Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:01 29.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Mnenie za vodeshtata Buserskaнови  
Авторludia (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 17:39







Тема Re: Mnenie za vodeshtata Buserskaнови [re: ludia]  
АвторNormalen zritel (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 17:52



Nai-gotinata



Тема Re: Mnenie za vodeshtata Buserskaнови [re: Normalen zritel]  
Автор4i4ko (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 18:06



Radinela prisustva v mokrite mi suni6ta o6te ot 1984-ta godina. Vremeto si minava, a az produljavam da capam 4ar6afite...



Тема Re: Mnenie za vodeshtata Buserskaнови [re: 4i4ko]  
Авторludia (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 18:17



Sigurno ima za kakvo da e v mokrite ti sunishta. Ama v sluchaia govorim za tova, che osven e nai-gotinata i nai stava za ekran.



Тема Re: Mnenie za vodeshtata Buserskaнови [re: ludia]  
Авторzritel (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 15:44



Za ni6to ne stava,mnogo prosta jenitsa,a na vsi4koto otgore se opitva da razvali semeistvoto na Viktor Angeloev ot edna godina,no niama da i se otvori para6uta!Za neino sujalenie tia ne moje da go osuznae.



Тема Re: Mnenie za vodeshtata Buserskaнови [re: zritel]  
Автор Ocтaп (не-Бендер)
Публикувано18.09.03 21:53



Самочувствието й е отвъд това на Господ А нали знаете за хората, чието самочувствие е такова, какви са в работата с
А кой беше Виктор Ангелоев?



Тема Re: are begai be...нови [re: ludia]  
Авторatc (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 05:52



...eeebati krokozymbela e taq. i adski mnogo me drazni, kogato v kraq na novinite kazva: Sega ostana da vi kaja za vremeto. ot 10 godini nasam samo tova povtarq, v edin i sy6ti slovored, s edin i sy6ti ton, s edna i sy6ta intonaciq... aaa, nqma li 6efove v tova bnt be? a ako mi kaje nqkoi, 4e taq patka e i jurnalistka... e, mersi. vij, 4e e kurva - kurva e, ama nidei tyi ua! samo deto 6te razvali semeistvoto na 4oveka. ku4ko! da si maha6 gnusnata ..... ot Viktor! razbra li? nie mnogo dobre znaem, 4e 6te go pro4ete6 tova, 6toto ni e qsno, 4e sama si si pusnala temi4kata za sebe si. 4u li? oppaaa. pro4ete li? ku4ko!?



Тема Re: Mnenie za vodeshtata Buserskaнови [re: zritel]  
Авторминaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 10:30



това че Радинела е много тъпа се знае от всички, които я познават. Обаче несправедливо я обвинявате заради В. Ангелоев. Не тя иска да му развали семейството, а той е пълен боклук. Преди нея ходеше с една новинарка от Евроком близо година. Още по-преди имаше 3-годишна връзка с негова колежка от радиото. И през цялото това време все си беше женен. За единичните му изцепки с различни девойки не коментирам. Така че не е виновна Радинела. този смята, че си прави реклама като се показва с нея на публични места. не знам жена му как го търпи!



Тема Re: Mnenie za vodeshtata Buserskaнови [re: минaвaщ]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 12:23



toja go poznavam. izhvarliha go ot BTV, a sega maj i ot BNT go izgoniha. mnogo go e zakasala gorkata 6tom mu e gadje, javno nikoj drug ne moje da hvane. a toj hodi s neja, za6toto tova e edinstvenia na4in da popadne vav vestnicite. koj znae o6te kolko jeni 4uka, a na neja i pravi mili o4i, za6toto e po-izvestna ot nego. tozi njama da se razvede zaradi takava, a samo 6te ja izpolzva. vervaite mi, rabotili sme s nego zaedno, znam mu gadnia na4in na mislene



Тема Re: Mnenie za vodeshtata Buserskaнови [re: ludia]  
Авторdrug zritel (Нерегистриран)
Публикувано19.09.03 14:33



страшни сте клюкари. ако трябва да изкажа мнение за работата й - не ми харесва. първо не изглежда особено добре, а и излъчването й е на провинциалистка. второ другите водещи на "по света и у нас" имат интелигентно излъчване и отношение към това което прочитат. а радинела е много дървена и изглежда доста тъпа с извинение. никога няма да достигне класата на радина червенова. то и мирето е тъпа ама поне е хубавка




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.