Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:30 03.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ГЕОРГИ КОРИТАРОВ - мнение занови  
Автор Nabuco (Nabucadnezar)
Публикувано28.09.03 22:59



Дами и Господа,

любопитен съм да се допитам до мнението ви за Георги Коритаров.
- Заслужена ли беше наградата за независима журналистика?
- Прав ли е да се държи грубо със събеседниците си?
- Има ли шансове в полемиката с по-обиграни гости в студиото или разчита само на заблудени и притеснени души?
- Знаете ли нещо повече за сариерата му през последните 10 години? А преди това?
- И най-накрая - одобрявате ли го, симпатичен ли ви е или не?



Тема селяндурнови [re: Nabuco]  
АвторГeoprи Kapyцapoв (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 23:18



обиден е, че сега не му плащат така, какту му плащаше СДС и се е опиянил че го дават "по телевизора".



Тема Къде си, Дачковнови [re: Nabuco]  
Автор....... (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 23:20



Коритаров е поредния бард на революцията, душата на стенвестника и любовта на тъмносинята бабичка.



Тема Re: селяндурнови [re: Гeoprи Kapyцapoв]  
Авторбoeвoй (Нерегистриран)
Публикувано28.09.03 23:22



Много ви бърга в гъза Коритаров на вас лонзонски юпита!!!!!!!!! той е истински журналист със свое собствено лице и много хубаво ебава мамата на такива като тебе и като лучано



Тема Re: ГЕОРГИ КОРИТАРОВ - мнение занови [re: Nabuco]  
Автор spider4o™ (fnac)
Публикувано29.09.03 11:44



Коритаров ми е любимия журналист. Не мисля, че "грубо" е най-точното определение за отношението му към събеседниците си.


Ъ!

Тема Re: ГЕОРГИ КОРИТАРОВ - мнение занови [re: Nabuco]  
Автортeлeмaниak (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 14:41



Бях голям фен на бтв-тази сутрин заради неината неполитичност но откак се появи това момче с тромав изказ и акцент,надъхано политически,нещата се озлобиха.Връх на всичко бе появата на Коритаров с неговите издевателства над интелигентни хора,високомерие и мания за величие.Това вече не е моето предаване,но ме е жал за красивата усмивка на момичето,която ми носеше радост.



Тема +нови [re: Nabuco]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано29.09.03 16:11



- за наградата: предполагам, че е била заслужена;
- отношение към събеседниците: не съм усетил предубедено (да не говорим за грубо) отношение към който и да е събеседник. Умението да задаваш въпроси не е само отношение - все пак, зависи си от събеседника. Коритаров не му пише отговорите
- шансове в полемиката: естествено, че шансовете (за изява?) са му много по-високи, ако гостите са "по-обиграни". Да вземем за пример Сакскобургготски?Сигурен съм, че интервю с него би изглеждало много различно от това на Бареков.
- не знам нищо за кариерата му, вярвам на собствените си очи и уши - това, което казва в момента ме интересува. Изобщо не ме вълнува с кого е спал снощи, примерно.
- "одобрявам го" е меко казано, за мен е образец и болшинството журналисти у нас би трябвало да се учат от него.

Мисля, че бТВ печели много от наличието му в ефир - все пак, нека има ефирно време и за предавания, които не са за безработни домакини.

Agent of Change


Тема Re: +++++нови [re: Ecнaф]  
Автор Kpokoдилчo (S.Nob.)
Публикувано29.09.03 16:45



Няма съмнение че на фона на общото сервилничене,
непрофесионализъм и откровена глупост Коритаров е явление.
Много ми допадна стила му от първите пъти, когато го гледах.
Кое са това "издевателства с интелигентни хора"
Повечето народ, дето пълни публичното пространство
са си чисти връзкари или дупеблизци, да не говорим за
митичната страст на българина да се прекланя пред книжни идоли....
....така за една нощ напълно случайни хора стават "звезди"



Тема Re: ГЕОРГИ КОРИТАРОВ E ИСТИНСКИ ЖУРНАЛИСТ....!!!нови [re: Nabuco]  
Автор Peaлиcт TV (стара пушка)
Публикувано29.09.03 16:53



Коритаров е явление в българската журналистика. Явление на фона на сервилната поръчкова журналистика, сред която той се откроява много ярко.
Всяка медия би трябвало да има поне по един подобен журналист. Фактът, че такива няма, говори много зле за цялата гилдия.



Тема Re: +++++нови [re: Kpokoдилчo]  
Автор! (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 16:57



Абе вие полудели ли сте бе? Как може да ставате толкова рано да гледате тая циция. Бах ти хората. Не ви ли писна тая политика и не разбрахте ли,че всички олигофрени са си първи дружки и няма абсолютно никакво значение какъв цирк играят на екрана. Тоя бил добър оня бил лош оня бил некадърен... Бах ти хората! И вие наричате себе си журналисти




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.