|
|
|
Тема
|
вр. Каменица
|
|
| Автор |
hristomg (hristo) |
| Публикувано | 12.07.12 20:08 |
|
|
Умолявам расистите и ксенофобите от ВМРО, които са закичили грозното си знаме на вр. Каменица да бъдат така любезни да го махнат. Ако случайно не знаят - върха, както този така и всеки друг, не пренадлежи на никоя партия и може поне в планината да не демонстрират простащината си и поне там да имаме възможност да си починеш от простотиите на подобни политически субекти. благодаря предварително.
http://hristomg.weebly.com/
| |
|
|
|
Какво има да ги умоляваш? Направо да беше свалил парцала долу в ниското. Той поне не тежи като оная железария, която бяха похендрили на Кончето преди време едни други хора.
В последните няколко години има рязко увеличение на глупаците, които си мислят, че планинските върхове са подходящо място за "излагане" на техни умотворения или на символи на техните религиозни, политически и др. вярвания и убеждения. Подобни "боклуци" трябва да се чистят с най-голямата възможна бързина иначе има опасност след 10-на години всички по-хубави планински върхове в България да бъдат "осрани" / осеяни, закичени / с каквото на който му хрумне.
niki_leo = Ники
Човек и добре да живее... един ден се регистрира в дир-а
| |
|
|
|
успях да скъсам и прибера само част от идиотското знаме, щото бързахме към следващата дестинация. А за увеличаване на глупаците последните години си прав.
https://www.facebook.com/pages/HristoMG-photography/
| |
|
|
|
точно!
подобни кретени са паляците от БНС и ония кретен с "Сидере, куче, анатема"
NO GODS, NO MASTERS!
| |
|
|
|
Боже, те за това ли са били... от толкова време им се чудя!!!
| |
|
|
|
|