Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 22.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Аконкагуанови [re: byl_sym_na_vyrha]  
Автор мaлъk змeй (Криси)
Публикувано16.03.09 19:18



Ама ти нали вече беше преценил?


Виж сега, тези неща- и обувките ми, и плана ми за аклиматизация, са ги преценявали хора, които не просто са Били На Върха, а са водили там хора и са катерили Южната му стена.
Тъй като ти си позволи доста грубички изказвания ще ти отвърна със същото: тяхното мнение има значение за мен, а твоето не.
Ще се постарая да бъда полезна с разказа, който пиша. Ако има въпроси след това ще се постарая и да отоворя.



Тема Забрана за ходененови [re: Пaвeл]  
Автор Aндoн (Родопска Мечка)
Публикувано16.03.09 19:36



Павеле, лошо няма да не си съгласен, но не виждам никакви доводи от твоя страна. За Атон няма проблеми да ми обясняваш, но не виждам никакъв обратен довод, че човек не може да ходи навсякъде по света, където поиска, а именно такава е моята теза. А и ти от християнство смея да твърдя, че не разбираш, така че и да ми обясняваш и да не ми обясняваш... Но ми е интересно да чувам мнения, така че няма проблем да чуя и твоето.

И продължавам да твърдя, че всеки човек не може да се движи навсякъде, където иска. И ще ти дам и други примери освен този с Атон. Не всеки може да влезне в Кремъл, не всеки може да се движи в Белия дом. Можеш да се опиташ, но шанса да успееш е нулев. Не ги слушай тези международни конвенции, че всеки човек може да се движи свободно където иска. Изобщо не е така. Има много места в света, за които съществуват забрани за посещания от който и да човек, родил се на този свят. Прост пример е - защо не стъпиш към днешна дата на Голям Перелик? А, ако някои построи имение в полето със стени с височина 10 м, ти мислиш ли, че там ще можеш да се движиш свободно?

И не излизай с номера за последствията. Има места, на които не може да отиде всеки човек, без при това да има последствия за него. Тези места просто са забранени за посещание и целта или има охрана, или физически препятствия (огради, стени, ровове), които никой жив не може да мине,

Поздрави!


Човекът е Човек, когато е на път!


Тема Абе защо бягате от наживото?нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор W_sjanka (минаващ)
Публикувано16.03.09 20:57



Тъпо Копеле, колкото и да не ти се вярва знай, че точно толкова в рамките на статистическата грешка е и тази , която допускаш като постваш регистриран и оставаш следичка към себе си. Това е днешният нет.

Е- и това, което ти описа също. Да, така си е. По- добре си беше като "спамър", но и ти като Андон успяваш без да го осъзнаваш да си натресеш САМ цяла "Корона от тръни". След това и да повтаряш и стократно, че ти си тръна в нечие око ще е толкова безсмислено, колкото и на А...н.
Как да не те споменавам, като искам да се знае за кого става дума, Андоне? Не го ли направя, бая народ /без да се обиждат/ ще помислят че се обръщам към тях??? Не трябва да се забравя също така категоричната ти загуба, с която недвусмислено бе определено обективно и съвсем по твоите юридически правила кой е мишката. Не мисли клубарите за слабопаметни. Нека не разказваме историята отново.
Иначе и двамата да сте живи и здрави, както и всички останали. Аплодирам това, че всички включили се имат МНЕНИЕ!
Поздрави!

Редактирано от W_sjanka на 16.03.09 20:58.



Тема Re: Аконкагуанови [re: мaлъk змeй]  
Автор W_sjanka (минаващ)
Публикувано16.03.09 21:23



Криси, ЕВАЛА за куража и стремленията ти!
Ще бъда зад теб и при следващита ти планове!
Много успехи!



Тема Ужас, разкрит съм!!! Отивам да треперим.нови [re: W_sjanka]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано16.03.09 22:15



А на тебе, баценце, ше ти дадем един полезен съвет, като се нашмъркаш с лепипо, не пиши у интернета!





Тема Бегай, бегай...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор W_sjanka (минаващ)
Публикувано16.03.09 22:22



Пишещите тук не шмъркат лепило, а чист въздух. А като са в абстиненция от тази зависимост просто пишат.


Редактирано от W_sjanka на 16.03.09 22:23.



Тема Смяхнови [re: W_sjanka]  
Автор Aндoн (Родопска Мечка)
Публикувано16.03.09 22:50



Вангеле, извинявай, ама сухия ти поглед на какво се дължи щом не е от лепилото? Да не би по рождение?



А кой загубил и кой спечелил се вижда от това какво седи в момента до заслон Кончето. Като гледам от тук освен една колиба друго там не виждам.


Човекът е Човек, когато е на път!


Тема Re: Смяхнови [re: Aндoн]  
Автор W_sjanka (минаващ)
Публикувано16.03.09 23:15



По- скоро по убеждение! Но допускам да е и по рождение.



Редактирано от W_sjanka на 16.03.09 23:16.



Тема Re: Немам особено желание да се виждаме "наживо",баце.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Talvin (непознат)
Публикувано17.03.09 00:58



Само кажи как да измерим процента, че съм на друго мнение!



Тема Re: Аконкагуанови [re: мaлъk змeй]  
Автор byl_sym_na_vyrha (непознат )
Публикувано17.03.09 07:49



Имам идея. Защо някое следващо издание на SURVIVOR.BG не се заснеме под този връх. Идеално ще бъде. ИНТРИГИ ще има, дори да изберат само планинари. Няма да има нужда учасниците да ядат глупости, да играят игри или да заговорничат за да изгонят някой. Планината сама ще ги връща. Накрая тези които стигнат върха, да се състезават с някое просто упражнение, като да опънеш палатка

. Горко на операторите. Пък и ще се види как се държат силиконовите подлънки на голяма височина.
Чао

Редактирано от byl_sym_na_vyrha на 17.03.09 07:52.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.