Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:02 05.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Туризъм
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Снегоходно на Безбог и Полежаннови  
АвторAнaдeл (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 02:40



На 16-17 Февруари трима Пирин-фенове решихме да си опитаме късмета ...


http://planinari.org/forum/viewtopic.php?p=3233#3233



Тема Re: линканови [re: Aнaдeл]  
АвторAнaдeл (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 02:42







Тема Re: линканови [re: Aнaдeл]  
АвторCвeтлaнa (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 10:14



Разгледах ви албумите -доста сте си поскиторили

, добре че има такива като вас,за да показват красотите на родната ни природа на "кашкавал" туристи като мен - приказно е!!!



Тема Re: Светлананови [re: Cвeтлaнa]  
АвторAнaдeл (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 11:15



Никога не е късно да минете в групата на "маняците" - времето се разтегля и стига за всичко, работата в службата все не е свършена, но върви по-леко, а в семейството все на някой нещо му е криво, но не съм виновна, защото ме няма..., а и нямам време да им се карам...
Е, може би планината ни прави по-добри или по-истински, бурите остъргват шлаката...



Тема Re: Анадел [re: Aнaдeл]  
АвторCвeтлaнa (Нерегистриран)
Публикувано19.02.08 11:33



Имам вече идея да поработя по въпроса със скиторенето по върхове и чукари, ама е още на чертожната дъска

, ще видим... Що се отнася до семейството, не тръгвам никъде без дъщеря си, така че... караниците ще си ги пренасяме и в планината . Кой знае... от тази пролет може групата на маниаците да се увеличи с 2 бройки .



Тема За Анаделнови [re: Cвeтлaнa]  
Автор ивчo1 (непознат)
Публикувано20.02.08 07:37



Като гледам снимките май сме се засичали някъде :) Например преди около 3 седмици по зелени рид?? Само незнам дали тръгнахте след нас или се върнахте - какво стана?



Тема Re: За Iv4oнови [re: ивчo1]  
Авторaнaдeл (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 09:11



Да, същите бяхме...
След колибата отидохме да позяпаме Урдиния циркус и се върнахме. Без гледки нямахме стимул да продължим:

http://forum.planinari.org/viewtopic.php?t=598

Дайте линк към Вашите снимки, как беше преминаването около Зелени камък. На другия ден имаше ли по-добра видимост?



Тема Re: За Iv4oнови [re: aнaдeл]  
Авторивчo1 (Нерегистриран)
Публикувано20.02.08 17:09



Ми ние продължихме въпреки бурния вятър, не беше много студено. През зелени камък - никакви проблеми. А като влязохме в Пазар дере - край на вятъра. а на следващият ден - Ооо чудеса!! Страхотно време, прекрасна видимост. Всичко супер. Снимки от първия ден естествено нямаме, от втория не съм ги качвал, но трябва и това да сторя. Поздрави и до нови срещи с планината





Тема Re: За Iv4oнови [re: aнaдeл]  
Автор az123 (непознат )
Публикувано27.01.09 23:00







Тема Re: Защо вдигате стари теми?нови [re: az123]  
Автор Anadel ()
Публикувано28.01.09 10:43



Все пак ако някой проявява интерес пускам актуални линкове към писанията и снимките от това ходене:










Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.