Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:03 17.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Идеята за клубна екскурзия...  
Автор ИПИ ()
Публикувано22.08.00 16:57



... дали още е жива? След неколкократните неуспешни опити за съвместна проява на тук пишещите и четящите (за посрещането на Новата година, после за Витоша, напоследък за изкачването на Славянка - всъщност така и не можахме да прочетем подробности за него), мисля че с наближаването на края на сезона на отпуските и ваканциите шансовете за една обща съботно-неделна екскурзия се увеличават. Някои от нас всъщност вече са установили контакти помежду си, например ние с Турист (Краси), Синева (Борис) и Димитър (Димитър) си поразменихме гостувания с разглеждане на снимки, а с Краси ходихме и на едно еднодневно маршрутче по Мальовишкото било. Предполагам, че и други са предприемали подбни начинания в по-тесен кръг. И все пак: какво мислите за една малка екскурзия, в която да се включат повече хора - може би ще е интересно да се видим на живо? През септември и октомври предполагам ще има походящи за целта уикенди - а хубави местенца където да се отиде - сигурен съм - всеки от нас може да предложи цял списък. Например бихме могли да отидем с палатки на Йончево езеро, или пък в Урдиния циркус. Може би такива места, едновременно лесно достъпни и стоящи в страни от оживените туристически маршрути, ще са най-удобни за такъв род екскурзия. Наистина трудно ще е да определим място, еднакво достъпно от всички краища на БГ, но една евентуална дискусия ще покаже къде са най-многобройните предпочитания. Пишете! Поздрави И.

Тема става, но...нови [re: ИПИ]  
Автор K. ()
Публикувано22.08.00 23:08



за съжаление първият ми възможен уикенд е чак на 30.09-01.10, че преди това са едни опити да хвана тен без отпуск и да се обучавам в тежка чужбина... Аз съм по-навит за по-страничен маршрут, а защо не и по-екстремен. Не, нямам предвид оня водопад в Стара планина ;-) Добре ще е да отидем на някоя от по-изчанчените планини. Като няма да е Славянка, може да е Осогово или пък връх Миджур... К.

Тема става,нови [re: ИПИ]  
Автор п ()
Публикувано23.08.00 04:11



просто за събиране без екстремности става едно местенце в плана-заслон рай.на 2 часа път е от спирката на рейс 1,има хубава вода там ,място за палатки огън и т.н.

Тема Различни местанови [re: ИПИ]  
Автор ИПИ ()
Публикувано23.08.00 08:23



Разбира се, могат да се направят не една и две екскурзии, а в зависимост от интересите може да се отиде и на по-екстремно маршрутче, и на по-нестандартно (лично на мен Миджур много ми допада, а Краси има опит в изкарването на документи и познава пътя до върха ;). Може да се отиде и на някое по-близко местенце като това на Плана, където да се обсъдят по-нататъшни планове. Най-важното е да успеем да съчетаем личното си свободно време (това май звучи малко казармено:), защото наистина всеки си има планове и задачки. И все пак може пък и да излезе нещо... Поздрави И.

Тема Различни местанови [re: ИПИ]  
Автор Аспарух (АГМ) ()
Публикувано23.08.00 14:10



Здравейте! Разбира се, че ще се съберем. Аз отдавна съм замислил с някои от по-запалените членове на клуба да направим и обща зимна екскурзия, че като чета пътеписите в момента (без международните, разбира се), нещо не чувствам прилив на младежки плам, жизнерадост и дръзновение. А и през зимата по-лесно се съгласува "личното" време (това може да го включим в новата книга на Александър Фол "Човекът във видовете време":-) ) Чао, аз съм на море събота и неделя.

Тема става, но ...нови [re: ИПИ]  
Автор Димитър ()
Публикувано23.08.00 16:26



... май не ми остават много свободни съботи и недели. Миналата седмица бях в Боженци и Созопол (ама че комбинация!), а от втори-трети септември пак Англия ме чака. И тази седмица свободното ми време е под въпрос, но при добра идея и добро стечение на обстоятелствата, бих могъл да се включа. Д.

Тема ?нови [re: Аспарух (АГМ)]  
Автор Димитър ()
Публикувано23.08.00 16:49



Тук не става съвсем ясно какво "се разбира" относно международните пътеписи - че не ги четеш ли или че преливат от младежки плам, жизнерадост и дръзновение.

Тема навит съм за Плана,...нови [re: ИПИ]  
Автор K. ()
Публикувано23.08.00 21:45



Още повече, че не е чак толкова далеч от София. К.

Тема ?нови [re: ИПИ]  
Автор АГМ ()
Публикувано23.08.00 22:55



Разбира се, че ще направим обща екскурзия. И че в момента само международните пътеписи преливат от младежки плам, жизнерадост и дръзновение :-)

Тема Идеята за клубна екскурзия...нови [re: ИПИ]  
Автор Mechka ()
Публикувано24.08.00 18:51



Privet :))) Ideiata ti e super .... po printsip nie sme grupa ot 4-7 choveka i hodim dosta chesto po raznite mestentsa..... spokoino mozhem da organizirame edno weekendche iz rila za opoznavane i testvane na vuzmozhnostite, tukmo sega - do nachaloto na septemvri se ochertava stabilno vreme. Shte e dosta zabavno da oshetame Maliovishkia dial a mozhe i do Musala da preskochim. Imam ideia za edna "razhodka"s tesnolineikata ot gara Septemvri do Bansko i ot tam po chukara. Samo ne sum siguren dali oshte se dvizhi vlakcheto, no tova lesno mozhe da se proveri Ochakvam predlozhenia za prilichen marshrut i dano se suberem kakto si my e redyt :))))


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.