Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:55 10.05.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Тема Телевизионното заболяване на БТВ $трифонизъм$нови  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано10.06.03 16:56



Това, което ще напиша по-долу, може би няма да се хареса на повечето от хората във форума, не знам. Преценката е тяхна. Аз съм гей, но съм съвсем обикновен мъж, а сексуалната ми ориентация, мисля, че си е моя работа. Мисълта ми беше, че онова малоумие и подигравка на Природата - наречено слави трифонов, е крайно време да престане да се надсмива над гей-общността в България и по света. Разликите между него и гей-хората са толкова много, че ще бъде обидно да сравнявам един гей или лесбийка, с този урод. Омръзна ми да слушам колко ненормални били обратните и колко нормален е той. Смятам, че крайно време е БТВ, ако държи на имиджа си, да вземе да му направи сериозна забележка, защото свободата на словото, не означава - ръсене на психични еквиваленти в ефира на една тв, която има претенции да бъде национална. И още нещо, ако той беше толкова голям мъж и Дон Жуан, едва ли щеше да бръщолеви наляво и надясно, колко велик сексолог бил. Мисля, че този който има редовен сексуален живот, просто си му се наслаждава и не третира толкова гнусно и вулгарно такива теми, без значение дали е хетеро- хомо- или бисексуално ориентиран. И съвсем сериозно смятам, че трифонов е все още девствен и май ще си остане такъв!!!



Тема Re: Vij, iskam da te pitam... [re: Secret_boy]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано10.06.03 18:02



Za manekenkata 4uh, 4e se govori, 4e i plashtal, no dali e vjarno, ne znam. No obiknoveno vav vseki sluh ima i istina. A kolkoto do homo i bi- horata - be ne mu pravi 4est - ako s gnusotii ste si sabira publika, to ne e nikakav showman. Tva e.



Тема Re: Телевизионното заболяване на БТВ $трифонизъм$нови [re: Nikam]  
Автор ONE (кеУеме)
Публикувано10.06.03 19:40



абе честно казано Слави не си ги измисля тези неща сам, а затова се грижи сценарийния му екип. Т.е. забележката ти би трябвало да е към тях. ДАа, може би Трифонов може да им каже да няма такива шеги в предаването, но знам ли... А и не съм убеден дали за всяко предаване си чете сценария предварително. Според мен се репетират само скечовете, а изрезките от вестника и коментарите към тях ги прочита директно от аутокюто.

В България не съм от вчера,
като премиера
(Симеон II)


Тема Re: Телевизионното заболяване на БТВ $трифонизъм$нови [re: ONE]  
Автор Nikam (freelife)
Публикувано10.06.03 21:47



Така е, има екип около него - но ако имаше поне малко ориентация за средата и действителността, щеше да престане да се надсмива над всичко и всеки - не само гейове да речем. Айде стига вече, не е измил и той зорите, та е тръгнал да се прави на велик и на такъв праведник. Това е пресилено и излишно. Да се съобразява с хората и да ги уважава, после Албена му виновна, ми той какво прави?



Тема Re: Телевизионното заболяване на БТВ $трифонизъм$нови [re: vortex]  
Авторmaliii (Нерегистриран)
Публикувано10.06.03 22:37



Abe Vortex-4o! Ti s priqtelite si, an Vie li si govorite be? Slavi moje da e kompleksar! A ima li 4ovek bez kompleksi? Samo deto vsi4ki vie tuk ste zavistnici, koeto e mnogo po-lo6o i merzko! Ne6tastnik! si tiiii - ne6tastnik!



Тема Re: Телевизионното заболяване на БТВ $трифонизъм$нови [re: maliii]  
Авторvortex (Нерегистриран)
Публикувано11.06.03 22:14



az s priatelite si govorya na TI. No toy s VSICHKI govori na TI, koeto e SUPER TUPO! Reni Zanova ne mu e priatel. Politicite ne sa mu priateli, Nito deputati na preklonna vuzrast Yosif Petrov i t.n. Pisateli, rejisyori i kinoaktori nad 60 god. vuzrast,koito TRYABVA DA UVAJAVA i t.n. i t.n.!!!!!!!!!!
A da govorim li za chujdencite, koito mu gostuvat? Aktyori, pevci, grupi??
Toy se e zapoznal s tyah predi nyakolko chasa i v show-to veche sa GOLEMI PRIATELi, TAKA LI?
Na Enrico Catuzzi i na nego zashto tryabva da govori na TI? May samo na Ivan Kostov govoreshe na VIE! A kato si spomnim kolko go e plyul predi tova......mayka plache. Rosen Petrov e vinoven, ne tolkova Slavitezi proizvedenia sa negovi! No nali narodut obicha prostotiata




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.