Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:03 27.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема АМАН ОТ ТЪПИ НОВИНАРИ....!!!!!нови  
Автор Peaлиcт ()
Публикувано13.01.03 09:51



Снощи някак си преглътнах новината, че "Би Джийс" съществуват от 50-те години, ама не изтраях, като от бТВ ме информираха, че се закрива Айтоската танкова бригада, която била на...120 години. А аз неукия човек до ден днешен си мислех, че първите танкове са английски от края на Първата Световна Война 1914-1919г. ама не..оказа се, че ние сме ги изпреварили. На пръв поглед това са незначителни грешки, но те са ежедневие. Какви са тези новинари, какви са тези редактори...писна ми от хора, които се изживяват, като суперпрофесионалисти, а са толкова трагично малоумни....като се сетя, как им се беше дръпнало лайното по време на "проверката" на "човека на Мърдок"...плужеци и безгръбначни лакеи - комформисти



Тема Re: АМАН ОТ ТЪПИ НОВИНАРИ....!!!!!нови [re: Peaлиcт]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано13.01.03 11:40



Не знам за танкистите, но за братята Джиб четох, че веднага след като техните емигрират с тях в Австралия през 1958, започват да си изкарват хляба с пеене по местните курорти, хиподруми и местни радиа и телевизии. Забелязва ги DJ Bill Gates (BG). През март 1960 им дават 1/2 час по телевизия в Брисбейн /Бари е на 13, а близнаците са на 10 г./. По това време BG ги прави "BGs" (от Brothers Gibb) и скоро след това - Bee Gees. През 1963 г. подписват първия си договор (с Festival Records) и излиза (същата година) първият - вече на Bee Gees - сингъл ("Three Kisses of Love"), написан от Бари вероятно през февруари.

Тъй че, ако се брои пеенето по клубове, може да се каже "50-те", иначе всичко си е от 60-те нататък . Но ако се брои от бременността на майка им, трябва да е 40-те

P.S.: Всъщност не знам как се произнася правилно - Гиб или Джиб, спорим тук нещо с едни приятелчета и май те са по-прави, че е Гиб...

Редактирано от Гeвpek на 13.01.03 12:57.



Тема Абсолютно си прав! [re: Peaлиcт]  
АвторHoвинap (Нерегистриран)
Публикувано13.01.03 22:01



Няма какво да се коментира, то се вижда, що за некадърници работят там. Ами жалко за някои свестни, които изгарят покрай тях. Ти какво искаш - щом някаква начална учителка, дето е учила акордеон е хукнала да прави новини....Бенатова ли беше...няма значение.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.