Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:52 20.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Тема Въпрос към Ясен_ а и не само..нови  
Автор nadya9 (надежда)
Публикувано20.12.10 20:49



Та значи питам дали има начин да се изкачи хълмът "Чатала" край с.Бутово, т.е. да се стигне на самият му връх, за който знам че е изгаснал вулкан.



Тема И защо пък към мен?нови [re: nadya9]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано20.12.10 21:55



С ясното съзнание, че някой може би се гъбарка с мен, ще си призная, че не съм чувал за хълма "Чатала". Сещам се за едно село Бутово, но то си е в равнината. Вярно, че има хълмове около него...

Така че не мога да кажа нищо относно начина за изкачване на хълма "Чатала".

Идва ми на ум нещо за начините за "изкачване" на един друг чатал, но комай това не е тема за този клуб.

Не мога да помогна с нищо друго, освен да пожелая успех в начинанието.



Хомо Сапиенс - това означава възможност, но не винаги способност за мислене

Редактирано от Яceн_ на 20.12.10 21:55.



Тема Re: И защо пък към мен?нови [re: Яceн_]  
Автор мapaтoнeц (непознат)
Публикувано21.12.10 07:44



Ами не знам дали те гъбаркат, ама такъв хълм има - Бутово е до Павликени, хълма е 150-200м висок и се вижда от доста далеч (наоколо е равнина). Навремето имаше ресторант на върха (не съм ходил), сега не знам... Последния път като минавах от там ми изглеждаше доста достъпно от всички страни, особено от изток(?) където пътя Левски - Павликени го подсича. А това че е има(ло) ресторант със сигурност означава че има достъп за автомобили до върха. Иначе 150-200м, както и да ги погледнеш, се изкачват за 15-20мин, така че ще е бърза разходка...



Тема Re: И защо пък към мен?нови [re: мapaтoнeц]  
Автор nadya9 (надежда)
Публикувано22.12.10 13:11



таз дума "гъбаркане" не ми е позната... и да, точно за този хълм става въпрос, който се вижда от 40-50 км наоколо. Ресторант е имало но не на върха, а в подножието и именно поради тази причина питах дали е възможно изкачването до горе или е примерно тръни, но най-лесно ще стане с проерка на място стига да има ентусиасти . благодаря



Тема Селото съм го уцелил значи... [re: nadya9]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано23.12.10 22:16



Тъкмо за него си мислех!

Но хълмът съм го виждал само от влака...



Хомо Сапиенс - това означава възможност, но не винаги способност за мислене


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.