Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 28.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
Тема Отново нищо по същество.нови [re: иckpицa живoт]  
АвторБTP (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 19:52



Накраткото можеш да си го завреш... знаеш къде заедно с ухилените човечета дето си ги пръснал/а из поста си. И можеш да престанеш да ръсиш бисери, добити от Спенс - културното ти образование. Запази си ги за компанията си в Спенс-а.



Тема Re: Боят не е решениенови [re: bilivo]  
Авторwinman (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 20:04



Извинявай, но нещо не разбирам. Внимателно следя темата. Разни хора, разни мнения. Единствен ти все гледаш да ги вкараш в "правия оът". Отдавам го на това, че твои близки приятели са пострадали и си много съпричастен. Все пак, ако това е свободен форум, то всеки има право да си изкаже мнението. Аз все още нямам и затова се въздържам за сега.



Тема Re: Боят не е решениенови [re: лилид]  
Автор Cин Mapмoт (в целофан)
Публикувано10.07.08 20:12



Това, че си нямала проблеми, не значи нищо. От къде да знам, че не си някоя 100 кг бабанка, дето ще го отнесе с 1 шамар



Иначе сериозно - айде престанете с този толкова труден труд на тези хижари.
1. Отишли са доброволно.
2. Никой не би ги търпял с това отношение в Банско, където просто хората ще им избягват заведението, а не са принудени да спят в заслона.
3. Не мисля, че да си строителен работник е по-леко, да не говорим за 'интелектуалните' професии. До колкото се разбира, даже гледат ако може и да изкрънкат от работата си.



Тема Re: Боят не е решениенови [re: лилид]  
Авторwinman (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 21:08



Не бой се. Нищо няма да се случи. Този biilivo само вдига шум, а гащите му не държат. Ето, в другия форум веднага се явиха хора, които са готови да го подкрепят. Житейското правило, обаче изисква пострадалия да е на чело. Тъй като темата е отворена не от пострадалите, а от bilivo, то той трябва да поведе дружина. Останалото са насрами гащи и патърдия... Хайде войводо, или води четата, или спри да вдигаш патърдия и да нажежяваш страсти. Ако не ти държи да си войвода, закривай темата и да си ходим!



Тема Re: Безчинствата на Тевно минаха всякаква границанови [re: bilivo]  
Автортъжнo (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 22:13



Абе ти никога ли няма да се научиш да пишеш грамотно?



Тема Re: Безчинствата на Тевно минаха всякаква границанови [re: bilivo]  
Автортвoя мokъp cън (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 22:32



Учительница още ти държи мокро, а? Една тайна: "смях" НЯМА НИЩО ОБЩО с нея.
Знаеш ли, има няколко неща , които ме притесняват в тази история:
1. По-нагоре аз те подкрепих в темата - от моя регистриран ник, независимо от заяжданията преди десетина дни на тема учителници. Сега обаче виждам , че ти проявяваш една АГРЕСИВНОСТ към част от участниците във форума, което ме кара да се притеснявам частично и относно обективността на изнесеното от теб в нета. Или поне относно спестяването на едно-две неща тук и там...
Имам причини да пиша анонимно - представи си, че се познаваме с теб и предпочитам да не ти посочвам кривиците директно, за да не те засягам , а виждам, че това /кривиците/ те засяга и те избива на реакции от хижарски тип.
2. Забележките ми преди време относно правописа имаха съвсем пожелателен и добронамерен характер. Ти обаче реагира и на тях като див пирински хижар на палатка. Не е коректно, нито честно.
Забелязвам, че не проявяваш особено уважение към чуждото мнение. Дали по този начин се отличаваш особено от оня див тевненски идиот? Ти например почна да ГОНИШ ХОРА, па макар и само ОТ ТЕМАТА ТИ!!!
3. Аз ЩЕ бойкотирам всякакъв престой на Тевно езеро , поне докато иванчо го държат горе. Не от страх , а от солидарност към твоите приятели.
Въпреки че не мога да възприема твоето отношение...





Тема Re: Отново нищо по същество.нови [re: БTP]  
Авториckpицa живoт (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 22:37



Момче, не се дразни без нужда...


Няма нищо срамно, че не си от най-схватливите, важното е да признаеш пред себе си проблема и да не притесняваш да говориш за него...



Тема Re: Безчинствата на Тевно минаха всякаква границанови [re: bilivo]  
Авторtemple (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 22:37



abe ne znam, ama ako az sym hizhar i widia niakoj na palatka w nacionalniq park, mozhe i da go zakolia.
mozhe hizharia da ne e s wsichkiq si i da e dalaweradzhiq, ama dobre prawi, che goni mrysnite palatkadzhii.
ae otidete w niakoia druga strana na palatka w nacionalniq j park da widim kwo shte stane. niama wi goniat s nozhowe, ama globite sa takiwa, che nadali shte probwate.
nashti planini, sa kato nasheto more - mrysni



Тема Re: Безчинствата на Тевно минаха всякаква границанови [re: temple]  
Авторralirali77 (Нерегистриран)
Публикувано10.07.08 22:43



много ми е интересно ако е застрашен живота на твоята съпруга примерно, без да са ти обяснени правата дали пак така щеше да говориш. Никоя глоба не може да се сравни със сттана за живота на Ивайло, който изживях!



Тема Re: Безчинствата на Тевно минаха всякаква границанови [re: ralirali77]  
Автор Бypaн (ентусиаст)
Публикувано10.07.08 22:46



Айде стига с това че не ви е обяснена процедурата...
Незнанието на закона не оправдава нарушаването му. А и от самото начало стана ясно, че Иво ви е обяснил "процедурата", макар че сега съжалява...




Страници по тази тема: << 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.