Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:34 11.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема "Сигнално жълто" - За културата или лошо или...нови  
Автор STOiMiRa (Damqn-THE BEST)
Публикувано27.03.03 01:15



Заглеждате ли се в "Сигнално жълто"? И колко време можете да понесете една куха водеща да си избива комплексите за малоценност сякаш за да докаже че има и "умни блондинки"? И "репортажите" не ви ли приличат на монолог на квартална кюкарка?
Аз лично гледах веднаж - познатия ни Дамян Савов, как се оригва и се учудих - познавам го и си викам, бе знам че е селяк,ама чак пък толкова...
Можех ли да знам,че екипът хитро записва ефекти към интервуто на гостите си и с ефекти им приписва неизказани думи...
Но истината идва на бял свят, все някога...
И ако се замислите (доколкото аз мога го направих) ще забележите, че нападките все са отправени към хора на шоубизнеса - артисти (Христо Мутафчиев), певци (Кристина Димитрова, Иоана, дует Каризма) и фолкзвезди ( DJ Teddy Georgo, Ина, Петра, Кати и т.н.). Явно мисловно неограничената Албенка спазва правилото "За родната култура - или лошо,или нищо".

Май се вижда края на интригите на сигналната Вулева. -от кеф

Koga razbrah 4e sam zaobikolena ot "umni glawi", malki "zadnici" ...
wijte w po-dobre kasno.dir.bg


Тема Re: "Сигнално жълто" - За културата или лошо или...нови [re: STOiMiRa]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано27.03.03 12:28



Предаването трябва да го има. Ефирът има нужда точно от такъв вид предаване. Вярно е, че от `сигналното` малко прекаляват с езика, но почти 90 % от нещата са вярни. Ако сте гледали последното предаване, всичко което казаха за Миглена Ангелова от `Искрено и лично` е вярно. `Колко е жалка и прочие` и според мен не Албена Вулева, а Ангелова избива комплекси... Сигнално жълто е яко предаване и пак ще кажа, щом има хора, които се засягат от нещата, които се гооврят там, значи те наистина са вярни, което само може да ме радва...

При маниаците компромиси няма!



Тема Re: "Сигнално жълто" - i istini? Na zemqta li si?нови [re: Secret_boy]  
Автор STOiMiRa (Damqn-THE BEST)
Публикувано29.03.03 21:41



Tи на кой свят живееш? Наричаш истини, ефектите които прибавят към "репортажите" си? БИли верни? ...(е,всеки си е в правото да си мисли каквото ще. Не мисля да спорярзащото определено ще кажа много, защото много знам.)
Контра въпрос - А ти гледа ли "Искрено и лично"?
Едва ли. Защото щеше да знаеш предаването за Атанасова се базира на излъчването на 18.03. по btv. Тоест като я настъпаха по опашката, блондинката реши да защити накърнената си чест.

Koga razbrah 4e sam zaobikolena ot "umni glawi", malki "zadnici" ...
wijte w po-dobre kasno.dir.bg


Тема Re: "Сигнално жълто" - За културата или лошо или...нови [re: Secret_boy]  
Автор4uk (Нерегистриран)
Публикувано30.03.03 01:57



E,sega veche se uverih,che ti si pedal,koito go e iad na preuspelite i izvestnite.......
aaaaaaa,razbrah i,che kato sprat predavaneto na tazi putka neporabena,koeto skoro she se sluchi,zashtoto slava bogu takiva pichove kato toia Mutafchiev shte ia vkarat v Pirogov,ta,ti si sledvashtia nedoeban kompleksar,koito shte napravi predavane(v koiato i da e televizia) v koeto shte pliuesh naliavo i nadiasno stoinostnite hora v darjavata ni......



Тема Re: "Сигнално жълто" - i istini? Na zemqta li si?нови [re: STOiMiRa]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано31.03.03 11:42



Da de imenno zashtoto gledah i Miglena i Albena, zatova govorq... Zvezdite tam se imaha za veliki... Shteli da se samorazpravqt s mutri i prochie, i takiva prikazki se dopuskat v efira na btv. Direktni zakani za samorazprava i prochie... Plius tova dosta se razbra koj kakvo predstavlqva. I oshte - za efektite znam, che sa dobaveni, znam che kradat kadri ot planetata i gi zoomvat za da se mahne logoto, znam che dobavqt zvuci i prochie, no ima i mnogo interviua ot kydeto si lichi kolko "sa napred" interviuiranite. Kakto i da e - zabravi...

При маниаците компромиси няма!



Тема Re: "Сигнално жълто" - За културата или лошо или...нови [re: 4uk]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано31.03.03 11:46



Taka - vyobshte ne me e qd na kogoto i da e bilo i ne sym kompleksar. Ot 2 godini si pravq mirno i krotko predavane v kabelarka, no nito lamtq za izvestnost /zashtoto ne iskam/, nito si mislq, che pravq koj znae kakvo - ta po tozi vyrpos dali shte pochna v tv i shte pliua to se vijda. Signalnoto go osyjdam za vsichkite lyji, koito govorqt, no edinstvenoto neshto koeto sledq i koeto mi dostavq udovolstvie e realizaciqta na pogovorkata "guzen, negonen bqga" i to ot rodnite ni zvezdi... Kato ne e vqrno, zashto skachat, tova ne e li samo v + za tqhnata reklama? Razbirash li - problem nqma - ne mi puka nito za signalnoto, nito za nikoj... Imam si mnenie i tova e! A s obidite - na selo...

