Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 27.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Телевизия "Европа" на 3 годинки!нови [re: Пич]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано27.04.04 22:26



Защо си го написал два пъти? Смяташ, че е прекалено гениално, за да го прочетем само веднъж ли?

Ляо, Геди!



Тема Re: Телевизия "Европа" на 3 годинки!нови [re: Xaпka]  
АвторПич (Нерегистриран)
Публикувано28.04.04 11:28



А бе, ти, майката,
що се вреш между шамарите. Или и ти следващ светлия пример на курвата Ралчева. Еми не си слушкала, драга, не си лазила. Не си лапала и не дси гълтала. то така стават тия работи.



Тема Re: Телевизия "Европа" на 3 годинки!нови [re: Пич]  
Авторпичka (Нерегистриран)
Публикувано28.04.04 12:54



Не е само тя, пич. Разбрах, че през лятото от въпросната ТВ има уволнени заради пиянски оргии - в буквалния смисъл. Имам предвид някакъв, който се изпраскал с две мадами - всичките служители на "Европа". Това го коментираха колеги, не е материал от жълт вестник. Май и се сещам за кого става дума.



Тема Re: Телевизия "Европа" на 3 годинки!нови [re: пичka]  
Автор 747 (на кой му пука?)
Публикувано28.04.04 13:10



М`, че като се сещаш, кажи и ние да се сетим!



Тема Re: Телевизия "Европа" на 3 годинки!нови [re: 747]  
Авторпичka (Нерегистриран)
Публикувано28.04.04 13:45



Няма да ти кажа директно, но и сам можеш да се сетиш. Ако се разровиш из клуба - във всички теми за това кой коя е...л става дума за въпросното лице. Можеш и да помислиш и кого са уволнили от въпросната ТВ "Европа" и пак до него ще стигнеш. Ама нали не е темата за това? Просто го казах, защото тука нападаха Ралчева, че била гадже на шефа. А има и по-тежки случаи от нея. И не само в тая телевизия.



Тема Re: Телевизия "Европа" на 3 годинки!нови [re: пичka]  
Автор 747 (на кой му пука?)
Публикувано28.04.04 13:55



Че то да не бяха един и двама... Последно май се разделиха (знам, че сам си бил тръгнал, ама дали е така, не знам) със Сашо Маринов... На него пък коя му е вързала, бе!?



Тема Re: Телевизия "Европа" на 3 годинки!нови [re: Пич]  
Автор Xaпka (бирена)
Публикувано28.04.04 14:36



Кой си ти, че ще ми обясняваш къде да се вра?! Отдавна не бях чела толкова гнусен постинг! Трябва да си доста гнусен човек, за да го напишеш. Явно имаш много опит в "тия" работи. И май само там...

Ляо, Геди!



Тема Re: Телевизия "Европа" на 3 годинки!нови [re: 747]  
Авторпичka (Нерегистриран)
Публикувано28.04.04 15:00



Не е той, бре! Човекът, за когото ти говоря беше за кратко там. Ама както и да е - мисълта ми е, че двете девойки са по-отдавна и не е само Маргито. И пак ти казвам - не е само в тази ТВ курварлъка. Ако зачетеш малко постинги тук, ще останеш с впечатлението, че в повечето телевизии повече се чукат помежду си и не им остава време за работа. Не че не е истина в повечето случаи.




Тема Re: Телевизия "Европа" на 3 годинки!нови [re: пичka]  
Автор 747 (на кой му пука?)
Публикувано28.04.04 15:04



Баси, прати ми лична бележка с имената - не мога да загрея!!!



Тема Re: Телевизия "Европа" на 3 годинки!нови [re: 747]  
Авторпичka (Нерегистриран)
Публикувано28.04.04 15:11



Ма, кво ще ти пращам бележка - щом толкова искаш да знаеш - за Виктор Ангелоев става дума. Него и без това непрекъснато го спрягат тука къде коя чукал, та няма да му навредя особено на реномето. Виж за девойките няма да ти кажа кои са, да не става клюка. Едната със сигурност все още се изявява в "Европа", за другата не знам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.