Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:45 07.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема я кажете....  
Автор ludomlado (оптимист)
Публикувано15.09.03 10:27



....абе хора що за клуб е това, ква телевизия? Изобщо не виждам да се обсъжда нещо ползотворно тук. Нито пук да се дават някакви идеи. По скоро целия клуб трябва да се прекръсти от Телевизия на Сигнално жълто. Само клюки, интриги ....злобни подмятания....

и да става каквото ще, прави каквото трябва


Тема Re: я кажете....нови [re: ludomlado]  
Авториxy axy (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 10:32



абе ти що не ходиш на село да си пееш народните песнички колкото искаш? Тук не се обсъжда Бразди или От дума на дума така че бегай...



Тема Re: я кажете....нови [re: иxy axy]  
Автор ludomlado (оптимист)
Публикувано15.09.03 17:53



а ти що не се регистрираш бе пич па тогава да ме питаш (впрочем аз вече и без това разбрах от къде си ми писал) така че готви се за разходка с багажник...

и да става каквото ще, прави каквото трябва


Тема Re: я кажете....нови [re: иxy axy]  
Автор apart (непознат )
Публикувано15.09.03 23:47



Абе прав е - тука наистина само ебати и глупостите се обсъждат....с малки изключения - нищо ново не може да се научи в тоя клуб, кой бил най-грозен водещ, кой бил най-тъп, кой бил велик - БРАВО - е тва са хората дето се занимават с ТВ в БГ - те затова и почти всички са....не знам дали има дума с която да се определят....



Тема Няма думанови [re: apart]  
Автор 3aйчe (бяло)
Публикувано16.09.03 09:50



с която да се определи клубът - много е странно и грозно



Тема Има дума!нови [re: 3aйчe]  
Автор Kpokoдилчo (Конте)
Публикувано16.09.03 10:47



Ми това е симптом на всички клубове-
всеки се прави на какъв не е.
Пък и не е нужно всички които влизат да се занимават с телевизия,
по-скоро да са заинтересовани.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.