Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:09 08.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема durzost i krasota  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано27.02.03 17:47



nqkoi znae li kakvo sledva da se slu4i v durzost i krasota ? v momenta tova koeto davat po kanal 1 e dosta interesno, dali znae nqkoi kakva shte e razvruzkata na sabitiqta? kakuv jivot predstoi na teilar s prinza? samneniqta koito se sabudiha u doktor djeims uoruik do kade shte otidat? izobshto nqkoi moje li da razkaje s nqkolko izre4enia kvo sledva da se slu4i v durzost i krasota?



Тема Re: durzost i krasotaнови [re: az]  
Автор low (познат)
Публикувано27.02.03 18:02



vsi4ko znam az - sled okolo 476 epizoda se poiaviava ivan garelov,koyto tvurdi,4e mustakut na kevorkian e izkustven v sledstvie na koeto kevorkian izpada v depresi i otiva na rabota v kanal3 na miastoto na boyko braykov,koyto se okazva 4e e propoznat brat na svetla vasileva ot btv,koyato razbirayki za tova uvolniava slavi i slaga boyko na negovo miasto...tova e za sega-kratko reziume na sledva6tite 864 epizoda,a za sled tova 6te po4aka6,4e sega gi pi6at...



Тема Re: durzost i krasotaнови [re: az]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано27.02.03 19:17



Знам, ама не ми се обяснява, че е дълго и скучно - само сватби, разводи, сватби, разводи до втръсване.
Потърси с Google един сайт за Bold and Beautiful, май беше "Soap Central" или нещо такова и прочети какво пише.

Редактирано от Tomoe на 27.02.03 19:17.



Тема Re: durzost i krasotaнови [re: Tomoe]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 13:49



E bi li obqsnil, molq te? PLEASEEEEEEEEE
iskam da znam kakvo shte se slu4i s teilar i koga shte se vurne v USA, kakto i kakvo shte stane s djesika forestar i dilan - dali shte osudqt dilan?



Тема А Пътеводна Светлина има САМО 12 000 епизоданови [re: az]  
АвторBaнkaтa (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 18:11



ами аз съм гледал по някои западни телевизии откъслечни сцени и всеки път се хващам за главата. Значи през 1996г. сменят актьорите на Торн. Ако не се лъжа скоро и на Тейлър ще го сменят. Брук има известно време връзка с Торн, а Стефани е на ръба да се побърка, защото няма отърване от Брук. През 1997г. Стефани и Ерик се женят отново (това го гледах по шведския Kanal 5, на надписите накрая пишеше 1997). В сериите, които дават сега в Италия, не знам колко са нови: Брук ходи със зет си, т.е. с гаджето на Бриджит , а сериите, които дават сега в САЩ от края на 2002т. Брук отново се е завърнала при Ридж, това го каза Рон Мос във Всяка неделя. Кристен ще се жени за някакъв латиноамериканец, който РАЗБИРА СЕ е антипатичен на Стефани, но сега се е разбрало, че той е болен от СПИН. Ридж вече е купил Спектра Фешън. Децата са поотраснали и си менкат партньорите като носни кърпички. Кръвосмешения колкото искаш.
http://www.cbs.com/daytime/bb/updates/daily/ Кликни тук и ще видиш какво се случва в сериите тази седмица в САЩ (3995 епизод на 28 февруари)



Тема Re: durzost i krasotaнови [re: az]  
Авторsoapy (Нерегистриран)
Публикувано28.02.03 19:35



http://www.cbs.com/daytime/bb/updates/daily/- ima daily update- to e dramai otgore.

abe vij mnogo sa napred tuka ne6tata- az sam v USA. triabva da por4ete6 arhiva za da vleze6 v 4as. ina4e tuka v momenta ridj razbira 4e vsa6nost ne e brat na Bridget 6toto ba6ta na ridge e edin drug- Massimo, a ne erik. i keto e o6te po 6okira6to ridge i bridget sa na pat da stanat gadjeta. a Brooke- o tapata Brooke e tolkova mizerna. tia ima sega dete ot Deakon- koito e biv6 maj na Bridget ama tia spa s nego vapreki tova. i taylor ve4e nasitina umria i sled tova brooke estestveno se namarda s ridge. oba4 toi razbra 4e e imala dete ot maja na da6teria si i ia razkara. tova predi da zapo4ne intrigata ridge- bridget. i taka sega sa te dvamata edna lubov edno 4udo. ane toia serial e perverzen vsi4ki braia sestria maiki i ba6ti se izpo4ukaha. a ina4e srugo mesi umira i vazkrasva 50ina pati. sega pak e jiva. jenena za drtug vlubena v Thorne i toi v neia. iada iada- krai niama. ama 4eti v saita. dalgo e za razkazvane!!!!


Enjoy:-)



Тема Re: durzost i krasotaнови [re: soapy]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано28.02.03 21:19



Знам само, че Тейлър наистина умира през 2002. Шийла я застрелва.

Редактирано от Tomoe на 28.02.03 21:19.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.