Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:44 20.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема палатка?нови  
Автор cuddly (enchanted)
Публикувано26.07.09 13:30



привет :)
търся си палатка, до 100 лв, главно през лятото ще я ползвам.
попаднах на това и ми хареса:


обаче не разбирам особено, та ако някой може да даде мнение, ще съм благодарна.




Тема Re: палатка?нови [re: cuddly]  
Автор Koцeтo ((пишман коце))
Публикувано26.07.09 20:07



Привет,
Според мен до 100 лв. и за лято Ванго е оптимално решение от нашенските магазини - сиреч да прилича на палатка и да е евтино. Освен Алфа 200 на Ванго, под сто лева комай само еднослойни китайски палаткообразия из Метро има? Приятна и симпатична е, лека. Предверийцето й не е голямо - на картинката изглежда по-просторно.


Поздрави.



Тема Re: палатка?нови [re: cuddly]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано26.07.09 23:27



Ами да ти кажа аз ползвам най евтината палатка за лято по нашите пазари това са едни на метро и практикер за по 20 лв докато са на промоция еднослойни но тежат по 2 кила


Сега се запознах с мадама която има такава от 6 г и не е мръднала а тя постояно ходи на излети събота и неделя

Вярно не са от най издръжливите но за лято са супер

А и за двойки създават интимна атмосвера



Тема Re: палатка?нови [re: БoянlYl]  
Автор sea_wolf_ (непознат)
Публикувано27.07.09 12:39



Палатката е за да те пази от лошото време а на китайските не може да се разчита.На моята китайка вчера от първия малко по-силен порив и се отпраха джобовете за рейките.

Няма нищо по-хубаво от това да си първобитен


Тема Re: палатка?нови [re: sea_wolf_]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано27.07.09 14:35



Е аз съм с 2 палатки едната я ползвам като знам че времето ще е кофти пролет и есен другата я нося за всеки случай когато прогнозите са нормални и е лято и дори не винаги я ползвам


Спал съм само веднъж в буря с нея в гората имено защото не вярвам че е устойчива на вятър но поне от дъжда ме предпази
Но определено не е за дълъг и проливен дъжд по скоро за нещо инцидентно за което съм и я взел лека е бързо се сглабя и не заема обем

Но въпроса беше палатка за лято, то има и хубави много леки но и много скъпи иначе ми се струва да кофти да мъкнеш нещо тежко трисезоно за лятото
Просто това си е мое мнение



Тема Re: палатка?нови [re: cuddly]  
Автор la_buhal (непознат )
Публикувано27.07.09 20:47



За тези пари май това е най-доброто което се предлага,и аз този месец си взех такава но още несам я пробвал.Поздрави!



Тема Re: палатка?нови [re: cuddly]  
Автор falkenbach (1x2)
Публикувано27.07.09 21:41



имаше едни по 80 лв в Метро. едни приятели си взеха. не са лоши. двуместнис а, държат на вятър и дъжд засега.



Тема Re: палатка?нови [re: БoянlYl]  
Автор cuddly (enchanted)
Публикувано27.07.09 22:37



да, не щъ и да е тежка...






Тема Re: палатка?нови [re: cuddly]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.07.09 01:18



Ами за мен за летни палатки има два вариянта единия е скъпия копуваш нещо качествено което ще е много компактно двуслойно и леко а другия е копуваш най евтиното което ще те пази горе долу ако излезе нещо неочаквано


Мойта е за 20лв 2 кг и ми е супер





Тема Re: палатка? [re: БoянlYl]  
Автор CocoCountry (ride)
Публикувано28.07.09 01:33



абе тъка си е, копувай пъладки, штом съ прудавът, таргувия да варви

...и както е казал мъдрецо: "увъжаай изъка си не по малку ут качиствуто"




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.