Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:12 24.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Тема търсят се адвокатинови  
Автор Zlatna (търсеща)
Публикувано31.08.08 20:21



Здрасти!
Една пак не-пряко туристическа тема. Ако някой, който чувства, че каузата за Рила му е присърце, че има поне малко свободно време за прежалване в името на тая кауза... Обадете се да ви пренасоча към хората, които бачкат по юридическите въпроси. Търсят се юристи или студенти, или просто ентусиасти, без значение от местонахождението. Имаме нужда от вас!!!
zlatito@gmail.com

"Всички сте жаби и аз просто не мога да проговоря езика ви сам!"


Тема Re: търсят се адвокатинови [re: Zlatna]  
АвторmX (Нерегистриран)
Публикувано01.09.08 02:10



А аз финансирам борба срещу субекти в природозащитен аспект. Нямам препочитания под каква форма ще е. Единствено големи радиационни щети няма да са ми по вкуса. Химическо отравяне, ако уврежда пренебрежимо малка част от природата - може. Партизанска борба, интернет сайтове, тероризъм, граждански и юридически инициативи - вълшебната думичка е "ефективност".
За съжаление разполагам само с личните си средства. Ако някой желае, да прояви интереса си тук и да предложи начин за контакт.



Тема Re: търсят се адвокатинови [re: Zlatna]  
Автор Плaнинap (ka)
Публикувано01.09.08 13:45



Препоръчвам ти да се обърнеш към

юрист. Както се , човека е много навътре, повече от година проучва въпроса и даже има време и за . Е, в момента може и да е малко зает, че има , но сигурен съм, за каузата винаги ще намери време.



Тема Re: търсят се адвокатинови [re: Плaнинap]  
Автор Zlatna (търсеща)
Публикувано01.09.08 15:12



Тогава, какво следва?
Андонееееее, идвай и се включвай!..
Мираааа, помоооооощ!..
Рила пее:)

"Всички сте жаби и аз просто не мога да проговоря езика ви сам!"


Тема За съжаление [re: Zlatna]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано01.09.08 19:45



...не съм добре запозната с тази област от правото, която е свързана с проблема.





Тема Re: търсят се адвокатинови [re: Плaнинap]  
Автор CocoCountry (ride)
Публикувано01.09.08 23:57



Мдааа, току-виж реституират Рила на кмета на Сапарева баня, или пък на Галев някойси, при подобаващи усилия от страна на юристите.





Тема Нима са уволнили свръхкомпетентния Андон?нови [re: Плaнинap]  
Авторxax (Нерегистриран)
Публикувано02.09.08 12:25



Сигурно е някаква грешка. Не може да бъде-един тоооолкова компетентен юрист да сгафи по толкова глупав начин. А може би са му пуснали нещо че да забави нещата колкото трябва.



Тема Re: търсят се адвокатинови [re: Zlatna]  
Автор E.Yonkov (непознат)
Публикувано03.09.08 19:07



На Рила и въобще на малкото останала дива природа не и трябват адвокати а професионални килъри. Хората, които я унищожават (природата) няма как да бъдат осъдени - те могат да си купят всеки съд и всеки парламент, така че единственото спасение е физическото им унищожение (те големите не са много, така че няма да е много нехуманно това решение). За съжаление нямам идея как тия хора (килърите) да бъдат привлечени точно за тая кауза.



_______________________________
skype: evgeny_5
ICQ: 427 141 189

Тема Към Златнанови [re: Zlatna]  
АвторAндoн (Нерегистриран)
Публикувано03.09.08 23:11



Златна, ако можеш ми напиши писмо по електронната поща, като обясниш за какво по-точно става дума и ако мога с нещо, ще гледам да помогна.

А на завиждащите честито. За тях само усмивки. По-добре в на хората в устата, отколкото в краката! Пък нека медиите пишат каквото искат, тяхно Право.
Нека ви е яд цялата компанийка от Трън и Вискяр, просто няма да стане на вашето. Няма! Следващият път като се занимавате с някои хора няма да е зле преди това да си направите сметката, че може отново да не ви излезне.





Тема Re: търсят се адвокатинови [re: E.Yonkov]  
Автор Orнeдишaщ (змей)
Публикувано04.09.08 13:56



Евгени, малко йезуитски ми звучиш, но няма как да не се признае, че има много истина в думите ти.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.