Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:55 22.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Къде остана оная теманови [re: wind4]  
Автор ()
Публикувано26.03.09 13:41



Може пробно да пуснем тема за възхвала на ПИБ и да видим, дали няма да я заключат и закачат най-отгоре





Тема Re: Къде остана оная теманови [re: CУ]  
Автор Orнeдишaщ (змей)
Публикувано26.03.09 13:52



Аааа, още съм жив... засега





Тема Re: Къде остана оная теманови [re: Orнeдишaщ]  
Автор мaлъk змeй (Криси)
Публикувано26.03.09 14:05



И фалшивият Огнедишащ би казал така





Тема Re: Къде остана оная теманови [re: CУ]  
Автор Jefff (скитник)
Публикувано26.03.09 15:58



Щом една безобидна тема уплаши дир-а си представям що за статии пишат...

Edit: Търсейки кеша на темата в гугъл ми попадна едно интересно заглавие.

Редактирано от Jefff на 26.03.09 16:03.



Тема Re: Къде остана оная теманови [re: CУ]  
Автор lr_discovery (новак)
Публикувано26.03.09 19:23



Защо мислите, че форумът е свързан с ПИБ? Все пак - пишете в него, трябва да имате доверие или поне да не сте подвластни на казуса с доверието.
Отделно от това - дори всички вкупом да изтеглите 1млн. лв. от ПИБ, сериозно ли сте убедени, че това ще "накриви шапката" на ПИБ, или че банка ще спре да финансира, което е основното и занимание?



Тема Re: Къде остана оная теманови [re: lr_discovery]  
Автор Jefff (скитник)
Публикувано26.03.09 23:19



Ще си позволя да отговоря преди СУ, въпреки, че въпросът ти не е към мен. Форумът е свързан е с ПИБ дотолкова, доколкото и с останалите теми, които обсъждаме тук. Нито повече, нито по-малко.

Ако ти приемаш, че е нормално да бъде изтрита без обяснение цяла тема, в която няма обиди, лични нападки и по никакъв начин не противоречи на правилата, то за мен не е правилно.



Тема Re: Къде остана оная теманови [re: Jefff]  
Автор lr_discovery (новак)
Публикувано27.03.09 07:56



Въпросът ми е принципен и няма личностна насоченост. В по-горни постове прочетох текстове, които извикаха в мен въпроса за доверието.
Но със страшна сила стои въпросът за въздействие върху банката. Убеден съм, че спорадични закривания на сметки и обяснения тук нямат абсълютно никакво въздействие за каквато и сума да става въпрос /като изключим финансите на истински работещите с банката/. Философията на живот, която се налага от истинските властващи игнорира ефекта от такива действия. Според мен ефективното въздействие ще е системно и непрекъсваемо прилагане на определено усилие на точно и непроменимо място... И все някога мястото ще се разруши. Важни са две неща - усилието съотнесено към мястото и времето на прилагане. За такова нещо, обаче, се изисква дисциплина, а тя е национален недоимък.

Редактирано от lr_discovery на 27.03.09 07:57.



Тема Re: Къде остана оная теманови [re: lr_discovery]  
Автор ()
Публикувано27.03.09 07:59



Принципно си прав. Ама защо тогава махнаха темата?



Тема Re: Къде остана оная теманови [re: CУ]  
Автор lr_discovery (новак)
Публикувано27.03.09 08:14



СУ, защо са махнали темата не знам и всъщност не ме интересува ничий отговор на такъв въпрос. Обяснения на такъв акт може да се измислят много и да звучат правдоподобно, а да нямат нищо общо с действителността, както всички знаем. Кое е основното според мен - акта, действието. Думите са за в кръчмата. Наблюдавайки действията на хора или група хора си правя изводи за себе си и взимам личните си решения за действията си спрямо това. Така съм чист пред себе си и ми е приятно да живея. Търся хора с подобни схващания и интереси като моите, за да се повишава ефективността на действията ни - прилагане на текста от горния ми пост.



Тема Re: Къде остана оная теманови [re: lr_discovery]  
Автор ()
Публикувано27.03.09 08:31



Така де. За действия става дума. Въпросната тема щеше да е активна още ден-три и после да потъне надолу по каналния ред. Ама действието "изтриване" й вдигна цената. Поне за мен. И е пряко доказателство (поне за мен), че въпросите, засегнати в темата, са раздразнили някого. Което на практика означава, че са си свършили работата. И че действията на Огнедишащия имат значение, колкото и минимални да изглеждат. Това е. Актове, действия. Някой си затваря сметките в дадена банка и пише за това, и защо го е направил. Действие. Някой чете и трие темата. Ответно действие. Ако нямаше значение, нямаше и да се случва.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.