Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 30.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Сайт за х. Дерменканови  
Автор Kirsena (непознат )
Публикувано07.09.10 11:29



Здравейте, реших да спретна един сайт като подарък за х. Дерменка, просто съм много доволен от престоя си там.
Не открих в нета да имат такъв и за това седнах да подредя този:

http://dermenka.webuda.com/

Дали се е получило нещо ще кажете вие.
Ще ми се да чуя мение, защото искам да им го подаря и не ми се иска да се изложа.
Благодаря за коментарите, каквито и да са те.

Нека администратора на форума не го счита за реклама на хижата, просто искам мнение.



Тема Re: Сайт за х. Дерменканови [re: Kirsena]  
Автор lr_discovery (член)
Публикувано07.09.10 19:09



Кога го качи? Или ако си качил първо заглавната страница, кога го направи?
Понякога дава грешки - страница не се отваря.
Малко бавно се отваря, но инъче - браво! Ползотворен труд.

Редактирано от lr_discovery на 07.09.10 19:12.



Тема Re: Сайт за х. Дерменка, каквостава там ?нови [re: Kirsena]  
Автор Cтyдeнт_EE (помощник)
Публикувано07.09.10 23:05



Похвално за начинанието. Ама я кажете каква е ситуацията там. Следващото лято ще ходя там, а не чух добри отзиви от туристи балканджии. Разбрах че хижата, както и още една са взети от някакъв местен "бизнесмен", който добре е направил ремонтирал ги е ама е превърнал Дерменка на някакво купонджийско сборище на АТВ манияци. Хижата имала мощна аудио уредба и въобще не била спокойно място където истински туристи могат да отдъхнат след дълъг преход.
Моля, кажете каква е реалноста, че да знам дали да си я включвам в плана на похода.
Благодаря предварително.

С желание и труд всичко се постига!



Тема Re: Сайт за х. Дерменканови [re: Kirsena]  
Автор JWalker (оптимист)
Публикувано08.09.10 18:47



на


Преходът до х. Дерменка е изключително приятно изживяване с нищо незатрудняващо дори и начинаещи туристи. Обичайният маршрут за пристигане в хижата е от местността Беклемето, по билото и за около 1.30 ч се стига до заслон „Орлово гнездо“. От там след кратка почивка за глътка толъл чай, можете да продължите из живописна местност с гледка към Северна и Южна България и след около 1.30ч вече ще бъдете на заветната цел. Преходът от Беклемето до Дерменка е около 3.00 часа, върви се по каменен път, проходим за по-високи леки коли със здраво окачване, но може да се стигне и с обикновена кола.

---

хубав сайт, добре си започнал, пооправи стила тук-там и ще стане.

През зимата пристигането на хижата става чрез атракционно извозване със снегоход-Ратрак по 15 човека на курс от к-к Беклемето. За любителите на зимния туризъм пътят се поддържа и придвижването по лесно е лесно и приятно.

Друг пешеходен маршрут е от с.интервал тукКърнаре, който е за около 3.00ч.

За хората с фотографски наклонности е истински рах, гледката е зашеметяваща.

на
Вашето мнение е много важно за нас. ---- изместено е с един интервал надясно
Ще бъдем безкрайно удовлетворени, ако разгледаме различни мнения и предложения тук.

на
Хижа Дерменка е масивна постройка на два етажа и приземна столова.

Туристическата част на хижата се състои от стаи с 5-6 или повече легла.

На разположение е също вече новата хотелска част със модерно оборудвани стаи с по 2 или 3 легла и със собствен санитарен възел и баня.

За цени на нощувките и резервации, моля вижте секция „контакти“ --- това е добре да е връзка

Хижата предлага чудесна възможност за почивка и развлечения.

По всяко време можете да използвате бюфета, като на ваше разположение са разнообразни безалкохолни и алкохолни напитки, топла кухня и скара.

По всяко време можете да ползвате широкоекранен телевизор 52″ за гледане на новини, спортни събития, филми и др.

Подготвени сме да осигурим при нужда озвучаване за провеждане на масови мероприятия и веселби.

За ваше удобство, забавление и солови изпълнения можете да ползвате и микрофон.

Достъпът до оборудваната туристическа кухя е винаги свободен и на ваше разположение е посуда от всякакъв вид за приготвяне на вашата храна.

------
is searching for developers.

Тема Re: Сайт за х. Дерменканови [re: JWalker]  
Автор JWalker (оптимист)
Публикувано08.09.10 18:49



Хубав сайт, хареса ми. Понеже и на мен ми харесва там, това пък е моята помощ да стане този сайт още по-хубав.

------

is searching for developers.

Тема Re: Сайт за х. Дерменканови [re: JWalker]  
Автор wwasp (непознат )
Публикувано08.09.10 18:56



И ти имаш един пропуск!


Как би изтълкувал следното съкращение "к -к", което се намира в съчетанието "к-к Беклемето".
Така написано не може да е курортен комплекс!
Нито "Ка и ка...". Нито "ка минук ка"...
Тогава?



Тема Re: Сайт за х. Дерменканови [re: wwasp]  
Автор JWalker (оптимист)
Публикувано08.09.10 19:04



Хе-хе, видях го, но го забравих. Пък и това к-к хич не стои, по-добре съвсем да го няма.


------
is searching for developers.

Редактирано от JWalker на 08.09.10 19:04.



Тема Re: Сайт за х. Дерменка [re: Kirsena]  
Автор _dmp_ ()
Публикувано08.09.10 20:25



Галерията повече прилича на реклама на танцовия състав на фона на хижата. Може би трябват снимки, които акцентират повече хижата и района. И може би е хубаво да качиш и този форум във "връзки".



Тема Re: Сайт за х. Дерменканови [re: JWalker]  
Автор Kirsena (непознат )
Публикувано09.09.10 17:31



Благодаря за градивната критика, ще ми е от полза за в бъдеще.
Да се оправдавам, че по професия съм прост багерист а не литератор, не ме оправдава. Да обяснявам, че текста е copy-paste от google и там си е със същите грешки/това го направих защото няма от къде да знам подробности за хижата/ също не звучи сериозно.
То баба ми все ми викаше: Синко, не прави непоискано добро, все ще си виновен" ама чува ли я някой.

Сега сериозно: виноват за правописните грешки, друг път ще внимавам.
Благодаря на JWalker, wwasp, оправих каквото можах.

_dmp_ галерията не само прилича, тя е реклама на танцовия състав, обичам си ги и ги рекламирам навсякъде където мога.

А що се отнася за снимки които акцентират повече хижата и района и това ще стане, но ще трябва да се кача нарочно там за да снимам целенасочено с цел поместване в сайта. Нека не звъчи като оправдание, но такива сними имам-такива съм сложил. След като подаря сайта и те решат да си качат каквито имат. Аз лично никога не съм си позволявал да използвам чужди снимки за каквото и да е, още повече за направата на сайт.

Нека не бъда криворазбран, не се оправдавам, приемам всички препоръки и критики и ще се постарая да ги отстраня своевременно.
Благодаря още веднъж.



Тема Re: Сайт за х. Дерменканови [re: Kirsena]  
Автор lr_discovery (член)
Публикувано09.09.10 19:18



Забележката "със модерно" не е вярна. Пише се "с модерно".
ВАЖНО - копи-пейст от друго място в интернет ти цака сайта ужасно много.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.