Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 18.05.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Много ми е интересно защо Клонинг...нови  
Автор Alegra (...)
Публикувано16.04.04 20:14



Не е коментиран в България? Досега една дума не съм чула да се обели за серияла, а толкова шум се вдигна преди да го излъчат за пръв път... В чужбина сериала е станал хит, не знам защо така в България никой нищо не казва? А сериала е наистина добър...много по-добър от Касандра/Росалинда/и там още какви бяха....музиката е невероятна, сериала е много по-различен от другите сапунки...а може би вече мина времето на сериалите от рода?



Тема Re: Много ми е интересно защо Клонинг...нови [re: Alegra]  
Автор Mediaworld (новак)
Публикувано16.04.04 20:56



Ми купи си Тв Сага, там може сериозно да го разискват...



Тема Re: Много ми е интересно защо Клонинг...нови [re: Alegra]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано16.04.04 21:11



А къде си видяла да коментират Дързост и Красота или Сънсет Бийч или Отдаденост например?

Saint Seiya Tenkai

Тема Re: Много ми е интересно защо Клонинг...нови [re: Tomoe]  
Автор Alegra (...)
Публикувано16.04.04 21:58



Всъщност съм виждала доста да се коментират сериали, даже имаше списание 100% Росалинда си спомнам, както и 100% Касандра...Пък тези сапунки глупави не мисля, че заслужават чак цял брой на списание да им се отдели, но това си е мое мнение...Та просто ми стана странно...не за друго, сериала наистина е добър, а и музиката е перфекта...даже се поразтърсих из дебите на нета и видях, че едни руснаци цяла камара сайтове, посветени на филма, са направили...а в България нищо?



Тема Re: Много ми е интересно защо Клонинг...нови [re: Alegra]  
АвторЛopa (Нерегистриран)
Публикувано17.04.04 03:09



И на мен ми харесва сериала, да не забравяме все пак, че е бразилски. Преди имаше един друг бразилски сериал "От обич", голям фен му бях. Ти гледала ли си го него? Ако знаеш какво става обаче нататък в "Клонинга", моля те не ми казвай.Не знам що има такава разлика между бразилските и другите латино сериали. Сигурно има и някои бразилски малоумни сериали, но няколкото, които съм гледала са все хубави. С по-висок бюджет са правени, но не е само това и сюжетите са по-интересни и актьорите по-добре играят и музиката наистина е много хубава.
Не се върти цялата случка около бедната Незнам-си-коя дето всъщност е богата, ама не го знае и ходи 100 серии немила-недрага и разбира се разделена от своя любим, който пък от своя страна страда по нея мислейки, че е умряла, примерно.



Тема Re: Много ми е интересно защо Клонинг... [re: Лopa]  
Автор Alegra (...)
Публикувано17.04.04 12:36



Има нещо такова, бразилците влагат доста пари, Клонинг е една доста скъпа продукция и то си личи...И От Обич съм го гледала и ако никой не е забелязал сюжта е почти като на Сънсет Бийч (историята- майка и дъщеря бременни едновремено, дъщерята ражда мъртво дете и взима това на майка си)...кой от кой е гледал не занам, но все си мисля, че Сънсет са копирали...А що се отнася до Клонинг, ако не друго то музиката си заслужава на 100%, пък и е доста раздвижен, много интересни идеи са вплетени, изобщо все интересни неща предстоят(не издържах и прочетох какво става нататък)



Тема Re: Много ми е интересно защо Клонинг...нови [re: Alegra]  
Авторvladi (Нерегистриран)
Публикувано17.04.04 15:24



az puk sam gledal Kassandra i Rosalinda, bih kazal, che Kassandra e klasi nad

, no shtom kazvate.... vapros na vkus e. Kassandra e nay-gledaniat serial do momenta, izluchen v nay-mnogo durjavi. Ot Obich mi haresvashe mnogo! No ot Cloning gledah purvite 5-6 serii i prosto.... mi pisna. Ne bih go izdarjal.
A za tova kude moje da se prochete:
v. TV Saga
v. Seriali (izdanie na Shok Press)




Тема Re: Много ми е интересно защо Клонинг...нови [re: Alegra]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано17.04.04 19:07



Сънсет Бийч са копирали, защото мисля, че От Обич е правен по-рано.
Но ме съмнява да са го взели точно от там, защото по принцип американците не се интересуват от латинските сериали, още повече пък да крадат идеи. Може да е просто съвпадение.

Saint Seiya Tenkai

Тема Re: Много ми е интересно защо Клонинг...нови [re: Alegra]  
АвторV (Нерегистриран)
Публикувано17.04.04 22:12



Naistina brazilcite pravqt nai-gotini seriali- i Kloning, i Ot obich navremeto go pokazvat. Prisuedinqvam se kum goreizkazanite mnenia za muzikata, sujeta, geroite i razbira se- prekrasnite brazilski paysagi, koito prisustvat neizmenno :)
Pozdravi



Тема Re: Много ми е интересно защо Клонинг...нови [re: V]  
Авторvladi (Нерегистриран)
Публикувано17.04.04 22:34



a pomnite li BAILA COMIGO!? TANZUVAY S MEN? davaha go prez 80-te godini!? Za dvamata bliznaci, deto vse se razminavat...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.