Авторkid (Нерегистриран)
Публикувано19.05.04 11:42



Naprotiv, tykmo po Nova v sybota davaha bg film- "Shvedskite krale" mai beshe. I BBT edin pyt sedmichno niakoi nash film i mai tova e..Mnogo be, napravo ni zarinaha!



Тема Re: Да гледаме преди да пишемнови [re: kid]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано19.05.04 11:52



Не разбирам! Какво искате? Всички Тв-та по едно и също време да дават стар български филм?! Пак повтарям - който иска да гледа стар български филм, може да го направи когато пожелае по България ТВ.
И още нещо - знаете ли колко иска Евгени Михайлов за един бълг. филм? Приблизително колкото за 2 американски! Колко кабеларки могат да си го позволят?!



Тема Re: Kyde ostanaha starite bulgarski filmi???нови [re: limo]  
Автор spec (новак)
Публикувано19.05.04 13:31



Хубаво е, че отворихте такава дискусия. Преди години имаше едно предаване на Параскева Джукелова - "Понеделник 8 и половина". Там се показаха доста хубави български филми. Реанимираха се много стойностни неща, които на времето просто не бях забелязал. Сега ми се сториха гениални, и доста хора ги гледаха. Мисля, че това предаване беше блестяща идея и реализация.
След това се оказа, че Евгени Михайлов държал правата или собствеността върху филмотеката - дано не греша... Добре, той е само едни режисьор. Как ще държи правата, как става тази работа - национална филмотека, защо той - имаше някакви скандали преди време и като краен резултат средностатистическия зрител бе лишен от доста стойностни филми в понеделник вечер. И до днес съжалявам за това.



Тема Re: Kyde ostanaha starite bulgarski filmi???нови [re: spec]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано19.05.04 18:11



"Понеделник 8 и 1/2" е на Евгени, а не на Параскева. Тя беше само водеща, защото имаше нещо с Евгени... Евгени на държи правата, а институцията, която управлява - Киноцентър "Бояна". След създаването на ЗАСП, правата върху старите филми бяха предмет на ожесточени дискусии, в които бяха замесени СБФД, Филмаутор, НФЦ и Киноцентър "Бояна. В крайна сметка за основен продуцент се призна Бояна, под ревизията на Филмаутор. Оттук и ролята на везедсъщия Евгени...



Тема Re: Kyde ostanaha starite bulgarski filmi???нови [re: мaлkия]  
Автор spec (новак)
Публикувано20.05.04 06:44



Жалко. Значи не случайно съм имал една доза неприязън към него от край време...Имало защо.



Тема Re: Kyde ostanaha starite bulgarski filmi???нови [re: spec]  
АвторVassa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 08:52



И аз така! Супер противен тип! А стана едва ли не национален герой!
Абе най-добре е танковете да дойдат и в киноцентъра!

P.S. Киноцентъра чия собственост е и не чувстват ли за нужно пона сайта им да е и на български???



Тема Re: Kyde ostanaha starite bulgarski filmi???нови [re: Vassa]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано20.05.04 09:18



100% държавна. А сайта не е на български защото Евгени си върти далаверите предимно с чужденци. За к`во са му българи, като няма никаква далавера от тях?!



Тема Re: Kyde ostanaha starite bulgarski filmi???нови [re: мaлkия]  
АвторVassa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 15:00



Да, но заради този мустакат тип милиони зрители са лишени от стари и ценни български филми - това вече е прекалено!



Тема Re: Kyde ostanaha starite bulgarski filmi???нови [re: Vassa]  
Авторlimo (Нерегистриран)
Публикувано21.05.04 20:27



Blagodaria za raziasneniata, sega veche ste spa spokoino E, strahotna dyrgava si imame! Nisto, che ne se sestam koi e tozi "vlastelin" Evgeni Mihailov, goliam propusk! Stoto iavno ot nego zavisi ciala nacia zriteli!



Тема Re: Kyde ostanaha starite bulgarski filmi???нови [re: limo]  
Авторbella (Нерегистриран)
Публикувано24.05.04 23:01



Dnes po sluchai praznika napravo ni zarinaha s bylgarski filmi, ha ha! Osven po BG satelita i po Nova, nikoi ne se seti da zaradva zritelite si s nesto bulgarsko..Inache po cial den trybiat "chestit praznik", a kyde ostana praznichnata im programa?! Niama nisto takova, pak typi seriali, pak typi igri, syvsem obiknoven delnichen den, samo deto bil "nai- svetlia bylgarski praznik". Niakoi da go useti, sedeiki pred televizora? Az ne!



