Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:04 27.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Аконкагуанови  
Автор мaлъk змeй (Криси)
Публикувано09.03.09 06:46



Здравейте,
Ами върнах се, ето снимки


Накратко казано в реда, в който ме питат приятелите ми: здрава съм, прекарах си добре, запознах се с интересни хора, научих много неща и не се качих.
Пиша разказче, но ще отнеме време. От коментарите по снимките е горе-долу ясно какво се получи.

Редактирано от мaлъk змeй на 09.03.09 06:51.



Тема Re: Аконкагуанови [re: мaлъk змeй]  
Автор goro_levskara (планинар)
Публикувано09.03.09 08:30



От коментарите по снимките е горе-долу ясно какво се получи.

.....Здравей, това дето си написала е най-правилното и по-скоро израза ГОРЕ-ДОЛУ. Обясни по-подробно, че нещо не успях да разбера причината да ти вземат разрешителното, или може би пропускам нещо?
Иначе браво за разходката, голяма ентусиастка си, завиждам ти


Поздрави!!!
Жоро



Тема Re: Аконкагуанови [re: goro_levskara]  
Автор мaлъk змeй (Криси)
Публикувано09.03.09 09:14



Ами пиша разказ по въпроса, както казах. Не изчаках да публикувам това, защото разбрах, че има хора, които се притесняват дали съм се върнала, а нямат личен контакт с мен.
Не съм нарушила някакви закони, за да ми вземат разрешителното. Просто субективна преценка, че това е много опасно за само момиче. Не били искали да си създават работа. Доколкото разбрах имат право да правят това от тази година, защото имат лекари по лагерите.



Тема Правилно са постъпили индианците.нови [re: мaлъk змeй]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано09.03.09 09:27



Я си представи, че както си драпаш сама по пътечката нагоре, иззад некое борче изскочи кръвожадно йети и те наебе жестоко, открадне ти бирата и слънчевите цайси и те остави само по напълно безсмислен в твоя случай сутиен, да се въргаляш на 3000 метра надморска височина. Мене ако питаш, инките са ти спасили жувота, мило дете, инките или маите, знам ли ги кои маймуни беха по Андите. Андите или Кордилерите, абе там дето растеше Аконкагуато. Важното е, че си жива и здрава, качи се днеска на Черни връх, времето ше е хубаво!





Тема Браво за ентусиазма ти !!!нови [re: мaлъk змeй]  
Автор dvg1 (непознат )
Публикувано09.03.09 10:56



Браво на тебе! Страшно навита си! Не се отказвай. Все някога ще изкачиш този връх, а и много други такива. Пожелавам ти го от сърце!
Чакам с нетърпение пътеписа. Снимките са чудесни. Природата в тази част на земята е невероятна.
Успехи!



Тема Re: Аконкагуанови [re: мaлъk змeй]  
Автор jjoko (непознат )
Публикувано09.03.09 16:03



Добре дошла Криси





Тема А върнаха ли ти парите за разрешителното?нови [re: мaлъk змeй]  
Автор niki_leo (непознат)
Публикувано09.03.09 16:20



Така де, като са ги отнели по тяхна преценка мисля, че би трябвало да ти върнат и парите или...?

niki_leo = Ники
Човек и добре да живее... един ден се регистрира в дир-а


Тема Re: Аконкагуанови [re: мaлъk змeй]  
Автор winman (непукист)
Публикувано10.03.09 10:37



Здравей! Радвам се, че се връщаш жива и здрава. В същото време ми е тъжно. Мога да си представя колко си разочарована. Не мога да ти помогна, но страдам заедно с теб. Все пак всяко зло за добро. Може и за хубаво да е било. Дано го преживееш скоро. Усмихвай се повече, ти си силна!



Тема Re: Аконкагуанови [re: winman]  
Автор мaлъk змeй (Криси)
Публикувано10.03.09 16:49



Ами недей да страдаш заеди с мен, защото изобщо не съм разочарована. Ако се бях качила най- нормално на върха нямаше да науча толкова много неща. Дори не знам какво щях да науча, може би трябва да пробвам пак.

Е, неприятно е, че не се видях как съм над 6000 метра. И такива неуспехи често водят до по-необмислено поведение при следващия подобен връх, това ще се постарая да го избегна.
Но такива неща са си съвсем нормални- бориш се за нещо в продължение на няколко месеца и то пропада. Не мисля, че му се полагат повече от три часа отрицателни емоции.
Какви гадости станаха на тови връх напоследък. Само като си помисля, че мога да съм на мястото на приятелите на този водач, който загина там зарязан от десет спасители пред камера... А и какво ли е след като бурята свърши да се видиш в YouTube как вършиш нещо такова? Е това е ад.

Редактирано от мaлъk змeй на 10.03.09 16:51.



Тема Re: Аконкагуанови [re: мaлъk змeй]  
Автор W_sjanka (минаващ)
Публикувано10.03.09 17:18



Добре дошла! Чакаме разказа!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.