Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:01 17.05.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Яд ме е на...нови  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано28.06.03 17:48



... билбордовете на btv по улиците в София, на които пише "btv - това сте вие"!!!

Как може някой да ме "оприличава" с тази "телевизия"...

При маниаците компромиси няма!



Тема Re: Яд ме е на...нови [re: Secret_boy]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано28.06.03 18:25



Щом се стигна до дискутиране на този въпрос, значи маркетинговите им специалисти са гении !!!



Тема Re: Яд ме е на...нови [re: Secret_boy]  
Автор tomito (непознат )
Публикувано28.06.03 19:19



Хех! Гении!!!
Аз пък като видя онези дакели и побеснявам вече!!! Много са досадни рекламите им вече, а тъкмо пък си отидат кучетата и следват още няколко автореклами!!! УЖАССС просто!!!
Не че гледам много bTV, но Ало-ало и още едно две неща!



Тема Re: Яд ме е на...нови [re: tomito]  
АвторHERMlTE (Нерегистриран)
Публикувано28.06.03 20:32



ABsolyutno sym na mnenie, che ALO ALO si zasluvawa i spored men e edin ot naj-welikite serilai, praweni nqkoga. Az gledam predimno prognozata za wremeto na bTV i tuk tam novini. Qdoswam se, che q nalypniha tazi telewiziq s razni amerikanski federalni seriali i oshte ne znam kakwi kato 24, zakrilnik, bezsledno izcheznal.... ZA bilbordowete men ne me draznqt, no naistina ne wseki bi se oprilichil s tazi tv.



Тема Eh ako reklamite ne lujeha.....нови [re: HERMlTE]  
Авторha-ha (Нерегистриран)
Публикувано28.06.03 21:05



vie kakvo sega - mnogo ste interesni, kakvo se zaqdohte s tezi reklamni poslaniq - da ne bi naistina Orbifon da vodi do pristrastqvane, ili puk Ariel pere vmesto teb i bqloto e naistina iskrqshto bqlo, i etc.



Тема Re: Eh ako reklamite ne lujeha.....нови [re: ha-ha]  
Автор OOX (мушмороченце)
Публикувано28.06.03 21:59



super im go kaza



Тема Re: Eh ako reklamite ne lujeha..... [re: ha-ha]  
Автор tomito (непознат )
Публикувано28.06.03 22:09



Сега остава да кажеш, че като гледаш bTV, по време на рекламите не сменяш канала или поне не отскачаш до хладилника!? Ами не се издържат тъпотиите вече - вервай ми!



Тема Re: Eh ako reklamite ne lujeha.....нови [re: tomito]  
Авторhaho (Нерегистриран)
Публикувано29.06.03 03:38



are be bate! 7dni kato ti kazva: Va6ata televiziq!
Tova tvoqta televiziq li e?
Da si 4uval slu4aino za tova 6to e reklama?



Тема Re: Eh ako reklamite ne lujeha.....нови [re: tomito]  
Автор OOX (мушмороченце)
Публикувано29.06.03 08:43



Знаеш ли, преди да пускаш постинг е хубавко да си четеш темата, защото явно я забравяш. Ще ти напомня - тя се засяга билбордовете на БТВ.
Колкото до рекламните блокове - аз на никоя телевизия не понасям рекламните блокове - винаги сменям канала - не само на БТВ.Както и ти, междувпрочем.
Не мога да разбера от къде извира тази злоба по отношение на БТВ, но както и да е



Тема Re: Eh ako reklamite ne lujeha..... [re: OOX]  
Авторbtv (Нерегистриран)
Публикувано29.06.03 13:21



Zlobata se porajda ot zavistta, che saotvetnite kompleksari ba4kat v zabutani kabelarki, a ne v btv...tova e! Sled kato i serialite na btv ne vi haresvat??!! smenete kanala i hodete da gledate meksikanski bozi po kanal "romantika" te sas sigurnost shte vi haresat!!!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.