Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:02 21.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Вие, бацко, интернет-туристите ...нови [re: W_sjanka]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано17.03.09 08:38



... сте неква яко сдухана секта. Имам предвид теа, дето им пречи секо "чуждо тяло у планината", особено го е турил съседа от некоя друга секта. Ми, зимната маркировка, хижите, лайняните ви спални чували и палатки, термусите и прочее оборудване, не са ли чуждо тяло, бацко? Ако требва да сте чесни и коректни, и да не внасяти "чужди тела" у планината, що не се съблечете чистак голи и така да се юрнете нагоре? Е, тамън щото ваща порода некакси преобладава у интернета, избегвам срещи с интернетни туристи, баце, алергичен съм към хаховци и немам желание да си образувам дискомфорт.





Тема Re: Аконкагуанови [re: byl_sym_na_vyrha]  
Автор .mitko. (пчела)
Публикувано17.03.09 11:51



За сървайвъра - добра идея, подкрепям такива неща (вместо измислените бози нека показват нещо истинско), но забрави - няма как да стане. Поне не и докато под върха не построят 5 звезден хотел с изкуствен микроклимат, басейни с минерална вода, палми и прочие екстри за многочисления снимачен екип...



Тема Re: Аконкагуанови [re: W_sjanka]  
Автор мaлъk змeй (Криси)
Публикувано17.03.09 18:50



Ами благодаря, какво да кажа...


Радвам се, че има хора, които ме подкрепят. На някои от тях трябва да се забрани да стоят зад каквото и да било, но това е една друга тема.



Тема Re: Аконкагуанови [re: мaлъk змeй]  
Автор дoмoceд ()
Публикувано26.03.09 22:41



Много добре! Даже отлично



/

Тема Прав синови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор мaлъk змeй (Криси)
Публикувано27.03.09 09:47



... за разлика от пишката ти






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.