Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:11 23.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Безчинствата- 2 частнови  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано07.08.08 10:15





Моля, не ходете там!! Има бълхи!! Персоналът е любезен, но какво от това!!

Тема Re: Безчинствата- 2 частнови [re: Kиpo]  
АвторDa luz (Нерегистриран)
Публикувано07.08.08 12:37



Извадка от разговора ми по скайпето с леля ми кънчева от холандия:

[6.8.2008 г. 13:39:22] Емо каза: колко дена откарахте
[6.8.2008 г. 13:39:38] Емо каза: а на море ходихте ли
[6.8.2008 г. 13:39:54] кънчева каза: 6 дни
[6.8.2008 г. 13:40:04] кънчева каза: не, морето не ни е интересно нещо
[6.8.2008 г. 13:44:49] кънчева каза: на демяница и тевното спахме на палатки
[6.8.2008 г. 13:45:01] Емо каза: ааа
[6.8.2008 г. 13:45:06] Емо каза: и не ви ли биха
[6.8.2008 г. 13:45:13] кънчева каза: не :_)
[6.8.2008 г. 13:45:19] кънчева каза: платихме си порядъчно
[6.8.2008 г. 13:45:46] кънчева каза: на тевното имам предвид
[6.8.2008 г. 13:45:49] Емо каза: колко
[6.8.2008 г. 13:46:00] кънчева каза: на демяница по левче на човек, на тевното .. по 8

----------------------------
ха сега нека някой да ми обясни че побоят не е бил за пари, а щот Ванчо се бил загрижил за реда в парка



Тема Re: Безчинствата- 2 частнови [re: Da luz]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано07.08.08 12:45



То това отдавна стана ясно. Има ли смисъл да го чепкаме още...



Тема Re: Безчинствата- 2 част [re: Da luz]  
Автор Бypaн (ентусиаст)
Публикувано07.08.08 16:58



Айде сега питай леля си дали на тевно са спали на палтки... Защото 8 лева на човек е нощувката в заслона...



Тема Re: Безчинствата- 2 частнови [re: Бypaн]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано07.08.08 17:58



Мисля, че в извадката от разговора ясно е написано:

цитат:

[6.8.2008 г. 13:44:49] кънчева каза: на демяница и тевното спахме на палатки

край на цитата.

Вярно че звучи доста невероятно, ама той и побоят така звучи. Дотолкова невероятно, че някои писаха, че според тях цялата история е измислена и никой никога не е бил бит на Тевно езеро.



Тема Re: Безчинствата- 2 частнови [re: Бypaн]  
АвторDa luz (Нерегистриран)
Публикувано07.08.08 19:04



Питах я още веднъж - потвърди.

Ако искаш да я повикам лично да ти го каже? ... Въпреки, че ти не повярва на толкова други хора с различни случки - що ли да вярваш на мойта леля

Абе, Буране - ти комунист ли си?



Тема Re: Безчинствата- 2 частнови [re: Da luz]  
Автор CocoCountry (ride)
Публикувано07.08.08 21:00



8 лева , за да си спиш в палатката в близост до иван?!! Заслужава си!
И ми напомня елементи от задължителното силово застраховане отпреди десетина години... Демек хората си плащат, за да не ги бие пазителят на планината!
... А и чаршафи няма да пере. Ей на това му викам аз далавера!!! Но щом директорът на парка ти е приятел /на иванчо де/, тогава всичко е възможно...



Тема Re: Безчинствата- 2 частнови [re: Da luz]  
Автор Бypaн (ентусиаст)
Публикувано08.08.08 09:14



Абе, Буране - ти комунист ли си?

Подобна реплика изчерпва всичко... Който мисли каже нещо различно - веднага едно етикетче... Ако си мислиш че ще ме засегнеш или обидиш с подобна квалификация - жестоко се лъжеш...

Просто за твоя информация бях на тевно на 19/20 юли - две седмици след инцидента. И бях свидетел, че положението беше следното - кой каквото иска да прави (разпъва/не разпъва палатка) и пари за палатките не се събират... В автобуса за добринище се запознахме с една групичка - 4 ученици те си разпънаха 2 палатки и специално питаха колко пари трябва да платят, защото бяха чели за инцидента - не им взеха пари. след това една групичка чехи също питаха и ние им казахме че трябва да платят, после хората дойдоха и казаха че не съм им взели пари...

И поне може да не повяваш на мен - нали ме обяви за комунист - Горския и В сянка и те бяха там и ще ти го потвърдят...

Не писах нищо след като се върнах, защото реших че е безсмислено, ама вече прекалявате с измислиците и простотиите дето ги пишете...



Тема Re: Безчинствата- 2 частнови [re: CocoCountry]  
Автор Бypaн (ентусиаст)
Публикувано08.08.08 09:15



За твоя информация - на Тевно няма чаршафи, ама ти явно не си ходил/а за да знаеш...



Тема Re: Безчинствата- 2 частнови [re: Бypaн]  
Автор CocoCountry (ride)
Публикувано08.08.08 10:42



Мда, благодаря за ценната информация.
Ходил съм там няколко пъти, последно през 2004-та година, и толкова бях впечатлен от обстановката , че си обещах още тогава районът на заслона да бъде за мен само транзитен! Причините съм ги изложил в предишна тема.

Интересно за какво въобще взима пари тоя иван - какво предоставя, щом като и чаршафи не дава/нещо което съм забравил, признавам/? просто свъхтесен подслон, покрив? Такъв , който НЕ МОЖЕШ ДА ОТКАЖЕШ - поради страх от санкции, бой и забрана на алтернативните решения?
Не е ли безочливо да се събират 8 лева? ЗА НИЩО? независимо дали за заслона, или за палатката отвън? защото изглежда и в двата случай разходите на иванчо са ЕДНАКВИ - НУЛЕВИ!
А това се нарича ЧИСТА ПЕЧАЛБА!!! Под заплаха от рекет!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.