Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:33 25.09.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Здравей България?  
АвторПeнka (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 10:00



Доста сковони ми бяха.И малко смешни!



Тема Re: Здравей България?нови [re: Пeнka]  
АвторDracula (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 10:15



В НТВ сигурно са полудели.....
Милен си е жив,здрав и безработен-те турили 2 смешки за "добро утро"?!?!



Тема Re: Здравей България?нови [re: Dracula]  
Авторsax (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 10:55



To4no!!!! Vurnete Milen bre ,tikvi !!!!



Тема Re: Здравей България?нови [re: Пeнka]  
Автор Kлep (женствена)
Публикувано08.12.03 11:06



Не малко, ами доста смешни! Абсолютни головодници!

Както се казва "От всяка върба свирка не става", та в случая - от всеки журналист тв-водещ не става. Факт.



Тема Re: Здравей България?нови [re: Kлep]  
Автор Radis (умник)
Публикувано08.12.03 12:10



Да, предаването беше по-интересно с предишния водещ Милен Цветков.



Тема Re: Здравей България?нови [re: sax]  
АвторDracula (Нерегистриран)
Публикувано08.12.03 13:45



Интересно нещо:всички виждат ,че без Милен нищо няма да се получи ,а лелките и чичките в НТВ-на друг акъл. Само те !!! Прав си , sax ,тикви са,че и по-зле!



Тема Re: Здравей България?нови [re: Radis]  
Авторsax (Нерегистриран)
Публикувано10.12.03 10:58



Май не се очертава никакво подобрение в тегавата тъпотия дето трябва да замества приличния сутрешен блок,който водеше Милен Цветков.Сигурно тиквите мислят ,че след като държаха една национална телевизия 100 години въобще без сутрешен блок ,ще сдъвчем всяка плява ,която ни пробутат сега. Да ,ама не! Новата "Здравей,България"е толкова жалка ,че не се трае.Дявол ги взело-сега трябва пак да гледаме Бареков....



Тема Re: Здравей България?нови [re: Пeнka]  
Авторllly (Нерегистриран)
Публикувано11.12.03 11:20



И аз си искам Милен! Доста ме разсмиваха от сутринта обажданията по телефона. Сега е много тъпо. Нямам нищо против журналистите пред камерата, но не искам да се учат за сметка на публикат, дето вече я губят. Да върнат поне детските филми по това време, та барем детето сутрин да се занимава с нещо.
Съмнява ме дали някой от Нова чете тези мнения. И те вече станаха много велики!



Тема Re: Здравей България?нови [re: llly]  
Авторsax (Нерегистриран)
Публикувано12.12.03 09:33



Имам чувството ,че само 4 неща стават/ха за гледане в НТВ:

1."Сексът и градът"
2."От местопрестъплението"
3."Сървайвър"
4.Милен Цветков

Като приключат окончателно с 1,2,3 ,какво остава ???
Ако имате малко пипе във великите тикви-върнете Цветков,бре!!!То пък бива да не ви дреме за зрителските желания ,а ма пък чак толкоз...



Тема Re: Здравей България?нови [re: Пeнka]  
Автор ALiAS^[m] (Стафо)
Публикувано14.12.03 01:10



Преди ми беше много забавно сутрин като стана преди да отида на даскало да послушам малко плюнченето на Цветков със зрителите. А сега няма ритъм, скучно е, безинтересно. Онзи ден едвам го изтраях да свърши, че да почне сериалът - смятайте колко долу са паднали щом предпочитам един сапунен сериал пред тях. Ужас!



Тема Re: Здравей България?нови [re: ALiAS^[m]]  
АвторDracula (Нерегистриран)
Публикувано15.12.03 16:06



Да си призная ,користно връщам кутията отгоре.Сутрин преди работа добро разсънване се постига с душ,кафе и агресивно-веселяшко-леко изнервящо,но не скучно сутрешно блокче.Ни грък, ни зурла, ни дявол могат да ти попречат на душа и кафето,освен собствения мързел или махморлук.Обаче блокчето?...Лоша работа и то вече месеци наред.
Пия кафе-Найденов ми дудне и ме приспива.Пак кафе-Петрони се блещи кошмарно и ме напада хипнотичен сън. Помощ!!! Милене, къде вегетираш ,приятелю сутрешен наш! А стига стоя при тези гламави шефове!Има и други телевизии ,човече!!!


....А всъщност де ги тези други телевизии и тези шефове ,които да мислят чат-пат и за зрителите???



Тема Re: Здравей България?нови [re: Dracula]  
АвторП.M. (Нерегистриран)
Публикувано15.12.03 21:10



Така си е.Има и други телевизии.
Милен е добре дошел в ББТ при това с добро заплащане,ако наведе малко главичката и се дистанцира от сините.Ще намери достойно място и открита линия в същия часови пояс, ще си доведе осиротялата публиката.



Тема Re: Здравей България?нови [re: П.M.]  
Авторsax (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 09:52



Браво П.! Браво М.! Да живей! Обаче дали ще дадеш някой и друг лев за студио ,че не върви 3 часа нашия любим Миленчо да кеси на каса от бира или на столче от барчето долу.



Тема Re: Здравей България?нови [re: sax]  
АвторП.M. (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 19:10



При вас така ли се седи?На бирени каси?Ужас!
А в новата сграда студиа дал господ и за Жорж,и за Милен....и оборудването е поръчано,и барчето ни ще е фърст,така че напразно се хабиш,шери



Тема Re: Здравей България?нови [re: П.M.]  
Автор3дpaвka Бyйнoвa (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 19:22



Ама това ББТ си е чиста диагноза!



