Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:24 18.04.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ди джей Ник по "Ден"  
Автор ludomlado (оптимист)
Публикувано05.10.03 14:55



...пак трябваше да дойде един чужденец да покаже как се прави подобно предаване....и за сетен път да се убедим колко неориентиран и дезинформиран е народа ни....

и да става каквото ще, прави каквото трябва


Тема Re: ди джей Ник по "Ден"нови [re: ludomlado]  
Авторc (Нерегистриран)
Публикувано05.10.03 18:52



Tova momche ima badeshte!
Dano da e v BG.



Тема Male-e-e-e-e-e-e-e-e-e-e !?!нови [re: ludomlado]  
АвторSKY (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 08:50



Napravo niamate ideia kolko ne ste v 4as.Tova e nai-golemia izmamnik v mediinoto prostranstvo (e sled Bobi Cankov ,razbira se :)) .Tozi germanec raboti malko vav Vidin v radio SKY ,tova e neshto mejdu drugoto koeto za sega skromno premul4ava v DEN.Vav Vidin zavle4e kamara narod s pari ,dalji na edna vidinska lekarka nad 500 leva.Nai-gadnoto e 4e zavle4e i doma za deca s vizi4eski nedostatuci v Novo Selo ,neshto za koeto v rodnata mu Germania biha go vkarali v zatvora vmesto da go puskat da raboti v televizia.Na vsi4koto ot gore vsi4ko koeto kazva za karierata si v Germania kato radio i televizionen vodesht v RTL e dolna i gnusna luja.Za spravka moje da se svurjete sas studio Graffiti - te sa mu pravili demo jinglite v stil RTL ,da ne govorim 4e ne gi e platil.Kolkoto po otnoshenie na smelosta i stila mu na vodene ,to tuk moje da se kaje dosta.Vsiako predavane se varti vinagi oklo edno i sushti - nie v Germania pravime edi kakvo si ,a vie tuk si traete i ne stava nishto ot vas.Obshrto vzeto tova e konteksta na vsiako predavane ,da ne govorime 4e toi neprekusnato propoviadva mediina svoboda ,a prez sashtoto tova vreme prekusva i izkliu4va ot efir vseki neudoben mu zritel...............
........... i mejdu drugoto i na telefona iavno ima cedka ,zashtoto predi dva dena kogato nai-posle se svurzah s efirnia telefon i se predstavih ot kude sam i koi sam ,otsreshta operatorkata mi kaza "edin moment ei sega shte vi svurja" i vednaga sled tova mi zatvori telefona .Tozi smotaniak bi triabvalo niakoi vse pak da go pita koi mu e dal rabotna viza za da raboti izobshto v BG ,zashtoto kopeleto niama adresna regidstracia da ne govorim za viza.Az sam siguren 4e mom4etata ot DEN izobshto ne sa mu vijdali dokumentite na tozi.



Тема Spravka za ди джей Никнови [re: ludomlado]  
АвторSKY (Нерегистриран)
Публикувано06.10.03 08:52



Ako niakoi se interesuva ot tozi nemec i podvizite mu vav Vidin moje da pita v radio SKY na telefon 094 600 612 , tam shte vi razkajat



Тема Re: ди джей Ник по "Ден"нови [re: ludomlado]  
Автор ludomlado (оптимист)
Публикувано06.10.03 14:13



мдааа, за Търговище знаех, но за Видин виж не бях чул....

и да става каквото ще, прави каквото трябва


Тема Re: ди джей Ник по "Ден"нови [re: ludomlado]  
АвторPyceвeц (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 07:39



А за Русе знаеш ли ? Беше програмен директор на радио Пристис. След него - потоп . Завлече събраните пари за реклама. Е , то май радиото фалира де.



Тема Re: ди джей Ник по "Ден"нови [re: Pyceвeц]  
Автор ludomlado (оптимист)
Публикувано08.10.03 13:59



да се готви за фалит и "Ден" тогава

и да става каквото ще, прави каквото трябва


Тема Re: Spravka za ди джей Никнови [re: SKY]  
АвторSKY (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 16:57



Napravo se 4udia kak e vazmojno takova tupo kopele da se podvizava navsiakude iz stranata i nikoi nishto da ne pravi po vaprosa ?



Тема Re: Spravka za ди джей Никнови [re: SKY]  
АвторLogical (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 20:01



Ами добре след като наистина е такъв мошеник, защо не отидеш в телевизията, хем да си уредиш сметките с него, хем и да светнеш шефовете с какъв са се хванали. Освен това имат някакъв редакционен телефон - 917 00 11 (ако не ме лъже паметта). С писане по форумите нищо няма да стане. Трябва да застанеш зад името си и зад фактите. Извикай други свои колеги или познати, които са засегнати от него и се разправете както намерите за добре. Отидете с документи да си потърсите парите, поне знаете къде да го намерите, или пък има си други начини. Виж ако той е успял да ви метне с "честните си сини, германски очи" и сте му предоставили пари без това да е подсигурено с документация, сърдете се на собствената си глупост.



Тема Re: до логикалнови [re: Logical]  
Автор ludomlado (оптимист)
Публикувано10.10.03 08:38



да и аз това си го помислих, завлякъл толкова хора - ами да подадат жалба, да се образува предварителна проверка и ако са налице достатъчно данни за извършено престъпление да се повдигне обвинение ...а така с голи приказки и декларации....

и да става каквото ще, прави каквото трябва



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.