Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 05.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема коя е най-любимата ви TV-личност?нови  
Автор Cyema ()
Публикувано01.09.02 01:24



да видим и хваленето ли го можем така добре,както критикуването

Bcu4ko e Cyema


Тема Re: коя е най-любимата ви TV-личност?нови [re: Cyema]  
Авторtonitoni (Нерегистриран)
Публикувано01.09.02 17:07



trifonov- profi
aprilov -profi
gala -profi
cvetcov -profi
natalia - profi



Тема Re: коя е най-любимата ви TV-личност?нови [re: tonitoni]  
АвторVA (Нерегистриран)
Публикувано01.09.02 21:19



Nyama nishto po-hubavo ot tova da gledam novinite na Gena Traycova i Venelin Petcov. Haresvam Natalia (More ot Lyubov-bTV), Vasco (Fractura- MM), Miglena (Iscreno i lichno-bTV), Asen Indjiev (BNT), Lili (BUM na Eurocom Bulgaria). Spocoyni hora, bez nervi, bez prostotii (na M-SAT predavaniata, Tochka na presichane, BG show, Fatalno privlichane),bez izcepki (cabelarkite+7 dni), bez ligavshtini (Spoco na bTV, Vkusno na Uti, Jubox na Deo po BNT, igrichkite po cabelarkite i po 7 dni). Bon Apetite po bTV sushto stava. Gala mi e ligava. Vupros na vcus. Tova e moyat



Тема Re: коя е най-любимата ви TV-личност?нови [re: VA]  
АвторVA (Нерегистриран)
Публикувано01.09.02 21:27



Kato spomenah prostita, zabravih za Show na Slavi Trifonov po bTV, Kamikadze na NCT Eurocom (x-7 dni), Tuturutka i Dimanit po M-Sat. Preavaniata na Kembula i DJ Damyan.



Тема Re: коя е най-любимата ви TV-личност?нови [re: Cyema]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано01.09.02 22:54



Gala mnogo mi haresva;
Nataliq (More ot lubov) e strahotna, kakto i samoto predavane;
Milen Cvetkov;

hm, stoq i mislq, no za nikoj drug ne se seshtam... :( shto taka, misleh, che sa poveche :)



Тема Re: коя е най-любимата ви TV-личност?нови [re: Cyema]  
Автор Tomoe (аниме гуру)
Публикувано01.09.02 23:33



Ами любимата ми ТВ личност всъщност не е българин. Той е поляк и се казва Кшищоф Ибиш, обаче има такъв висок рейтинг, какъвто никой у нас няма. Пък и е много красив и всички жени си умират за него в Полша. И е перфектен водещ на състезания и шоута.
А колкото до нашите... не че са много... Ами харесва ми Ути донякъде... Хмм, може би Лара Златарева и нейния мъж Владо Береану. Наталия съм я гледал само веднъж, но ми направи впечатление на професионалистка. Много ме кефи и бате Енчо - прилича малко на педофил, ама е много забавен.

"No one can escape the eternal beautiful slumber called death." Virgo Shaka, Saint Seiya


Тема Re: коя е най-любимата ви TV-личност?нови [re: Tomoe]  
Автор Cyema (непозната)
Публикувано02.09.02 02:29



и на мен ми прилича на педофил:).иначе харесвам Наталия,Миглена Ангелова,Ина Григорова е прекрасна като водеща,и Гала с нейната непринуденост.а също и Део и Тодор Колев.кака Лара не ми харесва,защото още си спомням колко добър водещ беше Бате Влади Люцканов

Bcu4ko e Cyema


Тема Re: коя е най-любимата ви TV-личност?нови [re: Cyema]  
Автор shto ne (???)
Публикувано02.09.02 19:25



2 са Иван и Андрей от Сблъсък и според мен въпреки крехката си възраст(а може би и тъкмо заради нея)просто са без конкуренция.М.Цветков също ме кефи обаче нямам възможност да го гледам и нямам много впечатления.

Най-великото щастие-да знаеш,че не е задължително необходимо да си щастлив.


Тема TV-личност [re: Cyema]  
Автор Гeвpek (същия)
Публикувано02.09.02 20:57



Много красиво туй момиче - дето води сутрин по бТВ. Начи, и лицето й - лице, и крачето - краче, дикцията - дикция, щрака й акълчето, владее ситуацията, въобще - супер е отвсякъде.

Макар че е прекалено хубава Гледам-слушам, гледам - слушам, по едно време... само гледам...


ПП: Сега видях от сайта - казва се Мариана Векилска . Ако чете тук - да се не възгордява!

Редактирано от Гeвpek на 02.09.02 21:00.



Тема Re: TV-личностнови [re: Гeвpek]  
АвторKpaвaй (Нерегистриран)
Публикувано12.09.02 10:51



Ей, ако чете тук тая мацка нека да ми се обади. Много искам да се познавам с разни красавици. Иначе съм много скромен и срамежлив. И свестен.
А тя руса мацка ли е, а?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.