Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:42 20.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Подкрепям тенови [re: Talvin]  
Автор W_sjanka (минаващ)
Публикувано16.03.09 13:40



Подкрепям те напълно!
За това ставаше дума по- горе, но някой трябва да помисли...



Тема Нека ти обясним нещо за интернета, батенце!нови [re: Talvin]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано16.03.09 14:19



Тва тука е интернета, бацко, онова извън компютора не е. Начи, щом малкия змей (с малките цици) е решил да ни сподели преживяванията си у Индианско, значи е нормално да очаква секви реакции. Се пак ние сме просто некви никове от интернета, нема кво толкова да се коркаш. Сгреваш ли, мухльо?





Тема Re: Нека ти обясним нещо за интернета, батенце!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор N_i_k_s_i (скитник)
Публикувано16.03.09 14:40



"Се пак ние сме просто некви никове от интернета, нема кво толкова да се коркаш"


Имай впредвид, че ако ти си анонимен, една голяма част от пишещите с "некви никове" се познаваме.
Така че е желателно да се запази добрия тон...



Тема Re: Нека ти обясним нещо за интернета, батенце!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Talvin (непознат)
Публикувано16.03.09 15:25



"Се пак ние сме просто некви никове от интернета, нема кво толкова да се коркаш. Сгреваш ли, мухльо?"
Мога да ти отговоря със същото звучене, ама наживо. Иначе ако за теб това е "место да се покаем колко прости моем да бъдем" за доста хора не е, та пробвай в клуб "Псувни", "Комплексарщина", "Бастунизъм" и т.н.



Тема Re: Нека ти обясним нещо за интернета, батенце!нови [re: N_i_k_s_i]  
Автор мaлъk змeй (Криси)
Публикувано16.03.09 15:41



Никси, трябва да призная, че Тъпото копеле (ако се съди по изказванията му- с малката пишка :) има право. Това е форум и всеки си пише каквото си иска. Разбира се и всеки си чете каквото си иска.



Тема Re: Аконкагуанови [re: byl_sym_na_vyrha]  
Автор мaлъk змeй (Криси)
Публикувано16.03.09 15:51



Искаш да знаеш какъв план-график съм имала и не те интересува по кой маршрут съм се движила?!





Тема Re:нови [re: Пaвeл]  
Автор мaлъk змeй (Криси)
Публикувано16.03.09 17:14



Ами аз също съм на мнение, че човек има право и да се гръмне, ако това е желанието му. Но доста хора не мислят така, някой ми каза, че това дори било престъпление, за което можеш да идеш в затвора.


В случая с рейнджърите дори не ставаше въпрос за желание да ме предпазят, просто не искаха да рискуват да си отварят работа. Видя се колко добре я вършат и не е трудно за разбране. Такъв връх съм си избрала, другия път по-добре.
Дали разни хора си мислят имам ли право да се катеря по върховете или не няма абсолютно никакво значение- нито за мен, нито за тях... Направо не знам защо изобщо се дискутира.
Виж, дали е добре да пиша за подобни неща в интернет е един друг въпрос. Сериозно започвам да се замислям. И то точно заради хората, които харесват това. Мога да отговарям само за нещата, които аз върша, а почнаха да ме разпитват могат ли и те да се качат сами на Монблан и разни такива...



Тема Немам особено желание да се виждаме "наживо",баце.нови [re: Talvin]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано16.03.09 18:17



Само за протокола, ако се опитваш да ми намекваш нещо с тва "наживо", отсега да си знаеш, че шансовете ти с/у мене са само в границите на статистическата грешка.





Тема Никъде не съм писал, че ми е малка чурката.нови [re: мaлъk змeй]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано16.03.09 18:18



Мило дете, струва ми се, че фантазията ти играе лоши шеги, да не си се качвала на високо без кислород?





Тема Re: Аконкагуа [re: мaлъk змeй]  
Автор byl_sym_na_vyrha (непознат )
Публикувано16.03.09 18:41



За да преценя за СЕБЕ СИ как ще се аклиматизираш, и какъв е бил шанса ти за върха. По снимките ти виждам само че имаш хубави обувки, а от голямата ти раница си мисля че не си наемала муле.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.