Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 21.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема bbt startнови  
Авторzritel (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 08:27



denja mi startira sus sutre6nija blok na bbt i se 4uda v koi vek na televizijata se namiram .tolkova reklama a ni6to takova .golemoja produzent angelov-bnt dotam li go dokara? prosto tezi hora ne sa izlezli ot soza .prili4a mi na 7dni v nai-dobrite si godini.ujasno osvetlenie,dekora s tezi perdenza i kub4eta eeeeee.......reportaji preeksponirani da ne govorim za stoinostta im. slai4eta koito mogat dezata po klubovete po dobre da gi napravjat ........ne znam dour start mi se struva .......trupna v o4akvane na novinite .......uspeh s nazionalnija lizenz ako tezi sa kriterija za nazionalen lizenz po dobre da si pla6tame za bnt.....



Тема Re: bbt startнови [re: zritel]  
АвторD-24 (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 11:14



na ski sum tazi sedmitza,6te gi izpusna
ne6to po-konkretno za bloka i nowinite ?
To da niama gafowe,drugoto sme mu swiknali



Тема Re: bbt startнови [re: D-24]  
АвторSS (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 11:26



be po-dobre da si izlu4wat bilbordowete wmesto da se izlagat taka



Тема Re: bbt startнови [re: D-24]  
АвторClA (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 21:56



Изпускаш!
Изгледах късните новини на ББТ.
Много силен старт!
Динамика и много хъс!
Ако не се заяждаме,с ръка на сърцето - нови и хубави лица, по-различно и по-интересно поднасяне на нещата...
Дано им тръгне по вода!



Тема Re: bbt startнови [re: ClA]  
Автор Radost Gadost (мушмороченце)
Публикувано04.03.03 22:40



А при нас ги няма - разкажете малко повече. Какви предавания има, анонси, как са им кашовете. Много ми е любопитно, а нашият кабелен оператор пак спи


... със смъкнати гащи, навели глави
................................ от срам


Тема Re: bbt startнови [re: Radost Gadost]  
Авторbbt (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 22:48



kam koi kabelen operator ste?



Тема Re: bbt startнови [re: Radost Gadost]  
АвторClA (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 23:03



Засега има сутрешен блок от 08 до 11 и две емисии новини.
Сутринта ми беше трудно да ги изгледам,бъка от простотийки,ама може да си намери публиката...
Говорех само за новините и екипа който ги прави - с мерак и доста съвременно.Чак на мен ми предадоха нещо свежо и празнично като настроение. Не разбирам от техника, мога да говоря само за журналистическите им качества - е, не са дилетанти!Просто може да почне да се стъжва на големите телевизии, а гърците могат само да съжаляват...



Тема Re: bbt startнови [re: ClA]  
Автор Radost Gadost (мушмороченце)
Публикувано04.03.03 23:24



Аз съм в мрежата на Ариел ТВр които доколкото ми е известно пускат същите програми като МСАТ във Варна.
Извинявам се за любопитството, но в графично отношение как са в ББТ - и какъв им е точно сайта, защото някой се похвали че влязъл, а аз нъцка - не мога. Благодаря ви


... със смъкнати гащи, навели глави
................................ от срам


Тема Re: bbt startнови [re: Radost Gadost]  
Автор CaXo (беше ArMy)
Публикувано05.03.03 00:48



