Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:25 24.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Тема Имаше ли изобщо новогодишно предаване на 31-ви ?нови  
Автор JoRo_ (CooooL)
Публикувано03.01.02 01:14



Не говоря за добро, а за някакво. Защото просто аз не открих. Като се почне от канал 1, по който даваха измисления новогодишен концерт. Признавам, че не съм гледал много от него, това което видях не беше особено забавно и изобщо не насаждаше новогодишно настроение. По бТВ Слави направи най-слабото си предаване с идеята за новогодишно "по-по-най". Това предаване може би ставаше за 1 юни, но не и за нова година. По нова - Милен Цветков. Голям смях, съвсем неподходящо. Кабеларките нямат необходимия бюджет за скъпа и класна програма. Най-много да пуснат Азис и да се надяват хората да са подпийнали добре вече. Изобщо пълна пародия на новогодишна програма.
Най-много съм разочерован от Слави, но то е и защото очаквах най-много.
Да се надяваме, че другата нова година ще е по-добре.

Az_znaМ


Тема да беше дошъл на площаданови [re: JoRo_]  
Автор тeлekoм (махмурлия)
Публикувано03.01.02 14:17



Че кой стои на нова година вкъщи

Всеки ритник отзад е една крачка напред


Тема Re: Въпроса е принципеннови [re: тeлekoм]  
Автор babaToHka (starilo patilo)
Публикувано03.01.02 14:45



Въпроса е по-скоро принципен. Доколкото имам наблюдение май само BTV се отчетоха подобаващо, но и аз съм на мнение, че дългожданното Шоу на Слави беше пълно разочарование - издържано в традициите на "Като лъвовете". Виж, "В ефир" с Любомир Нейков си беше изпипано и наистина забавно, както и новогодишното им послание.
Канал 1 просто смятам да отмина с мълчание, само ще спомена, че бат Петьо реши да ни покаже колко му е тъжно, че не сме го преизбрали и да ни вгорчи празника с каканиженето си.
Нямала съм много възможност ( и желание) да се задълбочавам в телевизионната програма, но мисля че за пореден път стана ясно как БТВ е наистина класа над останалите и не е случайно, че 63% от младите гледат именно тях.

Грозно е, но го правят госпожо! Лапичките им се плъзгат по леда, а те пак и пак...


Тема Що бе?нови [re: babaToHka]  
Автор Mixy (почетен член)
Публикувано03.01.02 23:30



На мен пък идеята с хлапетата ми допадна. Е, вярно, че като за нова година, сценаристите можеха малко повече да се напънат ... но пък нищо друго не ставаше за гледане, а и зрителският рейтинг си го каза -> 2,9 млн. души (почти половината аудитория) са гледали Слави по БТВ.

Mixy


Тема Re: Въпроса е принципеннови [re: babaToHka]  
Автор тeлekoм (махмурлия)
Публикувано04.01.02 00:46



на бат' Петьо да му е** май****....
ама ако знаеш само колко псувни изяде на площада докато попетваше че му било последно обръщение............
......... а 2-3 дена преди 31 прочетох заглавие "тази година петър стоянов си е написал сам привественото слово"....... ебатиии

Всеки ритник отзад е една крачка напред


Тема Re: Имаше ли изобщо новогодишно предаване на 31-ви ? [re: JoRo_]  
АвторWild Rose (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 15:41



A za6to gleda6 Tv na nova godina? Po- projatni zanimanie ne otkri li?
A za programata - tolkova mogat horata, tokova pravjat.



Тема между другото само.....нови [re: Wild Rose]  
Автор JoRo_ (CooooL)
Публикувано06.01.02 03:53



Изобщо не съм постнал тази тема за такива констатаций - "знаеш ли гледането на телевизия" не е най- забавното нещо на нова година" По незавишещи от мен причини до 12 часа трябваше да стоя и да гледам нещо по телевизията. Просто исках да ви кажа че това не е ваша работа, а съм го публикувал това мнение да изразя възмущението си от новогодишната програма. Така че си трайте с поучаващите мнения.

Az_znaМ



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.