Тема Re: Здравей България?нови [re: 3дpaвka Бyйнoвa]  
Авторsax (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 19:59



На всичко кандисвам-и на каса и на маса -само нека да се яви свидния Миленчов образ пред изтерзаните ни очи! И уши!

P.S. Абе, верно ли в ББТ ще идва Милен ??? Нещо ме глождят големи съмнения....А заекващите бивши на ЕВРОКОМ ,Нова и т.н де ще идат да заекват?



Тема Re: Здравей България?нови [re: sax]  
АвторDracula (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 09:52



Тия двамата не стават по-добри с времето ,но май взеха да се харесват и да се вземат насериозно те самите.Срамота!



Тема Обаченови [re: Пeнka]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано19.12.03 11:53



водещата ме възбужда с движенията на устните си Но-о яка п-ка, би казало синчето; секси излъчване - бих казал ентелегентно азъ ...

/другото няма значение, нали?

Agent of Change


Тема Re: Обаченови [re: Ecнaф]  
АвторDracula (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 12:28



На мен пък от тез двамцата ми се спихва либидото .Кафявото й червило рано сутрин не ме кефи и туй-то !И гъгнивия му гласец-също.

Искам си Милен...........................Много го искам!



Тема Re: Обаченови [re: Dracula]  
Авторsax (Нерегистриран)
Публикувано20.12.03 16:14



Днес на Нова им дойде акъла и пуснаха Милен в "У нас".Правиха -струваха и накрая се наложи да го питат кога ще се върне на екран . Както винаги ,откровен, той каза:"Когато реши Зоис" Виждала съм го на снимка тоя Зоис-може и да реши някога ,нещо ,ама най-малкото ще е свързано с това какво иска българския зрител. А кога рева за лиценз-я, как се съобразяваше.....

Между другото,Дракула,да те ядосам още- отслабнал е и изглежда супер!



Тема Милен отива в ББТ.Жалко....нови [re: sax]  
АвторTюx! (Нерегистриран)
Публикувано29.12.03 10:25



Забравете за Милен-отива да се загроби в ББТ!Вчера в "Елит" го казаха като нещо вече решено.



Тема Re: Милен отива в ББТ.Жалко....нови [re: Tюx!]  
АвторПeнka (Нерегистриран)
Публикувано29.12.03 11:19



Щом ЕЛИТ ти е нещо като източник на информация - ОК!
Ако отиде в ББТ няма да се учудя Здравко Буйнов пак да чете времето по НТВ[image][/image]



Тема Re: Милен отива в ББТ.Жалко....нови [re: Пeнka]  
АвторTюx! (Нерегистриран)
Публикувано29.12.03 13:23



А кои са меродавните източници ,че само тях да гледаме?Не вярвам CNN или ВВС да кажат нещо по въпроса.Ама кой знае.............................



Тема Re: Милен отива в ББТ.Жалко....нови [re: Tюx!]  
Авторsax (Нерегистриран)
Публикувано29.12.03 19:48



не ми се вярва.Той е тъмносин и в червата .Какво ще дири в ББТ?!



Тема Re: Здравей България?нови [re: Пeнka]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано30.12.03 00:32



Абе откакто Милен Цветков го няма на екрана, Нова ТВ не е същата.




Тема Re: Милен отива в ББТ.Жалко....нови [re: sax]  
АвторП.M. (Нерегистриран)
Публикувано30.12.03 12:13



Реализация ще дири, какво друго! Само че, както вече казах, "ако наведе малко главичката и се дистанцира от сините".


Защото, скъпа, Парите не миришат!



Тема Re: Милен отива в ББТ.Жалко....нови [re: П.M.]  
Авторsax (Нерегистриран)
Публикувано30.12.03 13:03



За парите - право думаш! Оставам си с огромното любопитство,обаче, да видя как ще стъкми "дистанцирано" предаване ,ако се наложи да коментира сините или Костов и сие.Даже и с "наведена малко главичка" сигурно ще е по-атрактивен от текущите в момента заспи!



Тема Re: Милен отива в ББТ.Жалко....нови [re: sax]  
АвторDracula (Нерегистриран)
Публикувано30.12.03 15:56



Саксонке ,май леко влюбена го даваш За резбата на М.Ц. все още се водят люти спорове. Изчакай, успокой се малко ,пък ще видим.........



Тема Re: Милен отива в ББТ.Жалко....нови [re: Dracula]  
Авторфeн (Нерегистриран)
Публикувано31.12.03 08:58



Едва ли Милен Цветков ще иде в ББТ. Макар, че и аз го гледах по "Елит" и там казаха, че нещо се готви между Милен и телевизията...
Но между другото ако Манжуков му даде голяма заплата, по-голяма от тази на глупавите гърци, като едното нищо Милен да се появи в ББТ. Нищо, че е кабеларка. Нали се говори, че ще им дадат ефирна честота. След като си платят разбира се .



Тема Re: Обаченови [re: Dracula]  
Авторзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано31.12.03 10:27



Хей, пред Найденов - шапки долу! Според собствените му думи от преди 6 г. той е "паметник на българската журналистика, а всички останали са песъчинки в огромния журналистически плаж...."



Тема Re: Обаченови [re: знaeщ]  
АвторDracula (Нерегистриран)
Публикувано31.12.03 12:13



Когато ходя на плаж песъчинките ме кефят, а камънаците ги избягвм.Хайде да си дойде "песъчинката" Милен.А Найденов не е паметник -на пън по-мяза!
Впрочем,ново 20-Милен остава в НТВ и ще води пършиво едночасово предаване в събота . Тъпо.........




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.