Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:27 23.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2009нови [re: s----a]  
Автор мaлъk змeй (Криси)
Публикувано12.06.09 15:35



Работата е ясна- обикновено човек има два дни в седмицата за планина. Колкото по-бързо се движи през тях, толкова повече неща вижда.





Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2009нови [re: radokal]  
Автор Пaвeл (скитащ)
Публикувано12.06.09 16:56



Привет Радо,

За съжаление не мога да ти бъда полезен за Северния Джендем. За мен той е бяло петно и нямам никаква идея за възможните преминавания през него. Това, което съм чел и чувал от познати е, че той е по-проходим и по-лесно достъпен от Южния.

За следващата събота и неделя съм планирал едно Пирино-Рилско солово "изтъпление", но ако нещо се разсъхне работата може да дойда и аз към Джендема. Ще ми бъде много интересно, а и отдавна си мисля за обикаляне из този район.

Поздрави на морската столица,
Павел





Тема Re: СтаРа Планина 100х24/2009нови [re: radokal]  
Автор plm.neregistriran (непознат)
Публикувано15.06.09 12:24



Градски, обади ми се да обсъдим нещо за Джендема, а и да се запознаем, че е срамота, да си комуникираме чрез нета.
0887 85 10 75 или plm73mail.ru



Тема СтаРа Планина - никой не е по-голям от граматикатанови [re: Cтaниcлaв]  
Автор galuni (новак)
Публикувано15.06.09 14:23



Добре би било да се изписват правилно нещата, съгласно правилата за писане на български език.
Детинското изписване на името на мероприятието може да е според желанията на собственика на идеята. Текстовете, даващи допълнителна информация - също - но все пак задачата ни е да ни информират и да бъдат разбираеми и неуморителни при четене.
Приятно мероприятие!



Тема Re: СтаРа Планина - никой не е по-голям от граматикатанови [re: galuni]  
Автор Cтaниcлaв (StaRaTrekking)
Публикувано15.06.09 18:50



Ти кой пасаж от целия текст не си разбрал и кое чак толкова те е уморило при четенето?



Тема Re: СтаРа Планина - никой не е по-голям от граматикатанови [re: Cтaниcлaв]  
Автор galuni (новак)
Публикувано15.06.09 19:37



Граматическите грешки.
Уморяват ме глупавите работи, повторени хиляди пъти ежедневно.



Тема Re: СтаРа Планинанови [re: Cтaниcлaв]  
Автор kibik (позициониран)
Публикувано16.06.09 08:52



На'та група 6-7 човека сме на линия.



-----------------------------------------
неак'Ф УжасТ, неак'Ф аТ

Тема Re: СтаРа Планина - никой не е по-голям от граматиката [re: galuni]  
Автор ()
Публикувано16.06.09 18:18



Ама кога са раздавали задачи, аз що нямам?!?!?!





Тема Транспорт [re: Cтaниcлaв]  
Автор Ивaн Димитpoв (непознат )
Публикувано26.06.09 15:56



Здравейте
Току що си пуснах отпуската за 16 и 17ти Юли :)

Имам един въпрос относно транспорта и предвижването, понеже не съм бил никога на посочените хижи.

Предполагам ще има възможност да се включа в някоя групичка и да вървим заедно към краината дестинация?

Къде мога да паркирам кола, близко до хижа Мазелат (град/село/паркинг по пътя) и има ли начини за пътуване от х.Ехо обратно до началната дестинация (автобус/влак).

Засега съм сам от София, и ще се пробвам след няколко часа почивка на х.Ехо да се прибера в Събота до София. т.е. Имам място в колата.



Тема Re: Транспорт [re: Ивaн Димитpoв]  
Автор Джeнraлa (планинар)
Публикувано26.06.09 16:49



Защо ще вземеш кола? Според мен няма нужда, даже с влак е по-удобно и спокойно ще се прибереш в събота вечерта в София.
Но ако много държиш с кола да бъдеш ще кажа най-добрия вариант от юг, че от север не съм запознат добре с изходните пунктове. Значи оставяш колата в Карлово и оттам хващаш влак до гара Павел Баня. От нея се стига до х.Мазалат за около 5-6ч в зависимост от темпото. Минава се през полето до с.Скобелово покрай с.Асен и по долината на р.Габровница се качва на х.Мазалат. А за връщането - от х.Ехо се слиза в с.Розино и оттам с влак на изток до Карлово и се прибираш с колата в София.
Но пак ти казвам по-добре с влак, че много ще се разкарваш с колата...а и не ми харесва пътят от София до Карлово през Пирдоп, че има много завои на места, също и така тук-там е осеяно с дупки...
За часовете за пътуване с влак можеш да намериш в сайта на БДЖ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.