Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:58 27.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Въпрос за дебитна картанови  
АвторCoala (Нерегистриран)
Публикувано08.01.09 13:28



Предстои ми пътуване до Австралия. Кои международните дебитни карти се приемат в Австралия? Коя българска или чужда (с клон в България) банка предлагат най-добри условия на потребителят за услугата "Международна Дебитна Карта", т.е. потребителят заплаща най-малко и я ползва в най-широк кръг, т.е. не губи или губи минимално от парите си. Дайте ми съвет кой вид дебитна карта да избера. Предварително благодаря.

.



Тема Re: Въпрос за дебитна картанови [re: Coala]  
АвторDa luz (Нерегистриран)
Публикувано08.01.09 13:45



Убъркал си рейса, пич



Тема Re: Въпрос за дебитна картанови [re: Coala]  
Авторxйxтъйk (Нерегистриран)
Публикувано08.01.09 13:52



Рейса ти е в"Пътешествия".Преди 2-3 месеца имаше подробно обсъждане на този въпрос.





Тема Re: Въпрос за дебитна карта [re: Coala]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано08.01.09 14:14



Ползвам дебитна VISA (не Visa Electron) на Райфайзен. Неснижаем остатък - 10 лв. Годишна такса - 10 лв. Таксата е по тарифа. На гишето не бяха много сигурни дали я има, при положение, че картата е дебитна. За 4 месеца още не са ми я дръпнали.



Тема Re: Въпрос за дебитна картанови [re: pesho]  
Автор Toдopчeв (непознат )
Публикувано10.01.09 17:10



Аз ще ти препоръчам Виза електрон от Първа инвестиционна банка, нито имаш такса издаване, нито имаш такса поддръжка, нито неснижаем остатък и забележи... без такса при раплащане от ПОС терминал в чужбина.



Тема Re: Въпрос за дебитна картанови [re: Toдopчeв]  
Автор Orнeдишaщ (змей)
Публикувано10.01.09 21:43



Хората, милеещи за българската природа, не би следвало да стават клиенти на Първа инвестиционна!



Тема Re: Въпрос за дебитна картанови [re: Orнeдишaщ]  
Автор Toдopчeв (непознат )
Публикувано13.01.09 18:28



Тук въпросът е за дебитна карта. Факт е, че най-добрата карта е ПИБската. Аз си избирам банка по продуктите й и на тая най- ме кефят.



Тема Re: Въпрос за дебитна картанови [re: Orнeдишaщ]  
Авторpaди (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 18:34



Кои са в пиб? Според някой си са разни комунисти, забравих им имената.



Тема Re: Въпрос за дебитна картанови [re: paди]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано13.01.09 18:46



Не знам кои са акционерите на ПИБ, но тази банка е в черния списък на крупните инвеститори, които разорават българската природа чрез изграждането на разни супер-еди-кво-си курорти. Виж в долния линк под
No 100.





Тема Re: Въпрос за дебитна картанови [re: Toдopчeв]  
Автор Джeнraлa (планинар)
Публикувано13.01.09 18:54



Сигурно не си запознат. Собственик на ПИБ е Цеко Минев. Това животно съсипа природата на Пирин, а сега и на Витоша... Тоя е за разстрел!






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.