Сайтът... бяха го пуснали за малко, но сега наистина там (bbt.tv) няма нищо, само анонс. Относно графичен дизайн... е, sorry - само една шапка си имат BBT, и то доста, доста семпла... говоря за шапка на телевизията, а не за определени рубрики като "документален филм"и "игрален филм" например. Общо взето нищо ново под слънцето, всъщност всички шапки си приличат една с друга, и не са никак интересни... Също така непривличащи с нищо окото са всичките "надписи", които се появяват било като имена на водещи, новини (накратко се изписва съдържанието на репортажите дотако течат). Ако очакваш нещо от сорта на анимираните заставки които виждаш по немските телевизии - не ги търси там. Очевидно е, че още се опитват да намерят стилът си, защото например всеки ден background-a под имената на водещите се мени, понякога пък въобще не се появява, и всичко се изписва с най-обикновени "бели букви", както от бнт обичат да правят.
За водещите - всички тези, които четат новините ми се струват доста добри професионалисти, и като се сетя за Иво Инджев направо няма как да не ги похваля. Относно водещият на сутрешният блок - Здравко Буйнов - мисля си, че става за тази работа, въпреки че е на ръба между досадното и забавното. Успях да открия, че е публикувал материали във вестник "Стършел", което е "обнадеждително" :). Може би наистина е човек с чувство за хумор, само се надявам да не втръсне и да не залага на едни и същи лафове (имам известни опасения). Иначе, в сутрешния блок има още какво да се изпипа - например усеща се, че водещата на рубрика "туризъм" е започнала да обръща по-сериозно внимание на този отрасъл едва от доста скоро време насам, и то очевидно специално само и единствено заради ролята й да представя информация за туристически дестинации в телевизията. Гледайки я веднага правя асоциация със сричаща ученичка потяща се на изпит по география. И на други от водещите сякаш са им "дали по една рубрика", която просто им пада като гръм от ясно небе. Единствено по-добро впечатление ми направиха водещите в рубриките "история" и "шоубизнес", за които е очевидно, че разбират от това, за което говорят.
Иначе като цяло това безкрайно лутане от катедра към катедра е леко дразнещо... освен това студиото за такъв вид предаване ми се струва прекалено малко. Трябва да има малко по-голяма перспектива, а също така цветовете, в които е решено не ми се виждат уместни за сутрешен блок... никак не са свежи. И не стига, че пространстово е малко, ами ЗАДЪЛЖИТЕЛНО действието трябва да се развива само в едната (лява/дясна) част. Личи си, че операторите се чудят как да приложат своя професионализъм при снимането, защото просто нямат никакво пространство, с което да работят.
Та, като цяло... поне за новините им нищо лошо не мога да кажа, много ми харесват даже... е, поизложиха се малко вчера с това биещо на очи отражение на аутокюто в стъклото зад водещите, но поне и аз успях да видя "на живо" що за чудо е това :). Но си личи, че е имало сухи тренировки и поне там гафовете са малко, а водещите са ошлайфани... но като цяло върху компютърната графика имат още доста да поработят. Нека дори си погледнат прогнозата за времето и сами се опитат да разчетат какви са минималните температури.
Реших да напиша това, след като видях, че тук влиза човек от телевизията.. надявам се, че обикновеното мнение на зрителя е важно за тях... все пак личи си, че за тази телевизия има перспективи да се превърне в една качествена такава :).



Тема Re: bbt startнови [re: bbt]  
Авторzritel (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 11:55



trjabva da priznaja ,4e novonite kato vizija ,dekor i purvata vode6ta bjaha dobri ...kamerata i osvetlenieto e na super nivo ,za podretbata na novinite i nadpisite sa kato na kabelarka imat mnogo put da vurjat ,da ne govorim za razkaza im za rusko turskata voina s kadri ot igralen star film ,reportajite im sa bezobrazni i otkum reporteri i ot kum operatori ....snimaneto be6e napravo ujasno ima6e samo edin material s operator zlatko zlatkov mi se struva koito javno si go moje ....drugoto be6e ujas edni nabivanija na vario edni metli edno 4udo ujasno osvetlenie ,njama zvjat ,snimano s koi kakvi filtri mu padnat.........no vizijata i na mazkata i na dekora sa super .....dai boje da trugnat kakto trjabva .....no sa po uspe6ni ot starta na btv....i pak njama6e zvuk na sporta hahahahaha ...i zvuka na reportajite be6e:)))))......no mazkata e super ima razli4no izlu4vane ot vsi4ki drugi vode6ti :))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.