Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:58 24.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Тема похваланови  
Автор alex68 (непознат )
Публикувано10.04.09 23:31



искам да искажа възхищението си от "Ташев".
Ползвам тяхна раница от 2003 година , но от скоро ми се счупи една катарама /което мисля че е нормално все пак/
Изпратих им я и само за ден те я ремонтираха като даже не ми взеха нищо за ремонта.
Нека да са живи и здрави и все повече фирми да има като тях в България


Купувайте българското!



Тема Re: похваланови [re: alex68]  
Автор lr_discovery (минаващ)
Публикувано11.04.09 19:48



6 години не са атестат за раница. Издевателствам върху 1 откакто бях гимназист /сега съм на 35/ . Наскоро и се дочупи 1 сгъвка та самара и съм и направил около 10см. шевове. Не знам марка - няма.
Така че - купувайте качественото! Винаги му личи.



Тема Re: похваланови [re: lr_discovery]  
Автор cтpaжapa (баир будала)
Публикувано12.04.09 23:58



Аз също искам да изкажа благодарности на фирма Ташев. От поредните тежки преходи, които бях направил през отпуските си през изминалите лета, забелязах, че презрамките са се сплескали и омекнали от тежките бивачни съоражения и необходимата храна за повечко дни. Изпратих им, раницата и те ми я ремонтираха само за символичните 10лв, като за целта смениха целите презрамки. Евала на такива отношения към клиента.



Редактирано от cтpaжapa на 13.04.09 00:04.



Тема Re: похваланови [re: alex68]  
Автор Жopoтypиcт (пътешественик)
Публикувано13.04.09 10:28



Аз също съм много доволен от раниците на "Ташев".Имам една 55+ и една 35литра - и двете с дишащ гръб и съм много доволен.Първата вече 7години я ползвам без проблем,а втората и тя навъртя поне 4-5години!Единствената ми препоръка към производителя е надписите по раниците да са на кирилица - все пък сме българи.Като е партида за износ -нека си ги пише на английски.

Целта не е в края на пътя,целта е в самия път! Конфуций


Тема Хм...нови [re: alex68]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано15.04.09 16:05



Аз имам "Ташев" 80+15 от 2000 година и хич не съм доволен. Нося си я де, нали съм броил пари за нея, но... не е удобна. Може би тогава още в началото са се учили, не знам... Но от здравината съм доволен. Скъсана е на две-три места, но сам съм си виновен за тях.



Хомо Сапиенс - това означава възможност, но не винаги способност за мислене

Редактирано от Яceн_ на 15.04.09 16:05.



Тема Re: похвала [re: alex68]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано16.04.09 23:51



Аз също съм изключително доволна от раниците на Ташев.



Долу Сатурновите дупки, да живее любовта и пролетта!

Тема Re: похваланови [re: alex68]  
Автор Slavei ()
Публикувано21.04.09 10:43



Ташев винаги са били коректни с клиентите си. Хубаво е, че продължават в същия дух :)

Редактирано от Slavei на 21.04.09 10:44.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.