Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:10 19.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Къде остана оная теманови  
Автор wind4 (непознат)
Публикувано26.03.09 10:28



Как темата на Огнедишащия изчезна?

Някой да обясни, моля.

Или октоподът има дълги пипала.



Тема Re: Къде остана оная теманови [re: wind4]  
Автор .mitko. (пчела)
Публикувано26.03.09 10:42



За какво става дума? Може да разпитаме чичко Гугъл, но трябват ключови думи.
Изглежда съм пропуснал нещо (което е нормално пред вид колко рядко се мотая тук напоследък).



Тема Re: Къде остана оная теманови [re: .mitko.]  
Автор wind4 (непознат)
Публикувано26.03.09 10:48



Аз също рядко следя този клуб, но Огнедишащия беше пуснал тема за размисъл относно това, къде си съхраняваме парите и как ползвайки услугите на определени банки, които инвестират в застрояването на планините ни, ние косвено също имаме пръст в застрояването им.

А сега темата я няма!!!



Тема Re: Къде остана оная теманови [re: wind4]  
Автор .mitko. (пчела)
Публикувано26.03.09 11:24



Прав си! Вярно че я няма. И аз писах в нея.

Да го погледнем от положителната страна: Това в същност е обратната ни разписка - че посланието ни е стигнало до адресата!

Значи да си приказваме тука не е чак толкова празна работа, колкото доста хора смятат.

Сега да видим дали ще има и положителна промяна в политиката на банката. Малко вероятно е, но защо пък не - и тя се управлява от хора, и те могат да мислят и с главите си (освен с портфейлите си).



Тема Re: Къде остана оная теманови [re: wind4]  
Автор ()
Публикувано26.03.09 11:58




Кой е модератор тук?
Или е админско дело това?!
Брей, уплашихте ги бре От една тема се оплашиха... чак на мога да повярвам



Тема Re: Къде остана оная теманови [re: wind4]  
Автор niki_leo (непознат)
Публикувано26.03.09 12:39



На 23.03 се появи в темата един пламенен защитник на ПИБ, който си регистрира 4 различни ника само за един ден. Той ще да е хвърлил някоя "бомба" на админите и те сигурно са решили да не си вземат беля на главата.

niki_leo = Ники
Човек и добре да живее... един ден се регистрира в дир-а


Тема Re: Къде остана оная теманови [re: wind4]  
Автор BeнaбилиМодератор (5-18)
Публикувано26.03.09 12:41



Не съм я пипала. Ще видя дали мога да разбера кой от админите я е махнал и защо.

Понякога съм толкова добра,
че цялата изтръпвам и боли ме...


Тема Re: Къде остана оная теманови [re: wind4]  
Автор W_sjanka (минаващ)
Публикувано26.03.09 13:27



Явно има ефект от писането.
Ако махането на темата е не по желание на автора, а напротив, ако е дело на хора от екипа на ПИБ /макар да е трудно да се докаже/, бих го определил като явно потъпкване на свободата на словото, дискриминация и диктат.


Да се напише нова тема!

Редактирано от W_sjanka на 26.03.09 14:08.



Тема Re: Къде остана оная теманови [re: CУ]  
Автор Orнeдишaщ (змей)
Публикувано26.03.09 13:29



Ами аз мога само да се радвам, че темата се е видяла страшна за някои. Това според мен идва да докаже, че тия, дето писаха как няма смисъл да се пише и действа, не са прави.



Тема Re: Къде остана оная теманови [re: Orнeдишaщ]  
Автор ()
Публикувано26.03.09 13:40



Точно си мислех дали не са те баннали, ама ей на- появи се и може да си отдъхна...

Всищност, Огнедишащ, това ти ли си?!?! Да не е някой админ, маскиран като теб, пък истинския Огнедишащ да стои вързан в някое мазе на ПИБ? Ако е така, дръж се! Обединеният фронт за борба срещу банковият империализъм ще те освободи!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.