Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:16 21.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Остаряваме бавно... или бързо?!?нови  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано12.04.07 17:05



Разглеждам си аз клубовете на ДИР-а тия дни и от немай къде си влязох в профила. И какво виждам там... ужас!

Ето:



Днес стават шест години, откак имам регистрация в ДИР.БГ! А сякаш беше вчера... И като си помисля колко неща се промениха оттогава, нищо чудно. Времето си върви. И ние с него. Но накъде отиваме... това е въпросът! Поне мен ме мъчи напоследък.

Но да не се отплесвам. Замислих се кои бяха най-активни в клуба тогава и кои от тях останаха. Май само Турист и Тореро се мяркат все още отвреме-навреме. И Синева. И май Димитър.
Абе нещо ме хвана носталгията. Какво значение има? Никакво. Клубът и той се променя, както всичко около нас.


Ще благодаря само на форума на ПСС, от който в онези времена имаше връзка към клуб "Туризъм" в ДИР-а. И така се озовах тук. И взех, че се регистрирах тогава... и така.




Хомо Сапиенс - това означава възможност, но не винаги способност за мислене

Тема Re: Остаряваме бавно... или бързо?!?нови [re: Яceн_]  
Автор Speedy_ (любознателен)
Публикувано12.04.07 17:49



Честита годишнина Ясене. Добре, че толкова години не ти е гръмнал профила за разлика от такива като Турист или мен.



Жив и здрав, след още 6 години пак да припомниш миналите събития.

А за остаряването, бавно или бързо... зависи от гледната точка.



Тема Re: Остаряваме бавно... или бързо?!?нови [re: Яceн_]  
АвторK. (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 18:46



ей, стига с тия носталгии!

и аз се мяркам във форума доста често. вярно, пиша по-малко отпреди, но и на кого ли му пука как се изкачва най-високия връх на Кипър и какви радари и британски войски се намират отгоре му, както ми се случи миналата неделя.

честито за годишнината и по-горе билото!



К.



Тема Re: Остаряваме бавно... или бързо?!?нови [re: Яceн_]  
АвторГьoko (Нерегистриран)
Публикувано12.04.07 19:17



Еееех, Ясенеееее ....

В неделя пък ще станат 28 години, откакто съм се "регистрирал" в тоя свят! И аз се чудя как бързо мина времето .....

Да сме живи и здрави, другото е лесно

Та който има път и желание към х.Мальовица, може да дойде да пие по вино (водка, ракия и т.н.) за остаряващия бай Гьоко



Тема Re: Остаряваме бавно... или бързо?!?нови [re: Яceн_]  
Авторre4en (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 02:00



Ех и ти Ясене не си толкова остарял.Поне есента не беше, а не вярвам и сега да си.Желая ти успешни преходи и винаги да се завръщаш там откъдето си тръгнал.





Тема Re: Остаряваме бавно... или бързо?!?нови [re: Яceн_]  
АвторCтoян (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 12:51



Абе и мене ме човъркат такива мисли понякога



Особено като изкопае някой стара тема от 2003-2004 и се посмея от все сърце.

Няма ги вече тия виртуални купони, по-сухарски ми изглежда форума последните две години.

Ама така е в живота - всичко тече и се променя, а с помощта на нета още по-бързо.

Айде, ако дойдеш на Лява река може да обсъдиме въпроса на по халба



Тема Re: Остаряваме бавно... или бързо?!?нови [re: Cтoян]  
АвторYosser Hughes (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 14:03



И кво...мина годишното приключване и се отдаде на носталгия, а?





Тема Мдаааааааааааа............нови [re: Яceн_]  
Автор Яceн_ (непознат )
Публикувано14.04.07 11:39



ДИР-а усети, че се похвалих, и побърза да ми скрои шапка. Сега в профила ми стои Ясен_, непознат, всичко мнения: нула. Регистринан на 14.04.2007 година.

Пак късмет е, че след като след пускането на темата не можех да вляза въобще като регистиран, сега ме пусна с моя си профил. Без нова регистрация. Само дето съм занулен отвсякъде. Чисто нов. Накратко - честита ми нова регистрация.

След шест години ще знам да не се хваля пак...





Тема Re: Мдаааааааааааа............нови [re: Яceн_]  
Автор Яceн_ (непознат)
Публикувано14.04.07 11:43



Честито ми второ мнение....

















Тема Re: Мдаааааааааааа............нови [re: Яceн_]  
Авториckpицa живoт (Нерегистриран)
Публикувано14.04.07 12:25



Отиде ти кариерата на кино, язък!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.