Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:05 09.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема По-достоверен отчет за походанови [re: Cтaниcлaв]  
Автор Cтaниcлaв (StaRaTrekking)
Публикувано02.08.10 20:55



Времето минава, а заедно с него "изплуват" факти покрай похода и участниците в него, които придават по-обективен и завършен облик на отчета. Поради моя стремеж нещата да са "точни и изказани докрай", публикувам пак списъка на тръгналите и финиширалите участници в тазгодишния поход. По-наблюдателните ще открият разликите:

Тръгнали от х. Тъжа:
1. Драгомир Т. Вецев (Драгоман)
2. Димитър В. Димитров (Враца)
3. Станислав К. Евтимов (София) – npaxocHuk

Тръгнали от х. Триглав:
1. Станислав Ив. Стоилов (Пловдив) - Cтaниcлaв
2. Стефан К. Мутафчиев (Пловдив) – bst
3. Владимир К. Мутафчиев (Пловдив)
4. Стефан М. Динов (Тетевен)
5. Андрей Христов (Карлово)
6. Александър Златанов (Карлово)
7. Асен Въльовски (София)
8. Николай Кръстев (София)
9. Илиян Марков (София)
10. Стойчо В. Иванов (Пловдив)
11. Боряна В. Ненчева (Плевен)
12. Веселка Р. Василева (Русе)
13. Валентин К. Кирков (Плевен) – Джо
14. Веселин Ив. Цочев (София)
15. Юлиян В. Лесичерски (Габрово)
16. Ивайло П. Стойчев (Севлиево)
17. Мартин Т. Томанов (Севлиево)
18. Димитър Г. Гавраилов (Варна)
19. Свилен Д. Гавраилов (Варна)
20. Бисер Пенков (Априлци)
21. Димитър Пиров (Троян)
22. Джулиан Ван Домелен (Франция, Априлци)
23. Цветомир Михайлов (Априлци)
24. Петко М. Пейнешки (София)
25. Никола Ст. Николов (София) – N_i_k_s_i
26. Мирослав Т. Няголов (Габрово)
27. Димитър Хр. Николов (Севлиево) – Доктора
28. Богдан Ив. Йовчев (Габрово)
29. Павлин Димов (Габрово)
30. Светослав Тинчев (Габрово)
31. ЗорницаИванова (Севлиево)
32. Георги Петков (Севлиево) - kibik
33. Христо Караиванов (Севлиево)
34. Лъчезар Христов (Русе) – Огнедишащ
35. Цветан Н. Ненчев (Добрич) – dobrudjan4e
36. Вяра Мишева (Варна)
37. Владимир Михайлов (Варна)
38. Венцислав Стайчев (Варна)
39. Радостин Калчев (Варна)
40. Николай Христакиев (Варна)
41. Иван Маринчев (Варна)
42. Ясен Долчинков (В. Търново)
43. Боян Димов (В. Търново)
44. Йордан Грозданов (В. Търново)
45. Ангел Трифонов (В. Търново)
46. Венцислава Цачева (Варна)
47. Илиян Цачев (Варна)
48. Десислав Христова (В. Търново)
49. Стефана Василева (София)
50. Иван Г. Иванов (София)
51. Светлана Ст. Петкова (Варна)
52. Петьо Н. Петков (Варна)

Тръгнали от х. Мазалат:
1. Джейсън Евънс (Ирландия, Вонеща вода)
2. Момчил Дамянов (София) – momtchi
3. Стефан Ат. Румянцев (Монтана) – cтpaжapa
4. Тошко В. Василев (Троян)
5. Милко Стефанов (В. Търново)
6. Веселин Георгиев (В. Търново)
7. Красимира Стоилова (В. Търново)
8. Кристиан Стоилов (В. Търново)
9. Надежда ??? (Пловдив)
10. Петър ??? (Пловдив)
11. Георги Георгиев (София)

Общо: 66 участника

Пристигналите на х. Ехо (крайна версия):



Това е, 45 финиширали от общо 66 стартирали участника. Незнам много ли са, малко ли са. Но съм сигурен, че беше хубаво! И съм сигурен, че ми липсва - и похода и всички вие, които взехте участие в него!

Пазете се, бъдете здрави и до нови срещи в планината!



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2010нови [re: Cтaниcлaв]  
Автор nikolovakta (доктора)
Публикувано24.08.10 23:06



Походът тази година предполагаше нов график в придвижването но темпото надмина всичките ми очаквания.Трасето от Триглав до Тъжа беше добра загрявка.Към Ботев потеглихме с Веско но в началото малко се отклонихме от пътеката и трябваше да се върнем обратно с което понарушихме ритъма.На върха стигнахме за около1.50ч(в 07.50ч).Преди върха настигнахме 3 момчета от Троян които бяха тръгнали от Триглав в 4.00ч.Времето беше много свежо и затова подържахме темпото без особени почивки.Малко преди костенурката настигнахме Джулиян и Петко (колега от София-ортопед).Те подържаха също много добро темпо но се били отклонили от пътеката,а са тръгнали от Триглав в 4.00ч заедно с другите момчета от Троян.Така се заформи група от 4-ма и около 10.40 бяхме на Купена.Там направихме малка почивка (10-15мин) и след 1 час(12 ч.)стигнахме Добрила.По височините чувствах голям прилив на енергия пък и този участък ми е добре познат така че до Добрила общо взето аз определях темпото.След Добрила обаче професионалистите(Веско и Джулиан)сменха предавката и налойиха много високо темпо така ,че за 1.30ч. стигнахме Дерменка и пак за 1.30ч от Дерменка до Беклемето(в 16ч пресякохме Троянския проход).Тука някъде пришките забавиха Петко и квм козя стена продължихме тримата.Втози участък Веско и Джулиан продължиха с бясното темпо като се смехяха отпред а аз пъплех след тях.На Козя стена бяхме в 17.30ч(за 1.30ч от Беклемето)Без да спираме продължихме и малко след хижата Джулиан спря да си завърже обувките.Аз го подминах а Веско беше просто неудържим.За да бъда близо до него и да се движа с неговото темпо трябваше да тичам но това ми се отрази добре.На Ехо пристигнахме в 18.45 и се чувствах толкова свеж че мислех да слизам ваднага към Хайдушка песен.Благодарен съм на Веско че ме спря защтото така щях да разпилея цялото удоволствие от незабравимото преживяване .След 15 мин. пристигна Джулиан и аслед около 1 час пристигна и Петко.Вече ударих 40-те и макар ,че още ме гази пубертета май вече трудно ще се придържам към темпото което става все по-бясно с всяка изминала година.До нови срещи по планинските чукари...на непоправимите планинари!



Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2010нови [re: nikolovakta]  
Автор мapaтoнeц (непознат)
Публикувано25.08.10 14:32



Докторе, на 40 си точно в разцвета на силите, така че без оправдания и измъквания

. Поздравления за добрата разходка и здравото темпо! Дано се засечем на някой от следващите издания на прехода.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.