Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:38 21.05.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема яко клюки, а?нови  
Авторлeлeмaлe (Нерегистриран)
Публикувано12.04.03 01:36



Честно, интересно е да разбереш нещо повече за хората, четящи новините/показващи се по телевизията, ама част от мненията направо ме хвърлиха в захлас...Толкова предложения и пожелания за правене/получаване на свирки май не съм виждала досега...малко са извън темата, не мислите ли?



Тема Re: яко клюки, а?нови [re: лeлeмaлe]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано12.04.03 18:20



Men tochno tova me drazni v tozi klub, che ne se komentira nishto konkretno i ne nikoj ne se pridyrja kym temata, i ako na nqkoj mnenieto vse pak se razlichava - byrza da psuva ili da obidja! Tolkova poshlost na edno mqsto ne sym vijdal, no prodyljavam da stoq tuk - i az ne znam zashto!

При маниаците компромиси няма!



Тема Re: да, ама я виж как здраво...нови [re: лeлeмaлe]  
Автор Peaлиcт (жидомасон)
Публикувано12.04.03 19:23



...виж как здраво те оплюват ако споделиш някое сериозно мнение, което не е свързано със свирки или гейове, а изразява неодобрение към гилдията!!!



Тема Re: и мен това ме дразни...нови [re: Secret_boy]  
Автор Peaлиcт (жидомасон)
Публикувано12.04.03 19:32



Пълно е с анонимни драскачи, които отговарят

. Как пък не се намери никой да отговари по темата? Още повече че аз не съм нагрубил никого, излагайки аргументите си и с въпросите, които зададох!!!

Редактирано от Peaлиcт на 12.04.03 19:35.



Тема Re: и мен това ме дразни... [re: Peaлиcт]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано14.04.03 14:09



Da, men edno ot neshtata, koito me draznqt sa neregistriranite nickove... V edna tema zad 20 neregistrirani nicka moje da stoi 1 chovek, koito da si samozashtitava pozicijkata - ili ne... ooo kakvo govorq - kakva poziciq... Po-dobre 20 psuvni ot razlichni hora, koito da te karat da si mislish, che neshto v teb samiq ne e nared...

При маниаците компромиси няма!



Тема Споделям мнението ви, НО...нови [re: Secret_boy]  
Автор3aщo (Нерегистриран)
Публикувано14.04.03 17:09



...не мислите ли, че един човек може да е регистриран и да си пише с още 20 нерегистрирани ника и обратното.
Видно е, че в това пространство определени правила не могат да действат...
Ако имаше начин да пишеш само с един ник и да нямаш възможност да си го сменяш, то аз съм ЗА.
Затова не се дразнете, няма логика при така установените правила.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.