Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:24 26.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2011нови [re: dobber]  
Автор planinar4e (луд умора няма)
Публикувано21.07.11 08:11



Привет Иване, ние решихме да тръгнем с колата до Скобелево. От там едни приятели са с кола и ще ни качат малко нагоре по черния път, но за съжаление те са 4ма с шофьора и няма да има място за всички. Когато се връщаме ще отидем с някакъв транспорт до Казанлък и ще се върнем пак с колата. Ако те устройва някаква част от този вариант се обади 0887157080 Миглена



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2011нови [re: Cтaниcлaв]  
Автор iavtor (konov)
Публикувано23.07.11 11:31



Искам да се извиня на моите спътници с който вървяхме заедно от върховете кръстците до заслон " орлово гнездо " . Малко след заслон " орлово гнездо " се качих на стоп и след кратък размисъл и понеже не се чусвах добре продължих с тях до град Карлово за което се извинявам отново на мойте спъници че не ги предупредих за моето решение да прекратя прехода . явор конов от софия



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2011нови [re: Cтaниcлaв]  
Автор _dmp_ ()
Публикувано24.07.11 21:11



Походът беше невероятен! И откъм време, и откъм хора и емоции!
Малко снимки, правени на бегом:





Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2011нови [re: Cтaниcлaв]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано24.07.11 22:04



Сводка от триглавската дружинка, един от нас все пак е стигнал Ехо. И другите имахме време (повече от достатъчно), но поради редица болежки и другарска солидарност останахме на Козя стена.

5.10 - тръгване от Триглав
6.15 - Смесите
6.38 - под Тъжа
9.28 - вр.Ботев
9.50-10.20 - заслон Ботев
12.50 - Купена
14.44-15.10 - Добрила
17.10-17.50 - Дерменка
18.33-18.45 - Орлово Гнездо
19.50 - Беклемето
00.33 - Козя стена (4.30 часа пълзене - епично!)





Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2011нови [re: gamina]  
Автор kibik (позициониран)
Публикувано24.07.11 22:54





-----------------------------------------
неак'Ф УжасТ, неак'Ф аТ

Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2011нови [re: kibik]  
Автор dobber (новак)
Публикувано25.07.11 10:36



Страхотен преход!

Снимки: https://picasaweb.google.com/zlobber/100x242123072011#
ГПС следа: http://tpks.ws/NvZm



Тема Снимка на сутринта след походанови [re: Cтaниcлaв]  
Автор Cтaниcлaв (StaRaTrekking)
Публикувано25.07.11 23:02





Голямата снимка е . Бързам да кажа, че не всички финиширали са на нея - някои в този утринен час все още спят, други са в района на хижата, неподозиращи, че се увековечава на фото резултата от едно приключило вече за тях събитие, трети пък са поели по обратния път към дома. Нейсе. За любителите на сухата статистика само ще спомена, че участниците тази година бяха: 53-ма от х.Мазалат, 8 от х.Триглав и 1 с колело от х.Партизанска песен. До финала стигнаха: 36 от х.Мазалат, 3-ма от х.Триглав и 1 от х. Партизанска песен. Общо: 40 финиширали от 62-ма стартирали. Както се казва на чист български език - Хаирлия да е! Догодина повече!

Скоро ще публикувам имената на участниците и на финиширалите. И още малко статистика. Бих желал само да отбележа, че беше мноооооооооого гот. Ама много!

Това е засега от мен, бъдете здрави и хич не я жалете тази Планина - ходете по нея, ама с мярка. Не повече от 100 км на ден.

До скоро!



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2011нови [re: gamina]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано25.07.11 23:25



Снимки от мен:
https://picasaweb.google.com/stamenova/100x24



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2011нови [re: gamina]  
Автор planinar4e (луд умора няма)
Публикувано26.07.11 10:38



Като участващ за първи път, направих няколко фатални грешки и за съжаление от преди Тъжа се влача с един здрав-ляв крак, десния не можех да го сгъвам в коляното изобщо и спускането беше доста болезнено и бавно. Благодаря на Жоро от София за щеката и на Жоро от Русе за наколенката:))), както и на Делян, че ми носеше тежката раница след Беклемето. За сега равносметката е: десен крак - отекъл в коляното, неподвижен /все още не съм отишла на доктор/, 3 падащи нокъта, но се радвам, че успях да финиширам.
Ето и нашето време:

5.00 часа старт Мазалат - тръгнахме с групата на Доктора да подсичаме отдясно, малко ни заблудиха, пообъркахме пътя, но съвсем скоро видяхме останалата група от ляво и ги изпреварихме, за малко бях първа:)))
Времето до Ботев не следях, до преди спускането за Тъжа групата на Доктора беше на 15ина минути път преди нас, ние се движехме Делян, Жоро/София/ и Жоро/Русе/, от там вече си контузих крака и ние с Делян изостанахме...Движехме се с темпото на групата на Станислав, после малко изостанахме
10.00 часа вр.Ботев
10.23 заслон Ботев, почивка и тръгване 10.45
13.10 вр.Купена, почивка с една групичка, от която едното момче беше от Стара Загора/София, а другото не разбрах от къде и 13.40 потегляне надолу
15.20 Добрила - 15.37 потегляне, от там аз се движих с едно момче от Триглавсакат група, а Делян с Тишо /ПСС - Ловеч/
17.20 Дерменка, почивка до 18.05 - потеглихме с Тишо и Делян, но от там започна вече безкрайното влачене, кракът ми не държеше нито по равно, нито на изкачване, абе изобщо наникъде, но бях твърдо решена, че няма да се откажа
20.20 Беклемето, до Козята стена плаках от болка, Делян ми взе раницата и що годе облекчи тежестта и мъките:)
23.05 Козя стена, почивка и 23.30 потегляне
01.22 финиш х.Ехо

Най-тежкото предстоеше на следващия ден, защото беше едно безкрайно спускане към Розино, без щеки и без храна....

Надявам се догодина да не съм толкова напориста и по-разумна, с по-малко болежки и по-добро време:)

Поздрави на всички!

Меги



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2011нови [re: Cтaниcлaв]  
Автор vessvassi (непознат )
Публикувано01.08.11 16:24



Малко снимки и от мен

:

https://picasaweb.google.com/105127106647506444682/100242011




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.