Тема Малкия, извинявай, аманови [re: мaлkия]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано30.05.04 01:24



говориш големи глупости. Вярно е, че Евгений Михайлов беше продуцент на Понеделник 8 и 1/2, но не е имал нищо общо с Параскева, освен обща работа. Предаването спря, ВЪПРЕКИ огромното желание на екипът да продължи. Просто Лиляна Попова реши, че могат да го правят в БНТ за доста по-малко пари. Както всички видяхме, БНТ се напъна и ...не направи нищо. Безкрайно съжалявам за това предаване, тъй като работих там 4 години и срещнах невероятни хора, чийто имена не са стояли на кино-афишите.
Това предаване няма какво толкова да го плюете тук. То е за друг клуб. Там хората не се занимават само с поплювкване, а обсъждат интересни идеи.

Ляо, Геди!



Тема Re: Малкия, извинявай, аманови [re: Xaпka]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано30.05.04 23:33



Не знам къде видя да плюя предаването "Понеделник 8 1/2"?! Мойто момиче, не знам колко сандвичи си разнесла около предаването, но явно доста неща не са ти ясни... Нямам намерение да влизам в безсмислена полемика с хора, видели през прозореца на преминаваш автобус как се снима нещо. Нито да убеждавам теб кой с кого си е имал работа. Приеми го като "жълто" в постинга ми и забрави...



Тема Re: Малкия, извинявай, аманови [re: мaлkия]  
АвторXaпka (Нерегистриран)
Публикувано01.06.04 17:38



Миличък, доста сандвичи съм разнесла, не се правя на велика. Разнасяла съм и доста по-тежки неща - що комплекси на мой гръб са избивали...Такива като теб - застаряващи неуспели момичета и момчета, останали с впечатлението, че киното и телевизията започват и свършват с тях. Колкото до плюенето - там си майстор на спорта - за каквото и когото не се е заговорило, него не си оплюл.



Тема Re: Хапка от сандвичнови [re: Xaпka]  
Автор мaлkия (не спо рещ)
Публикувано01.06.04 22:50



Сладкото ми, защо смяташ, че можеш да ме обидиш на възраст?! Да, не го крия, от поколението на Евгени Михайлов съм! И к`во от това? Дай, боже, всекиму да се чувства като мен и като се обърне назад да изпитва удовлетворение от направеното, а и да може да е спокоен за дните си напред... Само че винаги съм се учудвал защо хора, като теб, видели кино или видео камера, по-близо от 10 метра, веднага започват да говорят компетентно, че да познават и режисьора, и връзките му, и интимния му живот! Евгени надали ще се сети за теб, ако те види някъде, но ти вече знаеш дали е бил с някоя или не...

Колкото до оплюването, явно си чела малко постинги от мен. Да, оплюл съм, но само такива "великани" на кино и ТВ изкуството, като теб. Тук има доста хора, наясно с темата, за която говорят, с които се получават сериозни диалози. Вместо да се намесваш там, където не разбираш, чети и се учи. Със сигурност ще научиш нещо. Имаш сериозна нужда от това...



Тема Сандвич, който хапенови [re: мaлkия]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано02.06.04 17:15



Изобщо нямам претенции, че разбирам от кино и телевизия, въпреки, че съм работила тук-там 5 години. Едва ли си забелязал, но никак не обичам да коментирам личният живот на хората. Не съм аз тази, която обявява кой на кого е любовник, тъй като това изобщо не ме вълнува. Нямам представа дали Евгений би ме поздравил ако ме види сред хора, нито пък ме интересува дали ще го направи. Възхищавам се от този човек, защото съм работила 4 години за неговото предаване и знам, че той е добър, интелигентен, кадърен и за разлика от повечето български работодатели е коректен към подчинените си.
Колкото до ученето - наистина има много да уча. Но едва ли мога да науча нещо от тук. Освен как да плюя по-чевръсто, което няма да ми е от страхотна полза. А ти смяташ ли, че всичко си научил?

Ляо, Геди!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.