Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:54 14.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся 2 - дневни маршрути около София  
АвторTudur (Нерегистриран)
Публикувано17.03.01 19:56



С едни приятели трябва да направим подготвителна разходка в близките дни и не можем да си намерим подходящ маршрут... имайки в предвид че е още пролет, а ние сме с палатка, ще трябва да намерим нещо по-ниско. Единственото което ми идва на ум е Вискяр, но не съм ходил там и не знам маршрутите...
btw. Имам и малък проблем с картите :(




Тема Re: Търся 2 - дневни маршрути около Софиянови [re: Tudur]  
Автор Typиcт (непознат )
Публикувано19.03.01 09:40



Вискяр е една приятна планинка, но втози сезон отдавна няма сняг, така че става. Мога да ти сканирам и пратя схема на планината, ако искаш, карта не е издавана. Преди време написах едно маршрутче, което може да видиш на адрес http://www.geocities.com/the_bulgarian_mountains/. Иначе много е добре за палатка в Плана, в долината на река Планщица (в горното й течение)

Поздрави,
Турист



Тема Re: Търся 2 - дневни маршрути около Софиянови [re: Typиcт]  
АвторTudur (Нерегистриран)
Публикувано19.03.01 17:40



Ами, да фактически, тояно това е описанието на маршрута, което ми "отвори очите" за Вискяр. Наистина, ако не те затруднява, много ще се радвм да ми пратиш план на района. e-mail -ът ми е mrawkata@hotmail.com
Мерси много,
Tudur





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.