При маниаците компромиси няма!



Тема Re: "Сигнално жълто" - За културата или лошо или...нови [re: Secret_boy]  
Авторyellow (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 13:24



Ska4at, za6toto na nikoi ne mu e priyatno da slu6a gnusni izmi6lyotini za sebe si i sled tova za koi li pat da obyasnava na blizki, poznati y nepoznati, 4e tova e laja. ako naprimer niakoi ot tvoya kvartal vleze v rolyata na onaya rusa tapanarka y zarazpravya vreli-nekipeli gliposti za teb na tvoite priyateli, gadje y pro4ie, ti kak bi postapil, osven, 4e 6e se opita6 da mu zatvori6 ustata s nqkoi yumruk?



Тема Re:Каквот се каза в искрено и лично?Истина беше...нови [re: Secret_boy]  
Автор STOiMiRa (Damqn-THE BEST)
Публикувано31.03.03 21:25



Da de imenno zashtoto gledah i Miglena i Albena, zatova govorq... Zvezdite tam
se
imaha za veliki... Shteli da se samorazpravqt s mutri i prochie, i takiva
prikazki
se dopuskat v efira na btv. Direktni zakani za samorazprava i prochie...

Контра въпрос - А ти какво щеше да направиш ако и тебе "изтипосат" в интригантското предаване не веднъж. Няма ли да ти писне да търпиш? Нема ли да ти падне перделака? Всички знаем че един е начина да й се запуши клюкарската клоака (опс устица). И понеже законите ни куцат, това е само - с бой.
Това не бяха само празни приказки, лично аз знам Теди как й се беше заканил - извън ефир че е крайно време някой да й затвори устицата и да й покаже че не може безнаказано да си прави интригите. Тоест за него знам че това което каза той в "Искрено и лично" не бяха празни приказки.
Звездите там се имали за велики. Че те са си велики бре. Цяла България ги знае и не с интриги и сплетни - както познаваме една водеща от провинциалната телевизия - а с това което умеят, да забавляват хората с каквото могат.
Как по друг начин ще привлече вниманието горката "умна" блондинка? Няма друг начин освен с интриги.

Koga razbrah 4e sam zaobikolena ot "umni glawi", malki "zadnici" ...
wijte w po-dobre kasno.dir.bg


Тема Re: "Сигнално жълто" - За културата или лошо или...нови [re: Secret_boy]  
Автор4uk (Нерегистриран)
Публикувано31.03.03 22:16



Vij kakvo "advokate na izgubena kauza",takiva kato teb sa nepotrebni v nasheto obshtestvo!Ti mai naistina si edin kompleksiran TV-vodesht na kabelarsko predavane,lamtiash za nacionalen efir v koito da imash vazmojnostta da pliuesh po horata v stranata ni,koito zaslujavat uvajenie zaradi opita im da promeniat nisko-mantalitetnia oblik na naroda ni.Ti iavno stradash ot fakta,che si ujasno beden,za da badesh pokanen v klub"BIAD"kadeto shte mojesh da razvihrish fantaziite si!Ti stradash sashto i che ne si dopuskan v obshtestvenoto prostranstvo,v koeto horata iziaviavat sebe si,i promeniat jivota na priatelite si.Ti iavno niamash seksualni problemi,inache niamashe taka samootverjeno da zashtitavash edna poshla kauza.Ti mai niamash i priateli,zatova spodeliash televizionnite si erekcii ot 5 minutnia tanc na tazi kurva,v internet.Ti da ne si impotenten?Pitam te ot selo.!I te pitam oshte,mislish li,che triabva da se pozovavam na neshto konkretno ot predavaniata na tazi,koiato iavno skoro shte blije ulicata(zaradi nepotrebnosta si),za da ti zvucha dostatachno seriozno?Aman ot seliani,zavijdashti na horata s dostoinstvo,koito reagirat,zaradi nedostovernostta na informaciata predostaviana po kabelarkata.



Тема Re:Каквот се каза в искрено и лично?Истина беше...нови [re: STOiMiRa]  
Авторti (Нерегистриран)
Публикувано01.04.03 14:28



Kato televizionen fen, kakvato biah dokato zhiviah v Bulgaria (predi starta na `signal. zhalto`) ostanah s vpechatlenieto che samite bg zvezdi ne sa cvete za mirisane. povecheto sa ne po-malko zlobni, zavistlivi, smurdiashti i gadni ot samata Vuleva, no razlikata e che predi nejnoto predavane niamashe koi da otgobori na smradlivostta im. taka che niama sega kakvo da se oplakvat. obshto vzeto za mnogo malko zvezdi ot ekrana sum ostanala s vpechatlenieto che imat nivo.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.