Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:02 12.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Спомен от лятотонови [re: Koльo]  
Авториckpицa живoт (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 20:55



Ооо, ти откога пишеш тук, а? Остави го, завалията, едва ли е стъпвал там или е чел плана за управление по диагонал. Поне да беше разгледал картинките. От 1-ви съм тук, не зная до кога. Брат ми каза ли ти за Фенса? Търси ме на неговия тел., по цял ден съм на Лавеле. Абе, Бабата отворил нов метъл бар на Стамболийски, тебе покани ли те? Ако не свирите утре някъде, айде да ходим!





Тема Навремето този клуб хич не ми се нравеше.нови [re: иckpицa живoт]  
Авториckpицa живoт (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 13:06



Имаше една групичка на Planinari.org, която го беше обсебила. После нещата доста се промениха към по-добро след като някои от тях намалиха присъствието си, други се мяркат епизодично, а трети изчезнаха за постоянно.
Известно време след това клубът съвсем замря ( не в резултат на липсата на планинарите от орг. де, да не си помислите такова нещо ) и взе да става скучно. Нямаше с кого да се дъвча. Но сега съм отново удовлетворен - мога да се отдавам с пълни сили на любимите си закачки ( появиха се нови глупаци, лесно се впрягат, упорити са и веднъж налапали кукичката дълго опъват), а освен това в клубното пространство все повече набира сила присъствието на приятели от кръга на искрица живот. Еееех, какви времена доживях ... да си чатя в клуба с Кольо, ще ме прощавате за което; на мене е лесно да прости човек щото така или иначе съм си готин отвсякъде - пич, хевиметъл, компетентен почти по всички въпроси, пътеписите ми не са лоши, а и духовното богатство на множеството личности пишещи под моя ник със сигурност ви кефи. Въобще, както се казва в едно радио предаване: Най-хубавото тепърва предстои, драги сънародници! Ще ме прощавате и ще ме търпите, няма как,... нали?!





Тема Re: Навремето този клуб хич не ми се нравеше.нови [re: иckpицa живoт]  
Авторckpицa живoт (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 13:44



Нямаме какво да добавим, браво!

(Без грам ирония, впрочем). Нямаше смисъл да е с нашия псевдоним, отдавна никой не се впечатлява от това, пък ако ще мнението да е най-вулгарно, мръсно и т.н.; нЕма да се срути имиджа на ник-а или да реномето на пишещите под него, щото такива неща не ни вълнуват, а ако съществуват - не са особено високи. Пишещите тези редове си преместват нещо (тези, които го имат) от единия крачол в другия и ти пожелават да си жив/а и здрав/а.
Вземат си бележка за личните разговори в клуба и обещават да скъсат ушите на подрастващата метъл фенка за несъобразителността.

За търпението - не е нужно да се търпим взаимно. Сложете си модератор да цензурира мненията или да направи клуба за регистрирани.



Тема Re: Спомен от лятотонови [re: dido3]  
Авториckpицa живoт (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 14:17



Къде се покри, бре, селяндур? Имаш ли някакви възражения по въпроса?
То е лесно да обидиш някого ей така; направи го както трябва - когато наистина има защо. Пак си чело-недочело, паленце неграмотно...





Тема Re: Навремето този клуб хич не ми се нравеше.нови [re: иckpицa живoт]  
Авториckpицa живoт (Нерегистриран)
Публикувано10.11.08 15:34



Еееее, "чатя с Кольо". Не може да се сравнява с това: http://forum.planinari.org/viewtopic.php?t=766&start=15 , нали? По едно време беше така и тук. Клубът не е мой, не бях писала отдавна, никога не съм искала да го организирам, да гоня някого или други такива простотии. А брат ми е готин тип, съгласна съм.





Тема И да се червиш, и да не се червиш...нови [re: Orнeдишaщ]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано10.11.08 16:52



...прегрешил си. Затова из тия Дяволски владения скитосваш само - отсега се подготвяш за оня свят, грешна душо...
















Хомо Сапиенс - това означава възможност, но не винаги способност за мислене

Тема Re: Навремето този клуб хич не ми се нравеше.нови [re: ckpицa живoт]  
Авториckpицa живoт (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 21:08



Опа... много се изтласка, направо удари тумбака в тавана. Не си чак толкова важен, че заради теб да се въвежда модератор.

Пука му на някой за имиджи и реномета на никове. Пределно ясно е от написаното, че е подписано с чужд ник. Копирам маниерите ти - нели си любител на писанията под чужди никове. Местенето на нещо из крачолите за пореден път доказва липсата на желание за търсене на по-дълбок смисъл в написаното. Отново сме в сферата на елементарните интернет ежби.
Жалко, въпреки че беше очаквано.



Тема Re: Навремето този клуб хич не ми се нравеше.нови [re: иckpицa живoт]  
Авториckpицa живoт (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 21:13



Естествено, че е готин тип, нали ти е брат. Както казала сватята: Нашто лайно най-хубаво мирише. Имала пред вид сина си като го хвалела пред родителите на момичето.

Сега да не вземеш да се обидиш, нямам пред вид брат ти. Просто едно образно сравнение в негов стил: като онова за природата и курвата.



Тема Re: Навремето този клуб хич не ми се нравеше.нови [re: иckpицa живoт]  
Авториckpицa живoт (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 22:31



хахах, има потенциал в тебе





Тема Re: Навремето този клуб хич не ми се нравеше.нови [re: иckpицa живoт]  
Авториckpицa живoт (Нерегистриран)
Публикувано12.11.08 23:16



Виж какво, ако някои живеят в този клуб и с този клуб, специално аз не съм от тях. Ако стане за регистрирани, няма да ми липсва особено. И без това никой вече не описва преживявания, пускат се само снимки, все едно тука никой не ходи на планина и не ги е виждал тези места. Под чужди никове не пишем - все са нишаи

- 503, 509, Й.Шварц, Локамп, Пат Холман, Юп, Герда, Изабел и т.н. - де що има герои на чичо Ерих. Ако има съмнения относно IP-адресите - една от фирмите на Нико ни е доставчик (също ми е брат). Няма никакъв кръг "искрица живот" освен 4-мата, които пишат под този псевдоним. Брат ми се познава лично с Bilivo ( и то не оттук) и едно хлапе, чиито псевдоним няма да споменавам - това е всичко. Абсурдно е да има други приятели измежду изявяващите се тук. За себе си - нямам, Нико също, Юлия - тя никога не е живяла в БГ - 100% сигурно. "Планинари.орг" не ми пречат, преди година време ме подразни един келеш от тях, който се опитваше да въвежда комсомолски порядки тъдява. Не разбирам какво се опитваш да ми кажеш, ако има нещо - предпочитам направо. Написаното от теб беше заядливо, смени тона и псевдонима и ще общуваме като нормални хора. Ако не, продължаваме...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.