Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 10.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Нима забравихте гаврата на Милена Милотинова  
АвторCeл (Нерегистриран)
Публикувано24.04.01 10:38



Когато преди около година ни показа в репортаж на "Посвета и у нас" как чеченец коли и го закла пред екрана и отряза главата на руско войниче на 18 г. И това стана в 20 часа пред нашите деца със звук образ ...... И после ни лук яла ни мирисала. И изчезна, после прди месеци почна пак да се появява в репортажчета в най-късните новини, а от скоро е водеща наново на новините. Така ли ще разчитат вечно ДУШЕГУБЦИТЕ ни, че сме стадо, което бързо забравя. ОТВРАТЕН съм от търпението ни



Тема Re: Нима забравихте гаврата на Милена Милотинованови [re: Ceл]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано24.04.01 17:57



Не съм гледал този репортаж, но както ми изглежда наистина е било много жестоко... Но все пак си мисля нещо... Каква вина има Милотинова за това... Тя нали само чете новините или репортажът е бил нейн. Тя ли е ходила да снима това или просто е прочела новината, защото ако е второто /само водеща/ няма никакава вина - търсете отговорността в главните редактори на новините.

При маниаците компромиси няма!


Тема Re: Нима забравихте гаврата на Милена Милотинованови [re: Ceл]  
Автор woman (обичаща)
Публикувано28.04.01 12:31



Хайде да помислим какво им е на руските деца, когато тези неща стават пред очите им всеки ден, а не по телевизията... и да не се превъзнасяме...



Тема Re: Нима забравихте гаврата на Милена Милотинованови [re: woman]  
Авторжжтн (Нерегистриран)
Публикувано28.04.01 13:42



Мнооого мъдро, жено! Бравос!



Тема Re: Нима забравихте гаврата на Милена Милотинованови [re: Secret_boy]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано29.04.01 01:32



и аз споменах същото тук някъде вече
тя не е виновна, а е само четец

Първи Вилнеещ Агент на NSA


Тема Re: Нима забравихте гаврата на Милена Милотинованови [re: Bobby]  
Автор sa_boy (<М>)
Публикувано03.05.01 15:50



Не е точно така, защото за тези, които не помнят, тогава тя е била и главен редактор на новините.




*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.