Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:09 11.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Спомен от лятотонови [re: ckpицa живoт]  
Автор Nick_sun (RealBulgar)
Публикувано06.11.08 22:33



Ако аз съм тъп по рождение, то тогава ти не си тъпа, ти направо си вдлъбната по рождение!
Как можеш да ми казваш, че в общия случай греша, като аз въобще нямам предвид общия случай и не коментирам него. Аз обсъждам конкретната експедиция на Лъчо и Павката, впечатлен съм от нея. Ако досега не си разбрала за какво говоря и какво се опитвам да ти обясня, това може само да ми говори за теб.
А ти за какви 200 и за какви 1000 човека ми разправяш, чуваш ли се въобще? Ти погледна ли снимките, видя ли за какво място става въпрос? Не си. Виж ги и тогава пак ми кажи, дали има 200 или 1000 човека, които биха предприели нещо такова и биха се добрали до тези места. И дали тези, които биха го направили, ще са толкова безсъвестни, че да ги освинят.
Всъщност, не искам нищо да казваш на мен, отговори си сама на себе си. И тогава може би ще спреш да говориш глупости и да спориш самоцелно.

------
Всички искат да се върнат към природата, но малко - пеша...


Тема Re: Спомен от лятотонови [re: 5O3]  
Автор Nick_sun (RealBulgar)
Публикувано06.11.08 22:46



А на теб само ще кажа, че аз не бих си и помислил да сравнявам природата с курва, камо ли да си позволя да го изрека тук. Това само показва отношението ти към планината и природата въобще. Ако познаваше планината, щеше да знаеш, че тя не допуска всеки до себе си, както прави леката жена. Планината допуска само достойните за нея.
Имам много богато въображение, но от твоето гнусно сравнение не си представих по-образно разбиранията ти. А и не искам.
Щяхте да сте смешни, ако не бяхте толкова жалки!

------
Всички искат да се върнат към природата, но малко - пеша...


Тема Re: Спомен от лятотонови [re: Nick_sun]  
Авториckpицa живoт (Нерегистриран)
Публикувано06.11.08 23:46



Май започваме отначало. Впечатлен си, защото ти е толкова акъла.
ТОВА, КОЕТО СА НАПРАВИЛИ, НЕ Е РЕДНО. АКО ВСИЧКИ ПРАВЯТ КАТО ТЯХ, НЕМИНУЕМО ЩЕ НАВРЕДЯТ НА ПРИРОДАТА, ДОРИ И ДА НЕ ГО ИСКАТ.
COMPRENDE, IDIOTO?



Тема Re: Спомен от лятотонови [re: иckpицa живoт]  
Автор dido3 (член)
Публикувано07.11.08 00:33



Ехо, искрящия :-) Виждам пак те е ударила шизофренията човече. Да ти пусна една извадка от твои писания преди година и няколко дена:

"Гласим се да хванем пътеката за Спано поле, която минава между Гергийца и Муратов връх, ама нещо сме се надценили, ела па я J. Ни пътека, ни нищо...
Продължаваме към премката между Гредаро и Муратов. Изоставяме следите на 5-мата от Синаница (оттук са минали вчера), щото сме големи хитрециJ. Замотаваме се почти умишлено, правим три-четири неуспешни опита да се загубим; накрая се отчайваме и покрай най-горното езеро отцепваме по предназначение J. Едва си влачим краката в снега, тягостната обстановка ни е съсипала и физически, и психически...
Излизаме горе; кратка почивка, колкото да покажа на някои хора от моята група (нямам да споменавам имена, ха-ха) снимки на местата, през които минахме в мъгла J. Друго си е като се онагледят нещатаJ.
Спускаме се към Голямото влахино езеро. Снегът е твърд; пързаляме се по него, където е възможно, разбира се. Долу почиваме съвсем малко и почти по инерция подхващаме баира към Вихрен. Ей, що зор берем нагоре, май-ко мила... Светлич нещо роптае срещу стръмното; размахвам му пръст да мълчи, обмислям поредната рекламна кампания и е кофти, така небрежно, джентълмена сам да си рути имиджаJ. "


Ето я и темата за непосветените :



Та - каква ти беше работата да бродиш из немаркираните пътеки на Гергийския и Влахинския циркус в Пирин - в абсолютно нарушение на достъпа до зоните на НП Пирин?

-----------------------------------------------

Редактирано от dido3 на 07.11.08 00:58.



Тема Re: Спомен от лятотонови [re: иckpицa живoт]  
Автор Nick_sun (RealBulgar)
Публикувано07.11.08 00:45



Е и, още ли ще продължаваш да се правиш на праведник? Не разбираш ли, че именно такива нещастници като теб вредят на природата и то без дори да мърдат от къщи, само като дишат въздуха.
Искрено съжалявам, че ти предоставих честта да се радваш на вниманието ми!

------
Всички искат да се върнат към природата, но малко - пеша...


Тема Re: Спомен от лятотонови [re: dido3]  
АвторГpeшka (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 01:09



dido3, забраната за движение извън официалните маркирани пътеки е в сила само за резерватите, тя не се отнася за националните паркове. Гергийският и Влахинският циркус в Пирин не са в резерват. Няма да е лошо да прочетеш законите.



Тема Ех, Лъчо, Лъчо...нови [re: Orнeдишaщ]  
Автор Яceн_ (като мъгла)
Публикувано07.11.08 08:48



Не те е срам, Лъчо... Как можа?!?



Хомо Сапиенс - това означава възможност, но не винаги способност за мислене

Тема Re: Спомен от лятотонови [re: dido3]  
Авториckpицa живoт (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 09:50



Няма да те убеждавам, че не само аз пиша под този псевдоним.
Стават грешки, особено когато отскоро имаш срещи с интернет, какъвто няма из затънтените добруджански села, където си се подвизавал до неотдавна:-)))
Извадката иде точно на място, за да покаже колко слабо познаваш нормативната уредба на въпроса (и не само по този въпрос), по който спорим (уж). Казвал съм го и ще повторя - акълът на туриста не е като раница, метнеш я на гърба и готово. Чети и мисли.



Тема Re: Ех, Лъчо, Лъчо...нови [re: Яceн_]  
Автор Orнeдишaщ (змей)
Публикувано07.11.08 09:52





















Тема Re: Спомен от лятотонови [re: Nick_sun]  
Авториckpицa живoт (Нерегистриран)
Публикувано07.11.08 10:16



Това ли разбра, че природата е курва? Ще припадна от смях. Не, не е курва, но се отнасят с нея курвенски. В голяма грешка си, че не допуска всеки до себе си, напротив, тя е беззащитна и никой не я пита може ли да я оправи отзад (ония с багерите и фадромите) или да я пипа там, където не е позволено (двамата "герои" в резервата и не само те, за съжаление).
Виж какво, размърдай мозъка и мисли, не съм търпелив като сестра ми и не смятам да разяснявам по пет пъти какво точно съм искал да кажа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.