Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:13 15.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Проект за туристически сайт  
Автор Турист ()
Публикувано16.06.00 11:36



Здравейте, От известно време работя по създаването на сайт за българските планини и дори понаправих нещо от него. Целта му е не да опиша къде съм ходил, а да обхване в максимална степен планините в България с техните природни и исторически забележителности. Работата върви сравнително трудно, предвид огромния материал, но се надявам сравнително скоро сайтът да придобие сравнително завършен вид. Засега и дизайнът му е доста семпъл, предвид на недостатъчните ми умения в създаването на такъв род продукти. В момента снимки няма, но и този съществен недостатък в бъдеще ще бъде преодолян. Разбира се разчитам изключително на помощта на АГМ и Синева, които със своите познания за зимните планини и историята биха допринесли за подобрявяне на качеството на сайта. Бих бил благодарен за всякъкви идеи, насочени към подобряването на структурата и съдържанието на сайта. Адресът е : http://www.geocities.com/the_bulgarian_mountains/ Поздрави, Турист

Тема Проект за туристически сайтнови [re: Турист]  
Автор sandeto ()
Публикувано16.06.00 12:10



Поздравления за хубавата идея Не знам дали ще е възможно /може и на друг сървър / всеки който иска да си изпрати снимки на местата които е обиколил или кратко описание както има във форума Планинарски поздрав А.М.

Тема Вторичен сайт за снимкинови [re: sandeto]  
Автор Турист ()
Публикувано16.06.00 12:17



Една от идеите е такава, да има втори сайт, свързан чрез хипервръзки с първия, на който да има само снимки изпратени от планинари във вид на галерия, разбира се с име на снимката и името на автора, който я е изпратил. По този начин за всяка планина ще се образуват галерии от снимки. Поздрави, Турист

Тема Браво!нови [re: Турист]  
Автор Димитър ()
Публикувано16.06.00 12:55



Току що ти изсипах първата торба акъл в книгата за гости. Д.

Тема Вторичен сайт за снимкинови [re: Турист]  
Автор sandeto ()
Публикувано16.06.00 12:55



andjik

Тема Браво!нови [re: Димитър]  
Автор Турист ()
Публикувано16.06.00 16:50



Митко, благодаря за оценката и за съветите. За търсачката съм напълно съгласен. Но се опитах да сложа една, но нещо не стана. Ще се помъча да сложа нещо друго. Иначе Лозенската планина ще я разгледам в Средна гора, където се повечето географи приемат че се намира. Това е като спорния въпрос за Врачанскато планина, която също орографски е по-самостоятелна от останалите съставни планини на Стара планина, но обикновено се приема за разклонение от Главната Старопланинска верига. Всъщност като цяло приемам класификацията на Васил Николов от Географския институт (в книгата му "Планините в България" от преди няколко години), който описва 37 планини. Прибавил съм Боховска планина (дадена в Географския речник на България като самостоятелна), Царичка планина (намираща се между граничните Кървав камък и Било) и Лешниковска планина (В. Николов я приема за северен дял на Еловишката пл, но други я смятат за самостоятелна. Миналата година ми се отдаде да я кача и да се уверя в правотата на последните). Така общо планините стават 40. Идеята ти за авторски материали също я приветствам и ще направя нещо по въпроса. Като напълниш втората торба, метни я насам:-) Поздрави, Турист

Тема Още един отзивнови [re: Турист]  
Автор Тореро ()
Публикувано16.06.00 17:10



И аз се разписах днес в книгата за гости - инициативата е повече от похвална и много полезна. Нека се приключи и довърши изграждането на сайта! Поздрави, Тореро

Тема Още един отзивнови [re: Тореро]  
Автор Турист ()
Публикувано16.06.00 18:45



Благодаря Тореро за окуражителните думи. Надявам се че ще се оформи нещо полезно за всички. Поздрави, Турист

Тема Туристе,нови [re: Турист]  
Автор Синева ()
Публикувано16.06.00 22:37



отдавна мислех да предложа идеята въобще и адресът на започнатата вече страница да се обявят тук за всички посещаващи и участващи в дискусиите. Дано се намерят хора, способни да дадат нови гледни точки и хрумвания, а също и готови да помогнат в доизграждането. И - желая ти сили, търпение и упоритост, за да я видим завършена! Приятни дни: Синева

Тема Вече и фотогалериянови [re: Турист]  
Автор Турист ()
Публикувано19.06.00 19:51



Към сайта има вече и фотогалерия, по-скоро проект за такава. Снимки все още няма, но се надявам да се понапълни след време. Със Синева с благодарност бихме приели художествени снимки от нашите планини, които след подбор ще поместим с посочване на автора им. Адресът е snimky@yahoo.com Поздрави, Турист


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.