Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:48 25.09.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Здравей България?нови [re: ALiAS^[m]]  
АвторDracula (Нерегистриран)
Публикувано15.12.03 16:06



Да си призная ,користно връщам кутията отгоре.Сутрин преди работа добро разсънване се постига с душ,кафе и агресивно-веселяшко-леко изнервящо,но не скучно сутрешно блокче.Ни грък, ни зурла, ни дявол могат да ти попречат на душа и кафето,освен собствения мързел или махморлук.Обаче блокчето?...Лоша работа и то вече месеци наред.
Пия кафе-Найденов ми дудне и ме приспива.Пак кафе-Петрони се блещи кошмарно и ме напада хипнотичен сън. Помощ!!! Милене, къде вегетираш ,приятелю сутрешен наш! А стига стоя при тези гламави шефове!Има и други телевизии ,човече!!!


....А всъщност де ги тези други телевизии и тези шефове ,които да мислят чат-пат и за зрителите???



Тема Re: Здравей България?нови [re: Dracula]  
АвторП.M. (Нерегистриран)
Публикувано15.12.03 21:10



Така си е.Има и други телевизии.
Милен е добре дошел в ББТ при това с добро заплащане,ако наведе малко главичката и се дистанцира от сините.Ще намери достойно място и открита линия в същия часови пояс, ще си доведе осиротялата публиката.



Тема Re: Здравей България?нови [re: П.M.]  
Авторsax (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 09:52



Браво П.! Браво М.! Да живей! Обаче дали ще дадеш някой и друг лев за студио ,че не върви 3 часа нашия любим Миленчо да кеси на каса от бира или на столче от барчето долу.



Тема Re: Здравей България?нови [re: sax]  
АвторП.M. (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 19:10



При вас така ли се седи?На бирени каси?Ужас!
А в новата сграда студиа дал господ и за Жорж,и за Милен....и оборудването е поръчано,и барчето ни ще е фърст,така че напразно се хабиш,шери



Тема Re: Здравей България?нови [re: П.M.]  
Автор3дpaвka Бyйнoвa (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 19:22



Ама това ББТ си е чиста диагноза!



Тема Re: Здравей България?нови [re: 3дpaвka Бyйнoвa]  
Авторsax (Нерегистриран)
Публикувано16.12.03 19:59



На всичко кандисвам-и на каса и на маса -само нека да се яви свидния Миленчов образ пред изтерзаните ни очи! И уши!

P.S. Абе, верно ли в ББТ ще идва Милен ??? Нещо ме глождят големи съмнения....А заекващите бивши на ЕВРОКОМ ,Нова и т.н де ще идат да заекват?



Тема Re: Здравей България?нови [re: sax]  
АвторDracula (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 09:52



Тия двамата не стават по-добри с времето ,но май взеха да се харесват и да се вземат насериозно те самите.Срамота!



Тема Обаченови [re: Пeнka]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано19.12.03 11:53



водещата ме възбужда с движенията на устните си Но-о яка п-ка, би казало синчето; секси излъчване - бих казал ентелегентно азъ ...

/другото няма значение, нали?

Agent of Change


Тема Re: Обаченови [re: Ecнaф]  
АвторDracula (Нерегистриран)
Публикувано19.12.03 12:28



На мен пък от тез двамцата ми се спихва либидото .Кафявото й червило рано сутрин не ме кефи и туй-то !И гъгнивия му гласец-също.

Искам си Милен...........................Много го искам!



Тема Re: Обаченови [re: Dracula]  
Авторsax (Нерегистриран)
Публикувано20.12.03 16:14



Днес на Нова им дойде акъла и пуснаха Милен в "У нас".Правиха -струваха и накрая се наложи да го питат кога ще се върне на екран . Както винаги ,откровен, той каза:"Когато реши Зоис" Виждала съм го на снимка тоя Зоис-може и да реши някога ,нещо ,ама най-малкото ще е свързано с това какво иска българския зрител. А кога рева за лиценз-я, как се съобразяваше.....

Между другото,Дракула,да те ядосам още- отслабнал е и изглежда супер!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.