Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:30 03.06.24 
Култура и изкуство
   >> Телевизия
*Кратък преглед

Тема Новините на bTVнови  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано05.04.01 01:26



Ако някой гледа новините по bTV сигурно е забелязъл, че повечето репортажи са на кабелните телевизии в страната, които са кореспонденти... Мислих си каква е ползата на малките телевизийки да изпращат репортажите си на bTV. Чудих се дали bTV плаща за излъчване или е достатъчна заставката, която слагат върху репоратажа, че е на съответната телевизия... Според мен малките кабелни телевизии нищо не печелят - дори и за слава не можем да говорим, защото надписчето стои 2 - 3 секунди. Най-облагодетлествана е bTV, защото не се занимават да пътуват до всички места в България, за да снимат.
Не мога да намеря никаква логика - ако някой знае какви са ползите на регионалните телевизии, че си изпращат материалите нека ми каже!



При манияците компромиси няма!

Тема новините изобщо [re: Secret_boy]  
Автор mareto (диване)
Публикувано05.04.01 10:03



Е ти ме разби ! Май не си имал никакви допирни точки с политиката и управлението на телевизия , преса и прочее ...естествено , че им плащат за репортажите .Друго важно нещо е че България не е само София , на мен ми писна да гледам какво се е случило в София през деня , това и във вестниците го чета ..интересува ме какво става и в другите градове , защото те винаги са били на заден план , така наречената провинция .....А и тази телевизия пак повтарям не е телевизията на София , а на България ....
хайде умната



3:-0

Тема Re: новините изобщонови [re: mareto]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано05.04.01 18:50



добре го каза маре, тамън мислех да му отговоря същото, ама ти си свършила таз работа



Take it to the limit!

Тема Re: новините изобщонови [re: mareto]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано07.04.01 02:52



Мерси за информацията...
Аз от скоро работя в телевизия и се интересувам от някои неща, затова питам... Но има още нещо - В една друга телевизия, която е кореспонеднт на bTV вече 3 репортажа прати, а парички няма, чаткаш ли?

При манияците компромиси няма!


Тема Re: новините изобщонови [re: Secret_boy]  
АвторTeлe_зpитeл (Нерегистриран)
Публикувано07.04.01 10:37



Ми що питаш тука? Да не мислиш, че някой от участниците ще ти прати парите?
Не е луд тоя що яде зелника...



Тема Re: новините изобщонови [re: Teлe_зpитeл]  
Автор Secret_boy (Умното момче:))
Публикувано08.04.01 02:08



Те паричките не са за мене...
Аз работя в друга телевизия...

При маниаците компромиси няма!


Тема Re: новините изобщонови [re: Secret_boy]  
Автор Bobby (вилнеещ маниак)
Публикувано09.04.01 23:13



кажи поне от коя ТВ си де? че така не ни е интересно

Take it to the limit!


Тема Re: Новините на bTVнови [re: Secret_boy]  
Авторaa (Нерегистриран)
Публикувано31.07.05 16:43



аа



Тема Re: новините изобщонови [re: Secret_boy]  
Автор extract (bull_of_service)
Публикувано02.08.05 12:37



Всяка една от националните телевизии има кореспонденти в страната. Тези кореспонденти обикновено са от други, регионални телевизии. Един ИЗЛЪЧЕН репортаж. Обикновено телевизията заплаща около 100EUR, но това зависи от конкретната уговорка. За да бъде излъен този репортаж, трябва да отговаря на съответното изискване за качество на телевизията. Ако не е излъчен, то значи този репортаж не е качествен или не е актуален. Това е, съвсем накратко написано.


Важно е да си Човек!


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.