Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:07 22.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Търся си другарчета за туризъмнови  
Автор bibi_ta (непознат )
Публикувано01.05.09 16:48



Здравейте,
Живея в Ловеч, на 30г. съм и понякога имам свободно време за туризъм. Желанието ми май е повече от времето, но щом има желание другото се постига.

Търся си групичка към която да се присъединя. Аматьор съм.



Тема Re: Търся си другарчета за туризъмнови [re: bibi_ta]  
Автор strangebrew (8 по Рихтер)
Публикувано07.05.09 09:01



Намери ли си групичка? Аз съм в Русе в момента и с племенничето ходим на еднодневни походи из околностите. Иначе съм абсолютно начинаещ.



Тема Re: Търся си другарчета за туризъмнови [re: strangebrew]  
Автор Бeлю пyшилkaтa (непознат )
Публикувано07.05.09 09:14



Изпращам ти опие от писмото ми до друг планинар във форума. Както казва Мечо пух "колкото повече толкова повече":

Братле на 5 юни планирам един 10 дневен преход. Просто нямям повече отпуска. Ще направя част от маршрута Ком - Елине, като изходния ми пункт смятам да е Рибарица. От там Вежен, Купените, Ботев и Триглав. Това ще ми е маршрута и целта на прехода. Ако остане време за нещо повече добре дошло, но невярвам. Ако може да се включиш ще се радвам. Не съм ходил много по Балкана (Стара планина). Един път съм качвал Ботев зимно. Повече скитам по Рила и я позначам по добре. Но както казва Дух Балкански "обувай едни здрави обувки, сврържи се със .... и духвай с него в Балкана.. Там се надявам да ни чака и Дъха Балкански да ни пази от беди...


Поздрави от мен.



Тема Re: Търся си другарчета за туризъмнови [re: bibi_ta]  
Автор toddon (непознат )
Публикувано07.05.09 10:07



Здрасти аз съм от Габрово на 35г.
Правя си понякога преходчета за 1,2, 3 дена, повече ми е трудно заради ангажименти. Ако имаш желание може да измислим нещо.......



Тема Re: Търся си другарчета за туризъмнови [re: bibi_ta]  
Автор swayn (непознат )
Публикувано07.05.09 16:15



i az se prisuedinqvam.otdavna go zamislqm.mnogo obi4am planinata,no nqmam kompaniq





Тема Re: Търся си другарчета за туризъмнови [re: bibi_ta]  
Автор blue butterfly (сезонен турист )
Публикувано09.05.09 00:22



Ако измислите нещо, пишете и мен. Аз също търся компания за приятно споделено време в планината.





Тема Re: Търся си другарчета за туризъм [re: toddon]  
Автор PreslySt (същата)
Публикувано09.05.09 21:51



Ееее, и аз съм на 35 и от Габрово, що не се обаждаш


Сега съм с малко кофти работно време, но все ще се падне някоя събота и неделя...



Тема Re: Търся си другарчета за туризъмнови [re: strangebrew]  
Автор bibi_ta (непознат )
Публикувано10.05.09 14:21



strangebrew групичка още не съм намерила, но виждам, че има желаещи. Така, че остава да се организираме и да осъществим идеята





Тема Re: Търся си другарчета за туризъмнови [re: toddon]  
Автор bibi_ta (непознат )
Публикувано10.05.09 14:30



Здравей toddon,
мен също ме устройват по-малки преходи. Ако пък се намери повече време може и на по-големи да се ходи. Ако искаш пиши на лични или на скайпа да се запознаем и разберем.

За всички, които имат желание да се организираме за планина може да пишат на лични или на скайпа.
Това е моя скайп : bilyanatz



Тема Re: Търся си другарчета за туризъмнови [re: PreslySt]  
Автор toddon (непознат )
Публикувано11.05.09 10:08



Е ми супер ето обаждам се...
И аз между другото съм малко зле от към свободно време, но събота и неделя мога да намеря обикновено. Може като начало да измислим еднодневен преход някъде в околностите....




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.