Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:06 27.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
*Кратък преглед

Тема Хотел Емона - телефон  
АвторR.K. (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 22:46



Спешно ми трябва телефон на хотела в село Емона. Имах тяхна визитка, но съм я загубил. Не намерих информация и в нета. Това е единственото място където може да се нощува. Има полусъборено училище и параклис, но трябва да си носим постелки и чували. Предварително благодаря, Радо.
Между другото, ако някой иска да ходи в района на Ботев през почивните дни много бързо се излиза от хижа Плевен, ако сте с кола. Пътя от Априлци до паркинга под хижата се обработва редовно и ви трябват само зимни гуми. Пътеката до хижата е малко хлъзгава, но със снегоходки се изкачва бързо. От хижа Плевен нагоре към Жълтец снегът в гората е към 1,5 м и няма фирн. Снегоходките потъват около 30 см. Аз стигнах на около 200 м от мястото където се съединяват зимната и лятната пътека, което означава, че малко съм поутъпкал снега. Дали вятърът не ми е заличил следите не знам.



Тема Re: Хотел Емона - телефоннови [re: R.K.]  
АвторR.K. (Нерегистриран)
Публикувано26.02.08 23:10



Уточнявам, че става въпрос за село Емона на нос Емине.



Тема Re: Хотел Емона - телефоннови [re: R.K.]  
АвторB (Нерегистриран)
Публикувано29.02.08 07:46



Пак ли там, Радо. Ох, Емона!



Тема Re: Хотел Емона - телефоннови [re: R.K.]  
Автор Красимира Пенкова (непознат )
Публикувано11.05.12 00:24



Здравей Радо. От дни се опитвам да открия телефонния номер на хотелчето в Емона. Така открих твоето запитване в този клуб. Можеш ли да ми помогнеш с някакъв контакт.
Благодаря предварително! Поздрави, Краси




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.